Skocz do zawartości
grzegorz-b

Spotkanie Cykliczne Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

myśle że też się pojawie z małżonką


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to specjalnie robicie? W kwietniu mam tylko 1 weekend zjazdów na uczelni i to wypada właśnie 13-15.04 :realmad:

Może da się to zrobić tydz później? :p

no widzisz, tu jest zawsze problem z umówieniem się, ponieważ którą datę bym nie podał zawsze ktoś się znajdzie komu nie pasuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak z tym spotkaniem bo ja tu kompletuje ekipe??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że stanęło na skrzydlicy i grillu tam na miejscu jeśli pogoda dopisze? ale mogę się mylić... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a godzina??, chłopaki wiedzą że mamy przyjechać po godzinach otwarcia sklepu??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 14-tego zrobią specjalnie dla nas wyjątek i będzie otwarte długo

wiadomości z pierwszej ręki.

możemy się przecież spotkać np.o 16-tej czy tam 17-tej w sklepie

jest tego jeszcze dodatkowy plus-jak ktoś nie ma lokomotywy to zawsze się z kimś zabierze.

będzie nas więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to Ty napisałeś :) i teraz to już nic nie rozumiem :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Cięzko widzę to spotkanie za dużo organizatorów :harhar:

Gadacie ze sobą jak głuchy ze ślepym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam piszę tylko to co właśnie tu przeczytałem... myślałem że wszystko ustalone i spotkanie w skrzydlicy a potem również u nich grill i piwko :) ale teraz to już jestem glupi, czekamy w takim razie na dokładne wskazówki od organizatora :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

axela chowaj się bo jeszcze cię wytypują :-P

P.S.

będe miał dla ciebie te glony na spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

axela chowaj się bo jeszcze cię wytypują :-P

P.S.

będe miał dla ciebie te glony na spotkanie

nie mam na to czasu (ja tu nic nie pisałem)

co do glonów to super a co chcesz w zamian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu oddam żeby u ciebie też roshttp://pl.reeflex.net/tiere/2620_Corallinales_sp..htmły :-P

jeżeli ktoś będzie chciał to będę miał jeszcze jeden płatek. trudno mi sprecyzować jakiej wielkości będzie. większe od 5 złotówki na pewno. Powiem że rośnie powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze lub wieksze spotkania w Krakowie organizujemy cyklicznie. Staly zazwyczaj jest dzien sobota oraz godzina (18). Minimum tydzien ,a dobrze 2 wczesniej podac date, do tego zrobic liste i kto moze to przybywa na spotkanko. Inaczej to ciezko by bylo dogodzic wszystkim, odwlekajac date w nieskonczonosc. Pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,zawsze się znajdzie ktoś,komu nie będzie pasowało z racji szkoły,pracy czy uroczystości rodzinnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie ogarniam :), co do godziny to standardowo 18:00, dziś podjadę do skrzydlicy i dowiem się co i jak

byłem jak najbardzej aktualne w skrzydlicy, jeszcze nie mamy decyzji co do grilla, ale myślę że będą rozmawiać z właścicielami posesji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że się nic nie zmieniło??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.