Skocz do zawartości
Moonalisa

Przepraszam a nie powinienem..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Spogladam czasem na forum.

Przyznam szczerze, sporadycznie.

Zaluje Panie Seb, ze nie patrzy Pan troche poza biznes... i czubek nosa...

Akwarysta, sprzedajacy 6 duzych ryb do dzbanka --->> to tylko zlotowki....

Ktos moze pokocha, szesc pokolcy u Ant bo zysk......

Moze nawet trzeba byc przyjacielem i powiedziec, ze akwarium siie rozwija..

Dla mnie jestescie ZENUJACY !!!!!!!!!!!

ZENADA

(prosze sie nie sugerować moją oceną, poniewaz zadnej nie chciałem dawać, mimo że czerwona sie nalezy. + nie wiem jakim cudem sie kliknął. pozdro luft)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś takie rzeczy załatwiać na pv.

Mam kontakt z gronem ludzi, dużej części pozakładałem akwaria i muszę ci powiedzieć, że taka jest natura człowieka niestety. Chce mieć wszystko i najpiękniejsze, co smutne kosztem niestety zwierząt.

I mówię tu również o mnie i o tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jestescie ZENUJACY !!!!!!!!!!!

ZENADA

Po formie wypowiedzi można powiedzieć i vice versa.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Za to lubię polskie fora, zawsze jakiś cyrk jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację i w pełni popieram to co chcesz powiedzieć ... też z własnych błędów i doświadczeń ... ale totalnie nie rozumiem tego wulgarnego tonu.

... Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli już napisałeś na forum publicznym o jakimś problemie to powinieneś opisać go szczegółowo aby uniknąć niedomówień i spekulacji. Może to tylko pomóc innym akwarystom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spogladam czasem na forum.

Przyznam szczerze, sporadycznie.

Zaluje Panie Seb, ze nie patrzy Pan troche poza biznes... i czubek nosa...

Akwarysta, sprzedajacy 6 duzych ryb do dzbanka --->> to tylko zlotowki....

Ktos moze pokocha, szesc pokolcy u Ant bo zysk......

Moze nawet trzeba byc przyjacielem i powiedziec, ze akwarium siie rozwija..

Dla mnie jestescie ZENUJACY !!!!!!!!!!!

ZENADA

Od początku aktywności na forum przyglądam sie Pana wyczynom.

Zbudował Pan w swojej głowie pewien wyidealizowany obraz świata i próbuje na siłę ten prawdziwy podporządkować swej utopii.

Pierwszy temat dziennika zamknałem na życzenie ponieważ wątek nie szedł po Pana myśli.

Drugi temat na ktorym Pan bazował to golf, w którym jak i w życiu nie znalazł Pan godnego rywala i samotnie odbijał piłeczkę.

Pochodzę z małego miasta, mieszkam w Krakowie. Zawsze zastanawiało mnie czym właściwie jest wojna krakowsko-warszawska. Kochając bardzo od zawsze Warszawę długo tego nie mogłem pojąć. Pan jest właśnie takim przykładem przerostu formy nad treścią. Pańskie półwypowiedzi najlepiej oddają tego sens - bezpodstawne poczucie wywyższenia nad innymi. Nie znam Pana, do portfela też nie zaglądam, ale przyznam, że ten pański pseudo bogacki ekshibicjonizm jest równie odpychający jak cała ta wojna krakowsko-warszawska.

Już kiedyś zadałem Panu pytanie na priv przy okazji ataku na moderatorów o rozwinięcie "myśli"? Dwa miesiące i zero odpowiedzi. To świadczy tylko o Panu.

(prosze sie nie sugerować moją oceną pierwszego postu, poniewaz zadnej nie chciałem dawać, mimo że czerwona sie nalezy. + nie wiem jakim cudem sie kliknął. pozdro luft)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Pana, do portfela też nie zaglądam, ale przyznam, że ten pański pseudo bogacki ekshibicjonizm jest równie odpychający jak cała ta wojna krakowsko-warszawska.

