Skocz do zawartości
tomiooo

klej Milliput - do klejenia skały i korali

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

chciałem sobie zamówić kilka opakowań kleju Milliput standard - odpowiednik kleju do korali i skały Aquamedica, a cena znacząco niska. Czy jest ktoś chętny na wspólny zakup?

cena za opakowanie 15,5 + wspólna przesyłka ok 5zł (czyli jak będzie kilka osób to prawie za darmo)

Czekam na info do wtorku :coffee:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:whistle:

zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja chętnie 2 sztuki wezme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomiooo 1 dla mnie odbiore za tydzień ;)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się piszę na 2 sztuki. Daj znać co , jak i kiedy.


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki ale to chodzi o zamówienie dla ludzi z 3city :whistle: Jak ktoś z innego miasta to moge podać adres do sklepu z którego zamwiam to sobie puścicie sami zamówienie i przyjdzie do Was poczta :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomiooo. Dawaj namiar. :thumbup:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar - na allegro jest po 18, a znalazłem w sklepie po 15,5 jak zamówimy w kilka osób to wyjdzie po 16 z przesyłką, po za tym nie offtopicuj mnie tutaj :smoke:

BAU: http://www.ww-model.pl/index.php?p5252,milliput-standard-yellow-grey - kontaktowałem się, maja na stanie ale nie wiem ile sztuk, także nie wykupcie mi wszystkich :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomioo,przepraszam,ale kilka złotych............? Mam ten klej i myślę,że jest to to samo co klej Delteka,czyli warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kilka, ale po co przepłacać, ja Ciebie stać to bardzo proszę, nikt Ci nie broni kupować, napisałem ogłoszenie i kilku chętnych jest jak widać więc nie rozumiem w czym problem

PozdrT

P.S.

tomiooo piszę się przez trzy "ooo"


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro z rana robię zamówienie ktoś jeszcze chętny?

na razie z 3city mamy:

- fellowes - 2szt

- dyzio -2szt

- Art - 1szt

- Gardenos - 1szt

- ja 4szt.

Rozumiem, że Nikiel i patersan sobie samo załatwią :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro podałeś źródełko, a zbieracie ekipę z okolic więc zamówiłem osobno. Tak nawiasem mówiąc, niezła cena. Dobrze że znalazłeś ten sklep.


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jedną sztukę biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego koloru jest pod wodą ? - delteca jest różowy a ten ?

no i czy ktoś już używał - jak ze zwierzakami?

pytam, bo cena zachęcająca


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milliput yellow-grey pod wodą jest biały, jak kleiłem euphylię to mi clavularia się poparzyła czy cokolwiek to było i z miesiąc dochodziła do siebie, ale podobno dlatego, że nie opłukałem dokładnie wyrobionej masy. Ale trzyma, brak innych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest to samo co klej aquamedica, dużo ludzi tym klei skałę i korale.

odświeżam listę z 3city:

- fellowes - 2szt

- dyzio -2szt

- Art - 1szt

- Gardenos - 1szt

- ja 4szt.

- Jakuś 1szt

- Dantee - 1szt


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cene znalazles. Dla mnie poprosze 3szt. Podaj konto na PW, a kleje odbiore przy jakiejstam okazji. Dzieki!


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :welcome:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe informacje :( - według WWW mają tylko 4 sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milliput yellow-grey pod wodą jest biały, jak kleiłem euphylię to mi clavularia się poparzyła czy cokolwiek to było i z miesiąc dochodziła do siebie, ale podobno dlatego, że nie opłukałem dokładnie wyrobionej masy. Ale trzyma, brak innych problemów

A czy jest jakaś "instrukcja" jak postępować z takim klejem w akwarystyce? Do tej pory kleiłem wszystko na kropelkę :nuke: ale może czas to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.