Skocz do zawartości
inmar

Projekt Inmar - 1000 w obiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Działa mi to bardzo fajnie i jestem bardzo zadowolony.Będąc w Acroporze Łukasz podpowiedział,że można jeszcze doczepić koronę z akwarium do podnoszenia i do większych prac też tak będę miał,w sumie już mogę ją podpiąć bo ma od wewnątrz haczyki.

Wietrzę trochę baniak z niektórych korali robiąc miejsce dla acropor.Dziś sprzedałem dwie bardzo duże chystrixy,wieczorem wychodzą montipory digitaty.

Mam sporo szczepek żółtego chystrixa więc jak co zapraszam dziś do odbioru,szczepki po 30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wiedział że robisz wietrzenie poprosił bym o przywiezienie szczepek na zlot.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:crybaby:

650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ryby :hope:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem,że mógł paść z starości.Z tego co wiem w akwarium pływał chyba z 4 lata a był już dużych rozmiarów więc mógł mieć nawet kto wie czy nie z 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku jak on padl ze starosci to na mnie tez juz pora :waving tak na powaznie to na ostatniej fotce widac ze nie jadl i to juz od dluzszego czasu bo na pysku jest strasznie chudy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mial jakas infekcje z drogami pokarmowymi , a nie zauwazyles moze trudnosci z kupa , lub jej nadmiarem ? moze jadl normalnie ale przez niego po prostu przelatywalo i dlatego chudl , ciezko teraz swierdzic i szkoda rybki tym bardziej ze plywala juz sporo czasu u Ciebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą kupę nie zwróciłem uwagi.Po zlocie w Ustroniu zakupiłem Preisa Coly,ale chyba został za późno zastosowany.Rozmawiałem też na temat tego preparatu z Łukaszem z Acropory,mówił,że lek jest bardzo dobry,ale za późno zastosowany nie pomoże już rybie a fakt,że chudła u mnie już od jakiegoś czasu.Patrząc na rybę codziennie niestety nie zauważyłem tego dopiero odwiedzający koledzy stwierdzili,że jakiś chudawy potem było podkarmianie na siłę,algi dwa razy dziennie,ale nic to nie pomagało.W końcu w ciągu 2-3 dni zrobił się prawie szkielet,wysypało go i w ostatni dzień oczy mu zmętniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie rok temu było podobnie,po potyczkach z innymi pokolcami obraził sie na jedzenie stracił dominację w zbiorniku, nie miałem tyle szczęścia co ty zainfekował ospa pozostałą obsade i leczenie trwało dosyć długo niestety nie obyło się bez strat ,ryba pływała około dwóch lat.

pozdr.Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo piękny był??Marku a masz jeszcze tego cudo sohala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak się rozpoczęło,wpierw był temat techniczny,potem się życie zaczęło,w sumie Daniel jesteś setną Osobą,która się o to pyta.Wpis "tak się zakłada drugie akwarium" też nie jest mój,trochę czasem się tego wstydzę bo nie jestem profesionalistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak się rozpoczęło,wpierw był temat techniczny,potem się życie zaczęło,w sumie Daniel jesteś setną Osobą,która się o to pyta.Wpis "tak się zakłada drugie akwarium" też nie jest mój,trochę czasem się tego wstydzę bo nie jestem profesionalistą.

Marku wpis wpisem ale dziesiatki osób skorzystalo pozytywnie z twej pomocy i doświadczenia..tak trzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie będę wklejał,ale mam coraz większą plagę aiptasi.Były brzydale,był niejedzący chelmon,były też krewetki.Ma ktoś z regionu pożyczyć jakąś inną rybkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie aurigę


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, jak się jej pozbędziesz, to aiptasie wrócą.

Jak zapewnisz jej odpowiednie menu to nie powinna sie łapać za korale


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak to czasami bywa, tera są dwa brzydale razem i jest spokój :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.