Skocz do zawartości
Gość AnT

[P] Przyjme

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście ze świeżynki mogą prosić o pomoc teoretyczną aby nie błądzić i zwierzaki nie cierpiały :question:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego Wy jesteście by im tłumaczyć a nie od razu krytykować! Za odp na ten post odebrano mi 1 pkt reputacji :D ot takie TWA.

A ja Ci dodałem, dobrze piszesz! :welcome:

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest w OT bo go tu przeniosłem, swoją droga Ant, w piórka obrosłeś ostatnio tak, że bedziesz se musiał dużą czapkę uszyć, żeby Ci się skrzydła zmieściły :harhar: "zapomniał wół jak cielęciem był"... A szkoda. Co do postów o przyjęciu życia na start to ja tak szczerze mówiąc nic w tym złego nie widzę, sam częściej rozdaję niż sprzedaję, bo ja swoje pierwsze sps-y też dostałem - nie kupiłem :welcome: Pamiętajcie - wszystko wraca, nie raz w życiu mi się to sprawdziło, i Ant - nie oceniaj, jeśli nie chcesz być oceniany...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Seb... szacunek


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku się nie należy, po prostu, czasem warto przestać wyprzedzać własne buty...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego szacunek, że nie należysz do TWA :D


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze tu bardziej chodzi o tych ktorzy chca "duzo".

Sam nie widze nic zlego jak ktos prosi o szczepki na start albo jakies drobiazgi. Ale niektorzy naprawde prosza o wiele. Nie wiem moze sie myle.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jak zaczynalem dostalem kilka gratisow w postaci szczepek i jak tylko moge pomoc to zawsze sie dziele , Seb ma racje - nie widze nic zlego w tym ze ktos prosi o szczepke xeni ktora wielu uwaza za chwast za przyslowiowego browara, wiedza wiedza ale nie kazdy startuje od razu z zapleczem na 10k pln.


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie czytam wszystkich postów na targowisku, ale myślę że taki temat "sępów" nie załatwi...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez taka moda... zostać wyjadaczem, mieć 800'setke w domu i śmiać się z młodzików którzy koniecznie chcą zminimalizować startu 30l do stopnia wydatku na suchy pokarm dla NEMO...

Swoją droga,... może pośmiejemy się z tych co mają w pelni zautomatyzowane systemy..?? No bo jak się samo sypie wlewa i wylewa z systemu to gdzie tu przyjemność z hodowli... Fajnie się pochwalić że mam...bo na "MAM" jest teraz moda...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na forum istnieje temat ODDAM/ZAMIENIĘ w TARGOWISKU, darmowe życie na wyciągnięcie dłoni. Wystarczy zajrzeć. Myślę że Ant tematem nie szkaluje tych którzy chcą coś uzyskać za free, ale że afiszują się tym publicznie na forum, nie zadając sobie trudu przeszukania jednego czy dwóch tematów oferujących życie.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest w OT bo go tu przeniosłem, swoją droga Ant, w piórka obrosłeś ostatnio tak, że bedziesz se musiał dużą czapkę uszyć, żeby Ci się skrzydła zmieściły :harhar: "zapomniał wół jak cielęciem był"... A szkoda. Co do postów o przyjęciu życia na start to ja tak szczerze mówiąc nic w tym złego nie widzę, sam częściej rozdaję niż sprzedaję, bo ja swoje pierwsze sps-y też dostałem - nie kupiłem :welcome: Pamiętajcie - wszystko wraca, nie raz w życiu mi się to sprawdziło, i Ant - nie oceniaj, jeśli nie chcesz być oceniany...

Pozdrawiam

seb

thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja bez sensu prowadzi do ----niczego :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::veryangry:


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest w OT bo go tu przeniosłem, swoją droga Ant, w piórka obrosłeś ostatnio tak, że bedziesz se musiał dużą czapkę uszyć, żeby Ci się skrzydła zmieściły :harhar: "zapomniał wół jak cielęciem był"... A szkoda. Co do postów o przyjęciu życia na start to ja tak szczerze mówiąc nic w tym złego nie widzę, sam częściej rozdaję niż sprzedaję, bo ja swoje pierwsze sps-y też dostałem - nie kupiłem :welcome: Pamiętajcie - wszystko wraca, nie raz w życiu mi się to sprawdziło, i Ant - nie oceniaj, jeśli nie chcesz być oceniany...

