Skocz do zawartości
SkoczekPL

Koszulki RB

Rekomendowane odpowiedzi

...wole takie... :thumbsup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amyrykańskie xxl - dadzą radę :)

Dwie pierwsze z lewej - najlepiej białe jak jest możliwość,

Pozdro


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze takie z NR skolowac...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :) chyba lepiej swoje zrobić niż jakieś USA nosić ;)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie obudzili... Jak były to się napis nie podobał...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rynek jak to rynek, może na tamten produkt po prostu rynek nie był przygotowany? może spróbować drugi raz? ja bym do lata jakieś fajne dobrej jakości tiszirty chętnie zakupił


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, obecnie "rynek" jest już z pewnością przygotowany na wchłonięcie większej ilości takich koszulek, kto zainwestuje? :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pewnie rozbije się o wzór? jedni chcą na napis inni logo, ja na własny użytek mógłbym ze 3 szt. w różnych wzorach zakupić. lato ma być upalne


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pewnie rozbije się o wzór? jedni chcą na napis inni logo, ja na własny użytek mógłbym ze 3 szt. w różnych wzorach zakupić. lato ma być upalne

jest na to proste rozwiazanie...poprostu zrobic t-shirt z jednym wzorm i tyle..nikt nie bedzie wybrzydzal ze chce to albo tamto...jest taka i albo pasuje albo nie..kurcze przeciez to nie garnitur od armaniego---bez przesady.

kiedys nalezalem do pewnego forum samochodowego.i jak padlo haslo klubowe koszulki to sie bralo albo nie.byl jeden wzor i zero problemow..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziuso27 ma zasadniczo racje...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by odświeżyć akcję koszulek :) Mam dostęp do sitodruku, flock, flex, haft, mogę nawet wydrukować zdjęcie na koszulce, cena koszulek to granica ok. 16zł jeśli mówimy o firmie MaxPromo z których zostały wykonane poprzednie koszulki + nadruk którego cena będzie zależna od ilości, ale z tego co pytałem to wydrukowanie zdjęcia na całym przodzie koszulki nie kosztuje więcej jak 10zł bez ograniczenia jeśli chodzi o ilość kolorów, czy złożoność wzoru :welcome:

Katalog PROMO

Cennik PROMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robić jak jeszcze są, mi tam służy tak jak Markowi już rok, noszę dość często, prana milion razy i jeszcze się kupy trzyma :)

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=1085&products_id=7756

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa - Lki - albo M-damska ;P te damskie to z wcieciem aka slim ?? Troche dziwnie pewnie bede na zlocie wygladal jak mi sutki beda sterczec przez koszulke ;P :p


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robić jak jeszcze są, mi tam służy tak jak Markowi już rok, noszę dość często, prana milion razy i jeszcze się kupy trzyma :)

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=1085&products_id=7756

Pozdrawiam

seb

no i sprawa rozwiazana...sa koszulki to kazdy niech sobie kupi jak chce i wsio w temacie...

no jak juz sie ktos upiera to mozna zrobic partje koszulek z nowym wzorem na 2012 rok..tylko bez zadnych ankiet..co i jak ma byc wydrukowane...poprostu ktos kto sie tym zajmuje niech natrzaska koszulek i juz...hehe...

kurcze ja nawet tej z reff-shopu nie mam. :crybaby: chyba sie skusze..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. w promostar to nawet w 3xl, se nie pochodze:) - z resztą takich nie produkują

Czekać tylko na nowy wzór i dać własne koszulki w rozmiarze małego spadochronu:)

Pozdrawiam,


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.