Mądrę słowa :clap:

Moonalisa pokazał już jak mu kultura z portfela wystaje w innym wątku wyrażając swoje zdanie o innych użytkownikach.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, dzięki za sms - a :) Mooonalisa, czy mógłbyś/mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Najlepiej fakty, gdzie, kiedy, sprzedałem Antowi sześć dużych pokolców do słoika, w jaki sposób to zrobiłem itp? Jeśli chciales mnie zdenerwować, urazić, ośmieszyć czy coś w tym stylu, to chyba nie poszlo po Twojej myśli, ale to tylko moja ocena i może być błędna, kontynułujmy zatem :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Witam,

Spogladam czasem na forum.

Przyznam szczerze, sporadycznie.

Zaluje Panie Seb, ze nie patrzy Pan troche poza biznes... i czubek nosa...

Akwarysta, sprzedajacy 6 duzych ryb do dzbanka --->> to tylko zlotowki....

Ktos moze pokocha, szesc pokolcy u Ant bo zysk......

Moze nawet trzeba byc przyjacielem i powiedziec, ze akwarium siie rozwija..

Dla mnie jestescie ZENUJACY !!!!!!!!!!!

ZENADA

(prosze sie nie sugerować moją oceną, poniewaz zadnej nie chciałem dawać, mimo że czerwona sie nalezy. + nie wiem jakim cudem sie kliknął. pozdro luft)

CO TY SIĘ DO MNIE DOPIER*ALASZ NIE MASZ BLIŻSZEGO W RODZINIE - KRAWACIARZU :rant:

JAK RYBY ŻYJĄ I ROSĄ TO CO IM DOLEGA TY PO TO JESTEŚ NA FORUM BY TYLKO KŁÓTNIE WPROWADZAĆ

BĘDĘ CHCIAŁ TO SŁONIA TAM ZAPODAM I CO

TWOJA WIEDZA O MORSKIM JEST ŻENUJĄCA :wallbash:

SPOKO PISZ SOBIE CO CHCESZ MI TO WISI :harhar:

I TAK BĘDZIESZ DLA MNIE TYLKO CWANIAKIEM Z KASĄ TYLE

CHCIAŁ BYŚ MIEĆ CHOĆ W POŁOWIE TAKIE BANIAK OPANOWANY JAK MÓJ

MOŻNE ZA NIEDŁUGO NAPISZESZ ŻE SPS I NIEFOTO TEŻ RAZEM NIE MOGĄ BYĆ :wacko:

ZMIEŃ SOBIE ODPIENACZ BO ZA NIEDŁUGO TEN BK200 NA 2000L TWOJEGO BANIAKA NIE DA RADY

JAK TAK DOBIERASZ SPRZĘT DO AKWA TO NAWET NIE CHCĘ MYŚLEC JAK TY OBSADĘ DOBIERASZ :crybaby:

ANT

Monalisa - wiesz ile naturze zajmuje pokolec ?

nawet 5 takich twoich baniaków nie starczy :welcome: na jednego :harhar:

P.S

NAJLEPSZE ŻE NIE KUPIŁEM ANI JEDNEGO KORALA OD SEBA I RYBY :harhar:

SEB - POZDRAWIAM

NIE MOGŁEM JUŻ NA PISAŁEM CO MI TAM ALE JAK SIĘ CZYTA TAKIE BZDETY :coffee:

(prosze sie nie sugerować moją oceną, poniewaz zadnej nie chciałem dawać, mimo że czerwona sie nalezy. + nie wiem jakim cudem sie kliknął. pozdro luft)

Ancik, wygwiazdkowałem Ci najbardziej 'dobitny" wyraz, rozumiem wzburzenie, ale hamuj, bo każę Ci kupić następne sześć pokolców! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miły piątkowy poranek, @basterek nie wrzucił aktualizacji, Mann w trójce dziś bez formy ale widzę że nic straconego - jest uśmiech na twarzy D.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sobie obiecalem zeby po pijaku na forum nie mazac. Rano czlowiek sie budzi bochomazy i kwas.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ, ale Ty to Ty, a Monalisa to dama, myślę że napisal/a dokładnie to co chciał/a, tyle że efekt chyba nie zamierzony...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ale Seb popatrz na to z drugiej strony :) Śpisz sobie spokojnie, a tam na drugim końcu Polski ktoś o tobie myśli i nienawidzi :) Jak nienawidzi to znaczy że zazdrości.

