Skocz do zawartości
waldit1

Problem z nowymi użytkownikami

Rekomendowane odpowiedzi

Heheheh :) Jasne :)

Zrób fotkę i zapraszamy do działu identyfikacja :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każde pytania mają swoje miejsca, ja tylko proszę o porządek w paru działach głownie targowisko ...


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek - jako Admin wydaje mi się że powinieneś bardziej ważyć słowa kierowane do tych których kontrolujesz.

Nie wydaje mi sie że kogoś interesuje czy ty masz etat czy nie a bardziej jak wypełniasz rolę którą ci tu dano.

Jak już modzi tak odpowiadają użytkownikom..... normalnie mordor.

Zawsze możesz nie pełnić roli moda wtedy i stres Ci odejdzie. Jak już pełnisz to trochę trzymaj fason.

Sam sobie urlopu nie dasz przecież...


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Jak już modzi tak odpowiadają użytkownikom..... normalnie mordor.

Wydaje mi się że wszyscy jesteśmy użytkownikami forum i każdy ma do tego prawo. :thumbup:

Co do targowiska to ci którzy się tylko po to rejestrują powinni się wstydzić i być olewani! :clap:

Do tych co piszą jestem nowy na forum potrzebuję sprzęt, można napisać ,,to idź do sklepu i go sobie kup,, to wystarczy. :blushing:

Wydaje mi się że każdy z ,,młodych,, zasługuje na szansę od ,,starszych,, ale to tylko moje spostrzeżenie :baby:

Przepraszam i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale posuwacie głodne kawałki że aż głowa boli. Zwłaszcza Ci "w obronie młodych". Przecież nikt nie pisze że należy ich olewać czy lekceważyć. Jest jednak różnica pomiędzy takim co pisze: Potrzebuje sprzęt, zróbcie mi listę co mam kupić, a takim co juz trochę poczytał, zrobił własną listę i dał ją nam do weryfikacji - wtedy go na pewno nikt nie zjedzie. To samo jest z ospą cyjano i dziesiatkami innych tematów.

PS. Dorot, napisz cos wiecej albo wstaw foto w dziale identyfikacja. Wtedy na pewno ktoś pomoze albo podeśle link.

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Wiesz pozwole sobie napisać tylko jedno nie stoje w obronie kogoś tylko po przeczytaniu całego posta nie wiadomo czy zadać wam pytanie czy nie i wiem że są granice. Ja należe do osób które czytają i czytają ale przyznam się bez bicia że o tym cyjano niewiem nic. :no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toteż poszukaj wątku o cyjano, przecxytaj a jak czegoś nie rozumiesz to pytaj w tamtym wątku. I nikt nie będzie miał pretensji. Ale jak założysz nowy: co to jest cyjano? to Ci się dostanie. I słusznie zresztą.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogadajmy o akwarystyce morskiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Hej Tomek masz racje ale jeśli chodzi o te cyjano to napewno jeszcze poczytam i wątku zakładać nie bede musiała

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze Skoczkowi dostało się po głowie

zrozumcie, że to nie jest miłe dostawać kuksańce

najlepiej byłoby mi się nie odezwać w tej sprawie

by bumerangiem o mnie nie otarł się czyjś atak i to z najmniej oczekiwanej strony

no, ale nie umiem przejsc obojętnie

Problemu z nowymi użytkownikami nie mam

czasami sami stwarzają sobie problemy

no ale ja ich rozumiem, chocby poprzez forum samochodowe, do którego wejscia czekało mnie przewertowanie i zaakceptowanie

dlugiego regulaminu. Uczyniłem to i czytam, uczę się i staram się nie zadawać pytań a szukac ciekawych rzeczy o swoim samochodzie.

Troche czasu potrzeba by poczuć klimat danego miejsca, ktory tworza sami klubowicze.

