Skocz do zawartości
robi

prace rządu...

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myślałem że tylko nasz rząd pracuje nad głupimi ustawami i idiotycznymi poprawkami do tych ustaw ...

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/egipt-pozegnalny-seks-z-zona-do-6-godzin-po-smierc,1,5116451,wiadomosc.html


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że tylko nasz rząd pracuje nad głupimi ustawami i idiotycznymi poprawkami do tych ustaw ...

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Jak to mówią głupich nie sieją >same rosną>>


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech ktos powie ze ta kultura monco podpierana ich wyznaniem jest normalna...


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ludzie, tam dymanie zwierząt w gospodarstwie to norma, a dziewczynka jak ma już pierwszy okres to stare chłopy jadą z nią jak z workiem kartofli. Co jakiś czas są artykuły, jak to mała panna młoda nie przeżyła nocy poślubnej bo się wykrwawiła. A pomyślcie ile takich przypadków jest w muzułmanii, gdzie nikt o tym nie pisze.

Tutaj na wyspach pełno muzułman, jeżdżą do tych swoich zapyziałych krajów gdzie żenią się z 10-latkami, a potem wracają i udają że to ich córki żeby nie iść siedzieć.

O tym wielu wie, ale nikt nie mówi głośno, bo wiadomo - prawda to rasizm i ludzie nie mają prawa wypowiadać się w swoim własnym kraju bo w takim UK dzicy mają większe prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim sie obejrzymy nasze dzieci na placu zabaw beda sie bawic z ich dziecmi. Mosk jak Kiosk bedzie na kazdym rogu. W toaletach beda stacv wiadra i butelki z woda.

Unia Europejska coz zrobic. Mam nadzieje ze nie zrobimy takiego bledu co UK, Francja czy kraje skandynawskie


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chory kraj, chora religia... chore prawo... co więcej można tu napisać..


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość przez Was wszystkich przemawia i tyle :thumbsup:


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.