Skocz do zawartości
luft

Pogoda służy morszczyźnie

Ankieta na życzenie klubowiczów  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udzia? w ankietach na NR?



Rekomendowane odpowiedzi

Za oknem jak to sie mówi w moich regionach pogoda dupiata :D Zimno, deszcz, wiatr... pewnie wielu z Was zrezygnowało z wyjścia na spacer, rolki, wyjazd za miasto bo pogoda dupiata :) Też miałem dzisiaj inne plany, ale zyska na tym akwarium. Tak wiele w sumie zalezy od pogody. Przyjdzie lato, dopiero się zacznie roszada widoczna na forum :) Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufcik, Ty to jesteś "Miszczem" Świata tematów zastępczych! :harhar:

Poza tym gdzie ankieta ja się pytam?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz takie zboczenie zawodowe :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dajemy minusa za brak ankietythumbup.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Za oknem jak to sie mówi w moich regionach pogoda dupiata :D

u "nas na wsi" mówi się pogoda barowa :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Was ankieta :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie robić nowego tematu pierwszy lepszy odgrzebałem pogodowy :)

W Krakowie ładuje gradem wielkości fasoli :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Holandii pada od rana.... wiec przy bankholiday nie ciekawa perspektywa ;(


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A u nas ładniutko!

świeci słońce, przeszła burza i znów świeci słońce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mzawka od rana...trzeci tydzień (codziennie)

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w stolicy burza,burze burzą pogania :)

Uwielbiam taką pogodę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza pogoda

Łódź

971631_10151681083716955_938316411_n.jpg

Kraków, mój balkon, zalany groszek :)

966097_10151489020651317_199753211_o.jpg

Warszawa

580427_10151681029166955_845649884_n.jpg

a jak tam u Was?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Luft, u mnie jak zawsze totalna nuda, słońce świeci, 25stC, zero deszczu, ocean 21stC, gorący piasek na plaży, zwariować można..... :harhar:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dupiata to zapraszam nad morze, opalenizna gwarantowana.


160 litrów (100X40X40), Ok. 12kg skały (start na suchej), 4X39W, Deltec MCE600, 2X Aquael 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to z dzisiaj? ciemne chmury zbierają się nad Krakowem. Mam nadzieję, ze tu takimi jajami walić nie będzie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Mikołów,moja ulica i okolice, godzina 17- grad wielkości orzechów włoskich,a w centrum już dużo mniejczy. Auto do naprawy,ogród -szkoda gadać,córka w drodze do domu uratowana przez obcych ludzi, bo miała to szczęście,że złapało ją daleko od jakiegokolwiek schronienia.Swoją drogą nie spodziewałam się takiej reakcji , jestem " pozytywnie rozczarowana".Ponoć z dwóch domów jednocześnie wyskoczyli ludzie z parasolami widząc co się dzieje i zgarnęli ja do siebie.Trzeba im będzie podziękować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwię się o MojeSumienie. W Tychach była wendetta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Już doszły do mnie słuchy,że w Tychach drzewa przewracało. Chyba z samochodem MojegoSumienia nie jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety.... w moim aucie wyrosła wielka brzoza... a 3 minuty wcześniej miał wsiąść do niego mój 6 letni syn...całe szczęście że go złapałem w porę i weszliśmy do przedszkola.

Czegoś takiego nie widziałem nigdy. Grad wielkości strusich jaj. Fruwające drzewa, poprzewracane auta na Starych Tychach. Kolega Tomek z Tychów ma też powybijane szyby w aucie.

do 2 w nocy pomagałem sąsiadom z osiedla naprawiać dachy.... wyglądały jak po wojnie

dziękuję wszystkim, którzy dzwonili z pytaniem o pomoc. Daliśmy radę :)

Enia nie odpisałem Ci na sms - bo przeczytałem go o 2 w nocy :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Darek,dobrze,że nic Wam się nie stało,kamień z serca :).Ja w nocy dostałam wiadomość,że konie na stadninie w Tychach mocno oberwaly,ale jest ok. Bardziej ucierpiał stajenny,który pobiegł zgonić je z pastwiska.Dziś robimy akcję zbierania szkła na hali, bo szyby powybijało i nie można wpuścić tam koni.Od wczoraj chce mi się ryczeć.Nie mogę sobie wyobrazić strachu tych zwierzaków, a nie miały gdzie się schować.Ponoć nim przyszła pomoc ustawiły się w grupie tyłem do wiatru.Dzisiaj jadę do mojego Glucika z koszykiem samych końskich przysmaków.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze co to sie wyprawia. Szok


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądało moje auto :(

post-14969-0-65323400-1370939608_thumb.jpg

moje przemyślenia po...

zniszczenia to pół biedy - wiadomo strata jakaś jest - u niektórych mniejsza u niektórych dużo większe straty.

Ale PRZERAŻAJĄCE jest to, że 10 minut po zdarzeniu podbiegło do auta kilku gówniarzy i próbowali je ... OKRAŚĆ

Łapali za klamki... czy może jest otwarte... gdybym miał karabin to bez skrupułów wypierdzieliłbym serie...

pamiętam 2 lata temu podczas powodzi w Bieruniu pływały na łodziach ekipy - parę chwil po wylaniu wisły i okradały zalane domy...

natura naturą... ale takie sk***ysyństwo powinno być karane strzałem w tył głowy albo wieszaniem na rynku.

Edytowane przez MojeSumienie (wyświetl historię edycji)

5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.