To ciemna strona popularności jak mówi Kuba Wojewódzki :) Jesteś celebrytą wśród morszczaków :smoke:

Pozdro :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Kto ma dużo kasy nigdy o tym nie mówi to po pierwsze.Znam naprawdę kasiastych gości ale oni nigdy tym się nie chwalą.Jeśli jest to dla Ciebie żenujące to proponuję wylogowanie się z NR.

Mimo że nie znam Ciebie ani Seb to jestem za Seb-em niech sobie sprzedaje co chce komu chce i za ile chce a Ant niech sobie nawet rekina wpuści jego pieniądze jego baniak i jego decyzja.Pisałem kiedyś że mając baniak 2000 litrów to i tak męczysz ryby i korale bo jednak większość jest z odłowu.

Szkoda że nie prowadzisz swojego sklepu z morszczyzną już widzę klientów jak wypytujesz jakie kto ma akwarium i 90% klientów nie sprzedajesz bo maja za małe akwaria.

Ja mam w 160 l hepatusa i sobie żyje.Podrośnie to oddam lub postawię większą bańkę.

P.S Chciałbym taki dzbanek jak Ant. :thumbup:

Popatrz na spsy Seb-a gość ma pojęcie o akwarystyce a Ty ino piszesz beznadziejne posty i nic Ci się nie podoba po co się w ogóle logujesz, jak tu sama żenada????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

dieter25

:clap:

Seb jest tylko pracownikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieter, najlepsze jest to że ja ani bogaty, ani nie prowadzę sklepu z morszczyzną :) pracuję w sklepie z morszczyzną, więc nie wiem skąd Mona wzięła info że on jest mój :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Mona wzięła info że on jest mój :D

Pozdrawiam

seb

ale on tyle samo wie o morszczyźnie - co wymagasz :whistle::rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Seb według mnie jesteś obrzydliwie bogaty ale w wiedzę którą się nie dzielisz :unworthy:

Wiesz może wziął kredyt postawił akwarium a teraz ratki spłaca i już nie ma kaski na 6 pokolców :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest jedna:

"krytyk i impotent z jednej są parafii, obydwoje wiedzą jak to się robi ale żadne nie potrafi"

Łatwo jest krytykować ale trudno dać coś od siebie żeby niedociągnięcia poprawić.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

obrzydziliście mi poranną kawę, :wallbash:

do piaskownicy i tam sobie sypać piaskiem po oczach :realmad:

ŻENADA I DZIECINADA

i tak się zachowują dorośli ? kulturalni ? ludzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

W Warszawie kultura ??? proszę Cię Darek siedziałem tam rok i pełno zadartych nosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrzydziliście mi poranną kawę, :wallbash:

do piaskownicy i tam sobie sypać piaskiem po oczach :realmad:

ŻENADA I DZIECINADA

i tak się zachowują dorośli ? kulturalni ? ludzie ?

Też to miałem napisać ... w morszczyźnie przy Was to gówniarz jestem ;) ale śmierdzi mi tu onetem, a wolałbym jakieś konstruktywne dyskusje.

A znowu poniżej lincz na hodowli planktonu ... co to jakiś dżihad ?

pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrzydziliście mi poranną kawę, :wallbash: do piaskownicy i tam sobie sypać piaskiem po oczach :realmad: ŻENADA I DZIECINADA i tak się zachowują dorośli ? kulturalni ? ludzie ?

Mimo iż zacząłem z rozmowę z Moną to nie będe już jej sprawdzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.