Najczęściej nowi użytkownicy na NR mają problem z wrzuceniem ogłoszenia w dziale sprzedam, gdzie nie przeczytali, ze potrzebne jest zdjęcie i cena. No ale niestety stali bywalcy też niekoniecznie o tym pamiętają. Najlepsze od mojej strony w tym wszystkim jest, że gdy czasami takie ogłoszenie puszczę bo wydawało mi się, że wszystko z nim jest ok - to zwracana jest uwaga - co za majster puscil takie ogloszenie. I to jest godne pochwaly. Kazdy moze byc wtedy modem. Pogardliwy ton uwagi co poniektórych jednak nie jest miły. A przecież wszyscy chcemy jako forumowicze, zeby fajnie się zyło na tej platformie społecznej. Jedynie co mogę to apelowac słowami: Nie czyn blizniemu swemu co Tobie niemiłe. I tyle.

Zakładajcie nowe tematy jeśli nie znaleźliscie podobnych w wyszukiwarce lub jesli warto w swietle wspołczesności założyć od nowa. Dbajcie o ciekawe tytułowanie nowego wątku i styl w jakim piszecie. Niby nic, a uwierzcie, że przekłada się na to by ktoś równie ładnie Wam odpisał. Jeśli jednak ktoś ma gorszy dzień i napisze coś nieładnego - my zieloni postaramy się by taki brzydki post nie psuł ducha tematu.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luft, wybacz ale zupełnie nie rozumiem porównania braku fotki w ogłoszeniu i założenia tysięcznego wątku o aiptasiach lub pompach.

To pierwsze spokojnie może być weryfikowane przez potencjalnych kupujących, którzy mogą zażądać zdjęcia jeśli jest im to do czegoś potrzebne. Drugie utrudnia posługiwanie się zawartością forum w sposób widoczny i rzeczywisty - jest odczuwalne prze setki użyszkodników.

Widzę, że się starasz ale może trzeba ostrzej. Może "za mordę nas i do gleby". Byle sprawiedliwie...

A z ósmej strony...

Tomasz napisał to, co ja na poprzedniej stronie przynajmniej dwukrotnie - że żadne sensowne pytanie nie pozostanie bez merytorycznej odpowiedzi. Tak jest naprawdę - są tu osoby, które z sercem na dłoni podejdą do każdego problemu.

Ciekawe ile osób wykaże się zdolnością zrozumienia tego prostego tekstu.

Ta "wojna" toczy się o prawie nic. O odrobinę rozsądku. Po co się bić jak wystarczy 10 sekund refleksji? Tutaj w ogóle nie powinno być tej dyskusji - te sprawy wydają się oczywiste.

PS

Skoczek solidnie zapracował sobie na każde słowo krytyki więc te kuksańce nie są bezpodstawne. Mam nadzieję, że się chłop opamięta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs.... nie ma sensu walczyć z wiatrakami i kopać się z koniem.... a "użyszkodników" pozostawiać samych sobie.... :)


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs

regulamin targowiska został ustalony i zaostrzony przez lata wskutek marginalnych postaw "ludzi", ktorzy kosztem innych chcieli sie nachapać. Temat wałkowany wiele razy, ustalony demokratycznie. Uwierz mi lepiej dmuchac na zime. Foto i cena to minimum uwiarygodnienia strony oferujacej i wyeliminowanie patologi licytacji na targowisku. Komu sie to nie podoba ma do dyspozycji np allegro. I tyle jesli chodzi o targowisko.

pozdrawiam

Aha a co do nowych to cały czas przychodzą i powielaja te same tematy które denerwujące być potrafią. Hehe analogia mi się nasuwa do nowych samolotów lotu że mają syndrom wieku niemowlecego. A później wielu z nich staje się cennymi morszczakami. jak zaradzić problemom nowych ? Bez poczucia krzywdy ? Nie wiem


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszyscy jesteśmy użytkownikami forum i każdy ma do tego prawo. :thumbup:

Co do targowiska to ci którzy się tylko po to rejestrują powinni się wstydzić i być olewani! :clap:

Do tych co piszą jestem nowy na forum potrzebuję sprzęt, można napisać ,,to idź do sklepu i go sobie kup,, to wystarczy. :blushing:

Wydaje mi się że każdy z ,,młodych,, zasługuje na szansę od ,,starszych,, ale to tylko moje spostrzeżenie :baby:

Przepraszam i pozdrawiam.

