Skocz do zawartości
R3n1

Aqua Center 0.8.3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz PW do Andrzeja nada Ci hasło i po skopiowaniu adresu będziesz mógł się zalogować ! !! SMIGA !!


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przeszukałem neta za tym programem i natknąłem się na podany link, należy tylko wymazać zapisany projekt i stworzyć swój nowy (po rozpakowaniu załączona w fo;derze instrukcja) :D

http://chomikuj.pl/Yarcio/Akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program już jest mocno przestarzały technologicznie, mimo wszystko zapraszam do testów wersji www, skoro mi się przydaje może i kilku osobom również. Kilka loginów już stworzyłem - jeśli ktoś jest chętny zapraszam na priv, może na dniach dorobię szybką rejestrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program już jest mocno przestarzały technologicznie, mimo wszystko zapraszam do testów wersji www, skoro mi się przydaje może i kilku osobom również. Kilka loginów już stworzyłem - jeśli ktoś jest chętny zapraszam na priv, może na dniach dorobię szybką rejestrację.

a planujesz jakiś update?


opti 100/40/50, odpieniacz Deltec SC 1455, obiegowa NJ 4500, oświetlenie Blau Lumina 639 T5 6x39W (5 włączone), cyrkulacja Jebao RW-8, sól Preis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor.gg widziałeś mój link? czytasz choć ze 3 odp. do tyłu to byś wiedział, że na necie nie ma jedynie na str http://chomikuj.pl/Yarcio/Akwarium tj: usuwasz stary projekt w tym prog. i zakładasz swój nowy, bąć piszesz do "And" i wcielasz się w grupę testujących wersję www :p

PS1. rozpakowując plik z programem w folderze zamieszczona instrukcja obsługi :p

Edytowane przez SoQł (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja online podoba mi się :) Mam nadzieję, że na testach się nie skończy.

And czy w aqua center planujesz uruchomić opcję bannera na forum który też będzie pokazywał parametry? Albo ona jest ale jej nie zauważyłem :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na tą chwilę nie ma banera z parametrami ale to akurat będzie łatwe do zrobienia. Dziękuję za chętnych do testów, w zasadzie siedzę i robię logowania zamiast poprawiać program. Dziękuję za pierwsze wychwycone błędy, bez multilogowania to by się nie udało. Na pewno na dniach dorobię prostą rejestrację.

Edytowane przez And (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko do tej starczej wersji, jest tam taka opcja publikuj w internecie. Czy musze byc gdzies zalogowany aby dane sie pokazaly


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to było tylko przeze mnie używane, prawdę mówiąc już wtedy była wersja www do tego programu ale jakoś nie dane mi było ją rozwinąć, leń jestem i tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@And noo ja też pisze sie na testy www, nawet nie wiedziałem że to Ty jestes autorem programu, przy okazj chciałbym pogratulować i podziękować, bo używam go już dosyć długo i bardzo ułatwia mi pracę nad akwariami :)


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest ,zapisujesz na "serwerze" a potem d..a ,nima http://212.182.113.4:83/

AQUA CENTER ???


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, muszę odstrzelić naszego admina, też chciałem właśnie pomiary wprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki tel i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna stronka super że po polsku And pełen szacunek

aby nie zaśmiecać założyłem zbiorniczek który wystartuje pod koniec czerwca ( jeszcze sylikon schnie :) )


6808_7588.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup::animier: Merci !

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar program stacjonarny jest już mocno przestarzały i nie ma co wysyłać, polecam wersję online staram się zapewnić do niej stały dostęp, we wrześniu będzie strona stała na stabilnym serwerze w tej chwili jest doczepiona do tymczasowego więc zdarzają się czasem niespodziewane przerwy, jeśli ktoś potrzebuje prostego zapisu zdarzeń, pomiarów czy wykresów to w wersji online to znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yarcio wysłał mi program,ale okazało się,że już dawno na nim pisałem.Myślałem,że obie wersje ze sobą pracują,ale chyba jednak nie.Od wczoraj korzystam z wersji online. :thumbup: Polecam graficzny wykres,u mnie widać jak mi na przykład Kh skakało,ale to przez przejście na reaktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And, nie mogę zrobić importu z programu stacjonarnego ???? Czy ta opcja działa ?


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał prośbę aby strona zapamietywała logowanie :_)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny program. Normalnie nie wiem jak mi umknął wcześniej :blushing::baby:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And, nie mogę zrobić importu z programu stacjonarnego ???? Czy ta opcja działa ?

Tak, powinno wszystko przejść prawidłowo, pod warunkiem że pracujesz na ostatniej stacjonarnej wersji i robisz wg opisanego porządku. Zawsze możesz też podesłać do mnie plik Baza.mdb i wciągnę od strony bazy. W razie problemów pisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał prośbę aby strona zapamietywała logowanie :_)

Mogę zrobić to na cookies to się wiąże z głupimi regulaminami o cookies. W ogóle żeby wystawić jakąś stronę w internecie trzeba czasem więcej się narobić przy regulaminie i polityce prywatności niż nad treścią właściwą, a jak zbierasz loginy to podlegasz pod ustawę o ochronie danych osobowych (w zasadzie co byś nie zbierał to podlegasz), to generalnie może odstraszyć. Właśnie muszę uzupełnić regulamin i zapewnić, że dane są zbierane tylko do celów serwisu :). A miała być prosta hobbystyczna strona na swoje potrzeby.

P.S. Pompeczki od Gardena działają wyśmienicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.