Skocz do zawartości
grzegorz-b

Spotkanie Cykliczne Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

Z naszej strony chceliśmy również bardzo podziękować za waszą obecność:) Wasze uwagi i pomysły są dla nas bardzo cenne, myślimy nad wprowadzeniem do kalendarza w sposób cykliczny takich spotkań (np. każda pierwsza sobota miesiąca ewentualnie co drugi miesiąć, czekamy na wasze sugestie również w tej sprawie!).

Padlinka owszem była smakowita, co do winka i nadspodziewanego zainteresowania tym trunkiem, możecie w niedalekiej przyszłości spodziewać się "winnych" prezentów przy zakupach, ale Bart najpierw musi się dobrze zorientować jak wygląda od strony prawnej wręczanie w prezencie bądź co bądź wyrobu alkoholowego:)

Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy.

Wilk i Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Czerwiec :) już zbieram zapisy.

Byłbym bardzo zainteresowany... jednak chciałbym nieśmiało zasygnalizować że akurat w tym dniu gramy na Euro z Czechami :huh:(a prawde mówiąc nie mam pojęcia jak długo trwają takie spotkania) - więc może warto byłoby poza grillem zabezpieczyć jakieś TV, albo delikatnie skorygować termin ???


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prelekcji to prosze o wszystkie uwagi na pw. Obiecuje ?e wezme to do siebie i kolejna bedzie lepsza i o interesujacej was tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z telebimem i pucharem wina w ręku :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart, Wolf zapytajcie wlascicieli, czy mozemy miasteczko namiotowe na trawce rozbić :) Oczywiscie w ramach Euro :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony chceliśmy również bardzo podziękować za waszą obecność:) Wasze uwagi i pomysły są dla nas bardzo cenne, myślimy nad wprowadzeniem do kalendarza w sposób cykliczny takich spotkań (np. każda pierwsza sobota miesiąca ewentualnie co drugi miesiąć, czekamy na wasze sugestie również w tej sprawie!).

Padlinka owszem była smakowita, co do winka i nadspodziewanego zainteresowania tym trunkiem, możecie w niedalekiej przyszłości spodziewać się "winnych" prezentów przy zakupach, ale Bart najpierw musi się dobrze zorientować jak wygląda od strony prawnej wręczanie w prezencie bądź co bądź wyrobu alkoholowego:)

Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy.

Wilk i Bart

ja proponuje co 2 miesiące, bo wtedy jest czas na organizację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, a 9 lub 2 coś grają ?

Grają 8-go(tj.piątek z Grecją) , potem 12-ego z Ruskimi,no i 16-go z Czechami - myśle że te terminy mogłyby się negatywnie odbić na frekwencji takiego "zjazdu"

pozdrawiam

Tomek


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanko :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:doborowe towarzystwo,duuużo wiedzy,extra wykład :unworthy:

Bart, Wolf-super organizacja :unworthy: fajne zwierzaki-wszystkie żyją :thumbsup:(żadna knajpa tego nie zastąpi)

ci co nie byli niech żałują.

PS

Jędrek-jak tam twoje suchoty?tylko nie wypij wody zwierzakom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taj jak axela1 napisał, żadna Knajpa tego nie zapewni. Tylko więcej kasy się wydaje, ale przynajmniej coś pozostaje poza kacem :thumbsup:

Rybki w świetniej kondycji - pływają i strasznie głodne są co mnie bardzo cieszy.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolf ta rybka coś jadła u ciebie, bo umnie zachowuje się jak by nigdy jedzenia na oczy nie widziała :) plaga kulek którą miałem znika w oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo! Bardzo fajna impra... szkoda, że musiałem wcześniej wyjść! Miłe towarzystwo, Bart i Wilku -świetna organizacja! Prelekcja też bardzo fachowa! Pozdro i do następnego


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Dzięki wielkie za super spotkanie.

Paweł jak tam scopas?? przyrządziła Ci go Gosia na ostro :vava:

Miło było Was poznać mam nadzieję że na następnym zlocie będzie nas więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki ma cie racje, jeżeli chodzi o zdjęcie Michał to ja bym to widział troche inaczej:

"kupujesz k..a czy nie" :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak tam scopas?? przyrządziła Ci go Gosia na ostro :vava:

Wygląda coraz ładniej :) ......

Poustawiał już współmieszkańców w akwarium

i ładnie zabrał się do depilacji skałki z kulek :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że nie mogłem zostać na imprezie ! Widzę że było ekstra !

Byłem wcześniej widziałem przygotowania i parę zwierzaków pojechało ze mną - na razie szczęśliwie.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Paweł kiedy jakie spotkanie organizujesz??? i gdzie? skrzydlica czy może jakaś knajpka tym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł kiedy jakie spotkanie organizujesz??? i gdzie? skrzydlica czy może jakaś knajpka tym razem?

Byłem dziś w skrzydlicy, skrzydlica chce zorganizować początkiem przyszłego miesiąca, mają mieć jakąś ekstra dostawę na spotkanie

spotkać się trzeba, piwka się napić, a gdzie to zrobimy, może dacie jakąś propozycje, zresztą dyszka też już do mnie coś pisał o piwku.

W niedziele postaram się spotkać z eJędrkiem jeszcze z nim porozmawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.