Jak pijesz do tego co napisałem to polecam przeczytaj mój post jeszcze raz .... ja po prostu nie chcę czytać w dziale targowisko " dlaczego sprzedajesz ... może nie sprzedawaj może ja sie zajmę twoim akwarium" cytaty prawdziwe od tego są prywatne wiadomości . Zrozum że niektórych nie obchodzą po raz 30 zakładane tematy o cyjano dino i aptazji w pozostałych 29 istniejących tematach są już wszystkie odpowiedzi ....ale tematy są długie i sie nie chce czytać co po niektórym .

Ja tylko wnioskuje że jeżeli chcemy sie czepiać to czepiajmy się wszystkich i regulamin obowiązuje wszystkich a nie są równi i równiejsi . Za pisanie bzdur na targowisku ostrzeżenie za drugi raz zakaz pisania na dwa trzy dni . A nie że zgłaszam złamanie regulaminu i to sie rozchodzi po kościach.. a ja dostaje bana w ramach rewanżu.

Mariusz ja sie przyłącze jednak do kolegów za morde i do gleby byle sprawiedliwie .

a co do syndromu niemowlęcego... to mam tylko .... "jeb.ć karać nie oszczędzać " i "porządek ma być i ch.j"

Edytowane przez waldit1 (wyświetl historię edycji)

gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha a co do nowych to cały czas przychodzą i powielaja te same tematy które denerwujące być potrafią. Hehe analogia mi się nasuwa do nowych samolotów lotu że mają syndrom wieku niemowlecego. A później wielu z nich staje się cennymi morszczakami. jak zaradzić problemom nowych ? Bez poczucia krzywdy ? Nie wiem

Może spróbujecie sposobu, który podałem gdzieś wcześniej?

Polega to na usuwaniu wątku, który porusza temat już wcześniej wałkowany, i przeniesienie posta do odpowiedniego, starego wątku. Można też dodać informację pod przeniesionym postem o powodzie tego działania.

Za jednym zamachem robi się porządek i "wychowuje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na elektrodzie. Watki nowe cykliczne trafiaja do smietnika z informacja dla usera aby uzyl szukaj i sprawa rozwiazana

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A teraz niech każdy napisze chociaż jedną rzecz,która mu się na forum podoba!

Przestańcie tyle narzekać!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam się do kwestii łączenia nowych tematów ze starymi. Mam nadzieję że z nowymi zielonymi łatwiej będzie sprostać temu. Szkoda z drugiej strony że pomimo moich próśb mało z Was chcialo pomagac mi w tym - nie mam bazy linkow w głowie a gdy jestem jako zielony sam wiadomo że nie uda mi się oblecieć wszystkiego. A uwierzcie luft stara się nawet mobilnie z trasy jak teraz. Pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz niech każdy napisze chociaż jedną rzecz,która mu się na forum podoba!

Przestańcie tyle narzekać! :)

Mnie się podoba bardzo wiele rzeczy. Choćby twoje nowe akwarium. Jest takie... okrągłe...

Jak tu nie narzekać skoro dyskusja w tym temacie ciągnie się od dawna, a wciąż nie ma żadnego widocznego działania w kwestii utrzymania porządku na forum.

Wczorajszy, skandaliczny incydent na Targowisku chyba jest tego dowodem.

@luft, pisałem już dużo wcześniej, że będzie to wymagało większej pracy ze strony modów - tego nie unikniesz. Ale można części tej roboty uniknąć stosując metodę zaproponowaną przez sledzik-wawa.

Trzymam kciuki a jeśli będę mógł jakoś pomóc to spróbuję dać coś od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anatol bez osobistych wycieczek . Mnie drażni zakładanie kolejnych tematów zamiast odświeżyć stary . Elektroda to super przykład .... i tak tu powinno być . wartościowe tematy wyczyścić ze śmieci i głupot .


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.