Skocz do zawartości
Wiesław

Odpieniacz do 1000 l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Też się zastanawiam co jest takiego super w Schuranie poza ceną.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, na zachodzie kosztuje w miarę normalne pienądze.....Aquaflotor Jetskim 200 - to około 600-635 EUR. U nas ponad 970 EUR....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesław aby nie podnosił sie poziom wody w odpieniaczu po braku zasilania instaluje sie opóźniacz czasowy do pompy odpieniacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb a widziałeś gdzieś jakieś wiarygodne porównanie?

Pytam bo jedyne co znalazłem na RC to informacja że Schuran 200 na podobną wydajność jak Ati 250 i coś mi się widzi że to podobna historia jak KZ .....

Z jednym się zgodzę Schuran wciąga pozostałe ceną :)

Porównania nie widziałem, ale widze pracującego Schurana 200 codziennie, sam używałem 150 jedno wiem napewno, parametry wody trzymały się na przyzwoitym poziomie, natomiast korale wyglądaly lepiej niż przy igle, w czym tkwi magia - nie wiem, ale wiem że to fakty.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie magia, tylko czysta fizyka :coffee: . Problem w tym, że nikt do tej pory nie zajmował się zjawiskami fizycznymi w oceanach, bo nikomu to nie było do niczego potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że koledzy zapomnieli o Deltecu , a to naprawdę fajne maszyny , owszem uważam że pompy eihem to wielkie nieporozumienie , ale już przy wymianie pompy na mini red dragona stają się kilerami , u mnie parametry trzyma w ryzach bez większego problemu.

W tej chwili pobór prądu to raptem 25W , przy poborze powietrza porównywalnym do dwóch eihemów jak nie większym , ale jakość piany nieporównywalna , a parametry NO3 w granicach zera , PO4 nie większe jak 0,03 ( pomiar duża hanka ) owszem kręcą się polimery , ale parametry są stabilne jak skała , czego chcieć więcej ?

Pozdrawoiam


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz trojana na stronie przypadkiem??

Wyskakuje mi taki komunikat:

Der Zugriff auf die angeforderte URL-Adresse ist nicht möglich

Im angeforderten Objekt unter der URL-Adresse:

http://www.morszczyzna.republika.pl/

suplementacja.html

Wurde eine Bedrohung gefunden:

Das Objekt ist infiziert mit: Trojan.JS.Iframe.wu

Meldung erstellt: 07:41:57


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio sklepy i widziałem nowe odpieniacze Skimz Monzter E-Series . Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio sklepy i widziałem nowe odpieniacze Skimz Monzter E-Series . Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia ?

Muszą być dobre bo są zrobione na wzór BK.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Teraz wyszły następne modele - Skimz Leopard. Mają taki gadżet dodany w komorze i podobno lepiej się to wszystko sprawuje.

Skimz-leopard-IIC-1.jpg

110605204384169611d068ada7.jpg

Nie znacie jakiegoś europejskiego sklepu online który oferuje większą gamę tych odpieńków?

Poza erybką nie mogę nic wygooglować. Po nowym roku chcę kupić odpieniek, a te Skimzy dobrze recenzują w USA. Są solidne, ładne i całkiem niezłe pompy tam dają.

Dlaczego do nas wszystko dociera rok po reszcie świata? :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od około miesiąca wersji SM201

I nic się nie chwalisz ???


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, że mająkitajce łeb, już nie tylko kopiują ale i sami starają się być kreatywni. Ciekwae jak w praktyce sprawdza się ten odwrócony lejek w leopardzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Skimz to Singapur :) Więcej ludzi mówi tam po angielsku niż po chińsku, chociaż oba języki są urzędowymi. A pompy w nich z tego co pamiętam to włoskie Edeny.

Lejek lejkiem, ale ja tam chyba widzę nową pompę. Ciekawe czy będą lepsze od Monsterów.

Za to łączenie pompy do korpusu jak u ATI. Ja już wolę dopłacić 20zł i mieć tam gwint ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.