Skocz do zawartości
Sting

rękawice ochronne

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o do rękawice ochronne.

Czy używacie i jakie ?

Wiem, że pewnie większość powie, że nie używa ale teoretycznie przydałoby się jednak mieć.

Chociażby do układania skały.

Sądzę, że najlepsze to gumowe oczywiście, problem jednak w tym, że nigdzie nie widziałem takich długich co bo spokojnie można włożyć rękę do baniaczka 50cm wysokości bez zamaczania rąk.

Widziałem w sklepie rękawice ochronne długie ale nigdzie nie pisze, czy to gumowe czy foliowe: http://www.thcskiba.com/product.php?id_product=1194

Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze jezeli skiba je sprzedaje to sie nadaja.... :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, jak to sa takie jak kiedys kupilem (chyba Tunze) to zwykla foliowka jak na torby w supermarkecie, sprobujcie ruszyc skale i wszystko w dziurach... w sumie mozna z rekawicami (sam probowalem) ale czy warto ? IMHO nie... wiecej polamanych szczepek, wieksza mozliwosc "stukniecia" skalka w szybe, no niestety slona woda ma swoja gestosc, cokolwiek zalozysz na lapy bedzie jeszcze trudniej robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi się własnie wydaje, że to są chyba te Tunze... żadnych innych nie znalazłem w necie.

Ale jak rozumiem skałę jednak lepiej układać w rękawiczkach ? Czytałem gdzieś, że to taka ochrona przed ewentualnym styknięciem się z wieloszczetem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, szukaj problemu tam gdzie go nie ma.,


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze inne wyjścia.

Szukaj w hurtowni weterynaryjnej rękawicy dla inseminatorów albo zwykłą rękawicę do gospodarstwa domowego na którą założysz na końcu gumkę recepturkę żeby Ci się woda do środka nie wlała ;%29.gif


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w aptece 1 razówki 10 groszy para


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

U nas na dziale z workami na śmieci i mopami leżą takie przedłużane za łokieć,

za to ja mam normalne ale wzmocnione na spodzie dłoni i palców.

Zakładam tylko jak przekładam skałkę, ale nie z powodu wieloszczetów które się chowają, tylko z powodu ślimaków osiadłych. Nigdy nie wiesz gdzie to wyrośnie, a taki "cierń" już raz sobie wbiłem głęboko w palucha ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w aptece najlepiej, rękawice medyczne


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze inne wyjścia.

Szukaj w hurtowni weterynaryjnej rękawicy dla inseminatorów albo zwykłą rękawicę do gospodarstwa domowego na którą założysz na końcu gumkę recepturkę żeby Ci się woda do środka nie wlała ;%29.gif

te rekawice sa dluzsze niz moja reka wiec nic sie nie ma prawa nalac :) natomiast fakt ze sa dosc delikatne i szybko sie dziurawia. Do tego jakoz e sa nierozciagliwe to so odpowiednio wieksze przez co sprawiaja odrobine klopotu chociaz mozna sie przyzwyczaic


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.