Skocz do zawartości
Gość kapitan

Burneika vs Najman - piątek 27 kwietnia

Rekomendowane odpowiedzi

ten drugi też nie jest okazem elokwencji ale Najman miał więcej okazji by z siebie głupka zrobić publicznie. Koksu robi z siebie idiotę celowo


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodowy bokser i kulturysta :thumbsup: ludziom we łbach sie przewraca :welcome:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi też nie jest okazem elokwencji ale Najman miał więcej okazji by z siebie głupka zrobić publicznie. Koksu robi z siebie idiotę celowo

Nie sądź że jestem fanem Stejka bo IQ nie grzeszy, ale trzeba chłopu przyznać że ma pomysł na siebie (komercyjny) oraz coś osiągnął w kulturystyce (chyba... bo nie sledze w temacie). Natomiast miss najman kojarzy mi się z chłopakami w BMW pod sklepem na blokowisku. Typowy polski dres.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z tych co komentują czyjąś inteligencję ma cos do zaoferowania sobą. Ja nikogo nie oceniam, mierze innych tak jak chce aby mierzono mnie, chociaż test na IQ wyszedł mi ponad średnia (to taka mała pochwalka). koksu moze robi z siebie pajacyka ale ciekawe ilu z was nauczyło by się 3 lub 4 języków płynnie i miało pomysł na zrobienie takiej kasy, jaka On robi.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham te wywody :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Po pierwsze o prawdziwej walce to możemy zapomnieć, po drugie co Najman wyczynia w ringu wszyscy wiemy ( :rofl: ), po trzecie przy odrobinie szczęścia będzie to zderzenia malucha z lokomotywą (przy takiej masie ciosy są naprawdę potężne), po czwarte sporty walki schodzą na psy kosztem "show" :(

P.S.

Jak dla mnie koksu to sympatyczny gość (przynajmniej na filmikach) :thumbup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Robert mówi płynnie po polsku i specjalnie pajacuje z tymi stejkami i gadką troglodyty.

Jak na razie odnosi jakieś tam sukcesy w kulturystyce, show biznesie i jako biznesmen produkuje swoje suplementy, które dość dobrze się sprzedają.

Najman natomiast z tego co wyczytałem w internecie i słyszałem od kolegów z polibudy w Czewie nie robi nic i buja się po knajpach gdzie może imponować lokalnym 14-latkom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oboje są błaznami ale ten większy coś osiągnął niby w sporcie, ale taki zawód jeden jest rybakiem inny lepiej płatnym błaznem.

Poza tym pokazywanie takich walk w telewizji pokazuje jak wielkie jest zapotrzebowanie na takie szopki i jak łatwo i chętnie prosci kupują ścierwo - dla mnie to oczywiście jest przykre bo to co się wyprawia w tv to szkoda słów naszczęscie jest jeszcze pare innych programów niż tvn czy polsat.

i dla mnie jest prostakiem

To jakiś xxxxx zupełnie niepotrzebny. :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam Najmana nie chce oglądać, niestety nie ma czego. Dosłownie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale będzie ubaw hehehehehe

a tą sierote Nejnana znowu wpuścili na ring? :rofl:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Właśnie odkryłem że nie mam polsat sport bo dwa miesiące temu przeszedłem do cyfry+ ;p

Znowu trzeba będzie szukać transmisji w internecie... jeśli ktoś coś o tym wie niech napisze.

pozdro

Tutaj coś ma być, ale nie wiadomo w jakiej jakości i ile połączeń utrzyma.

http://ringboks.pl/index.php/transmisje/91-27-03-2012-mma-attack-2-hardcorowy-konkursu-roberta-burneik-vs-marcin-najman-transmisja-20-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spis transmisji sportowych LIVE. Również gala MMA Burneika - Najman

TRANSMISJE


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Brzuch jak u baby w ciąży i nóżki jak u anorektyka :D

Ręki nie podał bo to chłopak z trzeciego świata, posłuchaj przy jakiej patologicznej muzyce wychodzi na ring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu pytal jak zarobic milion. A no stac sie Najmanem. Im bardziej sie z niego smieja, im bardziej jest kontrowersyjny wiecej o nim trabia. A jak duzo trabia to i zainetresowanie jest. I o to chodzi. Na byciu popularnym pajacykiem i chlopcem do bicia da sie sporo zarobic.

Jemu to wisi cala opinia bo to jego robota . Becki w telewizji, kilka minut wysilku i jedzie na wczasy. W stanach maja wrestling w Europie ""walki"" rofl.gif. Ze sportem to nie ma nic wspolnego. Dawniej bylo kino i teatr teraz jest bardziej kasowe show.coffee.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lubią seriale,melodramaty-nienawidzą przemocy.

Mężczyżni lubią przemoc-nienawidzą seriali.

I tak ma być jest telewizja i są programy jak kto nie lubi niech nie ogląda.


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie takie gale jak KSW delikatnie mówiąc trącą kiczem jak wiele/wiekszość widowisk w naszym kraju. Tak jak Mamed nie byl pierwszą twarzą gali, na ktorej wystartował Pudzian :thumbdown: W Polsce wciąż jest niedosyt na wiele rzeczy... bo wielu ludzi para się dla kasy daną profesją, a nie wynika ona z pasji, drogi życia... dzieki czemu można by wykrystalizować gwiazdy wielkiego formatu.

Bardzo lubie film


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23:09: Koniec! Marcin Najman odklepał pojedynek. "Hardcorowy Koksu" zwycięża w swoim debiucie w MMA!

i tyle w temacie...


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam z tą kondycją niby słabą było? :harhar: Koksu jest mądrzejszy niż cała reszta naszych "fajterów" razem wzięta, doskonale wie co robi, jak dla mnie jest mega kozak :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I NIE MA LIPY :thumbsup:

23:14: Trener Okniński wygląda na bardzo zdenerwowanego. Marcin Najman odmówił udzielenia wywiadu, a kibice pożegnali "El Testosterona" gromkim "wyp...".


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman to chłoptaś do sparingów a nie na ring


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta walka jest-była tylko na polsat sport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechał jak z dzikiem :thumbsup: Mistrz Najman jeszcze dobrze nie upadł na matę,a już klepał aby przerwać walkę...żenada


Kupię: Ricordea - kolor pomarańczowy,różowy,czerwony,niebieski , Favia-Favites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhehe :) Zajeboza :)

Stejki górą i nie ma lipy :D:thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.