Skocz do zawartości
luft

Dzisiaj wigilia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wigilia, zwierzeta ponoc przemawiaja ludzkim glosem. No ale jako ze ryby glosu nie maja, to nic nam nie powiedzą :D Czy woda za słona, czy światło ok, czy suple im pasują :p Wszystko znow sami na oko. Nie przekarmcie opłatkiem rybek. Gdybyście juz nie mogli wysiedziec w sielankowej atmosferze świąt, skrobnijcie coś tutaj;) Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak inni ale ja o północy siedzę przed moimi akwariami i czekam na te jedno słowo od rybek....

Dziękuję za przytulny i czysty dom :thumbsup:

Wesołych świąt dla wszystkich

Pozdrawiam

Rekin


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pełen obaw, że jak już przemówią ludzkim głosem to może nie być wesoło[cała prawda o mnie jako morszczaku).

Przezornie umieszczę w pobliżu akwarium jakiś płyn na poprawę samopoczucia.

pozdrawiam


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tylko nie pij za dużo bo nie będziesz pamiętał co mówią:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na razie ryb nie mam ale być może moje ptaszyska (faliste) coś powiedzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Michał :) Niewiele o osób sobie zdaje sprawę ale niektóre faliste potrafią gadać tak dobrze jak Żako. Masz spore szanse, że zagada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obawiam sie, ze to oznaka problemow z zawartoscia kopuly ale dzis snilo mi sie ze delegacja pokolcow kazala mi przestac czyscic szyby bo zaklocam ich prywatnosc :D

Najlepszego panowie :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wigilijnej kolacji, pierogi... :thumbsup: Ale jestem daleko od domu, nie wiem co ryby mi powiedzą w wigilijny wieczór :crybaby: Ale mają zapchane brzuchy, stado pokolców dostało kartkę 20x20cm nori :thumbup:

Co do papug, to w domu mam osiem nimf, jeden z samców gwiżdże "Wlazł kotek na płotek" :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na You Tubie są Filmy np tutaj

jak falista nawija :) ale ja próbowałem swoje nauczyć i na razie bez rezultatu ale dźwięki przeróżne naśladują dobrze szczególnie jak coś z TV załapią :) a co do żako to zobaczcie ten Film
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

trzymając je w grupie masz małe szanse nauczyć je gadać. Nauka mowy najlepiej wychodzi z pojedyńczymi sztukami.

Co do gwizdania i naśladowania zarówno Nimfy, Faliste i jak Żako uczą się i powtarzają bardzo chętnie bo te dźwięki są najbardziej zbliżone ich naturalnym. Dlatego też nie można gwizdać, cmokać itp itd podczas nauki mowy :)

Falistej nie ale... Nimfę i Żako miałem.. obie były cudne ale musiałem oddać i jak oglądam te filmiki to mi ich brakuje.

a to tak, żeby zostać w temacie gadających zwierząt :) na youtubie tego pełno... niech ktoś wrzuci lepiej swoją gadającą rybę :D

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że może i nie przemówią, może i jak za dużo zjem czy wypije to usłyszę nawet to czego nie ma ... ale jak zawsze wesoło zamachają płetwami czy ogonkami na widok mojej odosby... a właściwie na myśl że zbliżający się człowiek znaczy idzie żarcie ... tak czy inaczej myślę że co bym nie myślał co bym nie robił sam przed sobą chciałbym powiedzieć ... i w sumie mogę, że zrobiłem wszystko żeby mi żadna rybcia, krab czy ślimak czy też najmniejsza istota w moim zbiorniku nic nie wypomniała ... to też dzięki temu forum, które jest źródłem wiedzy i zbieraniną ludzi, życzliwych czy dobrze życzących każdej rybci krabowi, ślimakowi czy też najmniejszej istocie chowanej w naszych domach.

Choroba się rozwija więc moje by pewnie powiedziały ... zrób wreszcie ten większy zbiornik o którym tyle myślisz :evil:

Pozdrowienia na te Święta


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.