Skocz do zawartości
luft

Miłośnicy chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Mój tata i mama polecają piwo ,, Żywe'' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Browar który polecił Matejoz naprawdę super. Można siedzieć i przez szybę obserwować cały proces. Ja w zasadzie jeśli już piję to tylko takie wytwory małych lokalnych browarów. Żadnego syfu z biedronki itd. No i jeszcze Guines z beki, niestety w Medalikowie go nie uświadczysz.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Guines z beki, niestety w Medalikowie go nie uświadczysz.

W sobote mialem przyjemnosc uczestniczyc w kursie na sensoryczne badanie piwa. Mialem okazje probowac guinesa ... Ale nie z kompani zywiec tylko czeskiego. Oj zupelnie inna nuta, przyprawowe i pelniejsze w smaku. W wawie w jednym miejscu jest.

Pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matejoz polecam Noteckie niefiltrowane jeśli chodzi o browar czarnków, w Piotrze i Pawle dostępne jeśli się nie mylę:)


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft i inni tym razem browar z Mirosławca do nabycia w lidlach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

elagerowe.jpg


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam polecam piwa z browaru kormoran z Olsztyna, na przykład:

krzepkie.png

potrafi człowieka pozamiatać :)

jest mocne ale i smaczne w wawie dostępne w simply i auchan


160l+40l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

a ja jak to babie przystało wole desperadosa :p no i lays'y do tego ;)

pozdrawiam

p.s. dziś akurat wóda i cola hehe ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio piłem Kozackie. Smaczne i niedrogie

kozackiemocne.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze skupy szkła w Polsce sa prowadzone?


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos przapadkiem byl w Pradze polecam wizyte w nowo otwartym Muzeum http://www.center.staropramen.com/ dobrego Czeskiego Piwa http://www.staropramen.com/en

oraz jego degustacje prosto z Browaru

Edytowane przez Normad (wyświetl historię edycji)

500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25l. Domowego najlepszego piwa robi się w mniej niż parę godzin :) zapach świeżo ześrutowanego słodu - bezceny, wybór z paredziesięciu odmian chmielu - każda w inny aromacie. To jest prawdziwe piwo

W piwniczce leżakuje 80l. Piwka- pale ale, ciemne karmelowe, lager, pszeniczne

Jeśli ktoś chętny zacząć chętnie pomogę - znajdą się drożdże i sprzęciory


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś polecał już, spróbujcie Namysłów niepasteryzowany, prawdziwe piwo, z terminem ważności ok. miesiąca, dla mieszkańców opolszczyzny do dostania czasami, w stolycy nigdy nie spotkałem


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam ,mniam temat ,ale pewnie ślinka wszystkim pocieknie jak powiem że u siebie (czytaj w belgii) mam do smakowania ponad 1200 rodzajów tylko belgijskiego piwa ! no i ileś tam zagranicznych marek.Jedno co mnie martwi to spadek jakości polskich znanych marek.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
530588_366914433398704_889807199_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lufcik zapraszam na ul miodową tam jest sklep kocyk tyle co tam mają gatunków piw to zwariowałem :smiling: i właśnie z polskich browarów mniam mniam :wine:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe już byłem :D Też byłem w szoku!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.