Wszystko zostało tu napisane! Mam akwa 2 miesiące i kompletuję życie na start. od jednych można coś kupić od innych dostać inni sprzedają polip po 10 zł a inni skałkę porośniętą tym samym w ilości 30 polipów po 20 zł,U kogoś xenia to chwast u kogoś gratis a jeszcze u kogoś koral za 5 dych. Jedni się z tego śmieją, jednych to denerwuje ale tego n ie zmienimy i tak będzie dalej :) Ukłony w tym momencie dla ludzi którzy często piszą posty w stylu "chcę wszystko i jeszcze mi to zróbcie" ale z drugiej strony pozdrawiam ludzi którzy za ciężkie pieniądze chcieliby sprzedawać coś co dla niektórych jest chwastem!

Heh tyle te chyba jeszcze na raz nie napisałem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi kochani, czemu wiekszosc drazliwych tematow konczy sie klotniami albo co najmniej docinkami. Kazdy niech pisze co chce, a jak przekroczy granice dostanie bana albo warna. Modki usuna post i nie bedzie sladu. A jak mi sie temat nie podoba to poprostu nie czytam. Kurcze pare osob na forum stara sie tworzyc ciekawe watki, a Wy bijecie piane w oftopiku. A jak juz nie chcecie pisac w watkach akwarystycznych to chociaz dowcipy wrzucajcie bo basterek cos sie wykruszyl


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester mi się temat nie podoba ale żeby mógł mi się nie spodobać musiałem go przeczytać, choćby post wszczynający, jak oceniać bez zapoznania? Pozdrawiam


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANT CHCE BYC PRZYJACIELEM FACEBOOKA i dajcie mu to uczynić.... :thumbdown:


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bawilem sie mikroskopem ale pekla mi zylka.......doslownie zagotowalem sie i uspokoilem...... dobrze widzialm w dzien tylko sekundy braklo zeby ktos poszedl na urlop.

I juz tak na spokojnie bez emocji.

Mam dosyc tego gnoju. Syf kila i mogila. I nie chodzi tutaj tylko o moderowanie glowna, ale i o picie piwa z niektorymi i udzielanie sie na tym forum. Po prostu czlowkie zachorowal na morska chorobe i sie uzaleznil. Ale przeszlo mi

KONIEC. Nie bede poswiecal czasu na taki cyrk.

Targowsko , polityka, lans, wazelina, offtopic. Mam w d*pie to cale morskie przedszkole. Jak ktos poczul sie urazony to znaczy sie ze dolozyl cegielke. Nie pisac, nie dzwonic, nie wysylac sms-ow. Piedole nie pomagam. Za przeklenstwa ban przyniesie mi ulge. Szkoda czaasu. Kijem Wisly nie zawroce, wierzcie i wzcie to sobie do serc wypalilem sie z tego forum..............kiedys jak Szymon napisal ze Polska Akwarsyka Morska sra w pieluchy to troche mnie to dotknelo. Zamarzylo mi sie choc troche pokazac ze wyrastamy, ze chociaz pod slonym wzgedem Polska nie oddstaje. Teraz wiem ze byl prorokiem.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddychaj głęboko :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośmielę się nie zgodzić :) ja to widzę tak że niektórym po prostu pokory brakuje, bo mysla że zdobyli szczyt, a tak naprawdę to tego szczytu nawet nie widać, mgła samouwielbienia go przesłania, a wystarczyłoby tylko jeszcze spojrzeć w dół, żeby zobaczyć ile przeszli, potem w górę żeby zobaczyć ile jeszcze drogi przed nimi... Ja do swojego szczytu mam jeszcze daleko, bardzo daleko, ale przynajmniej widze go wyraźnie, bo mi go mgła nie przesłania...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie - wszystko wraca, nie raz w życiu mi się to sprawdziło

Też wierze w dobra karme. Daj dobro, a dobro powróci...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by to zamknać, zachowujecie się wszyscy, jak małe dzieci B)


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się denerwowac. Dużo czytać, mało pisać.

"Czasami lepiej milczeć i udawać idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.