Skocz do zawartości
Przemek

Pacific Sun Hyperion R2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszystkich użytkowników naszych lamp używających równocześnie sprzętu z logo jabłuszka - zapraszam do testowania aplikacji pod Mac OS X - dostępnej z tego linka:

http://www.pacific-sun.eu/download/PacificSun_beta1.1.app.zip

Jest ona niemal w pełni funkcjonalna - poza ostatnią zakładką - oraz tablicą PAR - która programowana będzie za pomocą wykresów point-to-point. Niestety - przed długim weekendem nie udało nam się dokończyć tej funkcjonalności - pojawi się ona w następnej wersji Beta - która dostępna będzie w okolicach 10-12 maja.

Pod koniec maja dostępna także już będzie aplikacja dla iPad/iPhone - zbiegnie się to z premierą lampy Triton R2(oraz R3).

beta1.png

beta2.png

Czekamy na uwagi - work@pacific-sun.eu

pozdrawiam - i gorącego weekendu życzę!

Przemysław Cybulski

Pacific-Sun.eu


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, jakieś niusy o tritonie ?

Ficzery, cennik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Przemek, jakieś niusy o tritonie ?

Ficzery, cennik...

coś mi się wydaje że niedługo się dowiemy wszystkiego ;)

a co trochę "podkabluję" Przemka to może się zmobilizuje i opisze co i jak :harhar:

triton4_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W związku z tym że dostępne są już do pobrania w wersji Beta aplikacje pod Androida(pracujące zarówno z lampami 8 kanałowymi - Hyperion R2 - jak i przygotowane pod Tritona R2) - to osoby posiadające takie lampy - zapraszam do pobrania aplikacji - i przetestowania.

Do poprawnego działania - niezbędna jest aktualizacja firmware do wersji BALI Beta.

http://www.reefcentral.com/forums/showthread.php?t=2178166

(do ostatniej wersji - G3 - post 71)

http://www.reefcentral.com/forums/showpost.php?p=20361467&postcount=71

Aplikacje obsługują programy aklimatyzacyjne - w wersji Beta pod Android tymczasowo zablokowane jest uruchamianie programu BALI Par.

android_1.jpg

Dostępne są trzy różne wersje - różniące się obsługiwanymi ekranami.

Dla urządzeń typu Samsung Galaxy SII, HTC itd - polecam którąś z wersji 840x480px.

Dla tabletów większych(10") - wersja 1024x720.

android_2.jpg

Oto linki:

1) 840x480px - wersja 2

http://www.pacific-sun.eu/download/Xtouch_840_480_v2.apk

1) 840x480px - wersja 3(inne ratio/dpi)

http://www.pacific-sun.eu/download/Xtouch_840_480_v3.apk

1) 1024x720px - wersja 2

http://www.pacific-sun.eu/download/Xtouch_1024_720_v2.apk


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Wroce do domu to bede testowal ;)

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i mi uda się nic nie zepsuć tym razem ;)

@Przemek - którą wersję rekomendujesz do Waszego tabletu (X-touch)?

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na moim Samsungu Galaxy S2 (IC 4.03) alplikacje w linkach nie chca sie zainstalowac. Mam instalacje z nieznanych zrodel zaznaczona wiec powinno pojsc ale pokazuje mi tylko ze nie moze zainstalowac.

Pozdrawiam

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest jakaś wersja na androida dla lamp BP ?


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie - aplikacje nie podpisane nie chciały się instalować - teraz wrzuciliśmy wszystkie z certyfikatami - sprawdzałem wszystkie 3 - chodzą.

@Jacku

Aplikacja dla lamp 3 kanałowych powstanie jeszcze w tym tygodniu - ponieważ były różne zmiany w firmware - prawdopodobnie będzie wymagana także aktualizacja firmware - aby współpracowało z softem pod Androida.

@fox

powinna być ok ta w v.2 800x480 - parametry są zbliżone - ale dopytam jeszcze czy nie jest tworzony port właśnie pod dedykowane Xtouche także(ekran w xtouchach ma wyższą rozdzielność - dpi)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Dziala :D

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która wersja Xtouchu? V2?

Wygląda poprawnie?(bez rozjechanych tekstów, suwaków itd)?

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Która wersja Xtouchu? V2?

Wygląda poprawnie?(bez rozjechanych tekstów, suwaków itd)?

pozdrawiam

Przemek

Tak V2

Na razie wyglada ok

Przynajmniej na telefonie i tablecie

jak wroce do domu sprawdze jak sie laczy z lampa

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, a odpowiadasz na PW? Bo zadałem Ci pytanie dwa tygodnie temu z ponowieniem dziś bo nie doczekałem się odpowiedzi i lipa, odpowiedzi brak a dotyczyła metisa... tak średnio fajnie się czuję jako nabywca, przykro mi, że offtopa muszę zapodać ale nie widzę innej możliwości by dostać odpowiedź na pytanie (może listownie powinienem...).


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie -przepraszam, musiałem przeoczyć wiadomość - nie tylko ja korzystam z tego komputera - i jeśli wiadomość jest odczytana - to nie wchodzę w archiwum rozmów codziennie...

Dzisiejszą wiadomość odebrałem - ale powiem szczerze - ze dopiero teraz zrozumiałem jej sens - jak przeczytałem Twoją poprzednią.

Dlatego zawsze najlepiej w takich sprawach po prostu dzwonić(numer specjalnie podaję w stopce) - dużo częściej odbieram telefon niż zaglądam na NR :) - a tak jak mówiłem,jeśli zdarzy się że wiadomość zostanie odczytana - to nawet nie będę wiedział ze ktoś pisał..

Można też założyć wątek na NR - tym bardziej że dotyczy on zalecanej konfiguracji/ustawień światła - na pewno jak nie ja - to ktoś inny odpowie/podpowie :)

Co do Twojego pytania - temat już poruszaliśmy na NR - stosunek białych do niebieskich będzie wpływał na wybarwienie/wzrost.

Światło bardziej w kierunku niebieskiego - wybarwienie powinno być bardziej intensywne(zwiększona pigmentacja) - bardziej białe - kolory słabsze kosztem wzrostu.

Co do mocy - tu ważny jest stosunek czasu świecenia do mocy lampy - ogólnie stosując program podstawowy - polecam 3 godzinych wschód/zachód - 3 godziny pełny dzień.

Np. wschód 11:00 - zachód 17:00(do 20:00).

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa.

Trochę tylko grafika i przyciski się rozjeżdżają na tablecie X-touch - pewnie przydała by się wersja zoptymalizowana pod konkretne urządzenie.

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla X-touchy jest dedykowana - specjalna wersja napisana pod ten ekran(i tą rozdzielczość):

http://www.pacific-sun.eu/download/xtouch.apk

Ponieważ różne urządzenia mają różnej wielkości ekrany(a także różne "gęstości" podane w dpi) - to aby uniknąć zwykłego rozciągania aplikacji na ekranie(gdyż czasem wygląda to "kiepsko") - są różne wersje - na różne ekrany.

Mam nadzieję że dziś wieczorem pojawi się już odpowiednia aplikacja dla wszystkich lamp trzy kanałowych - na różne urządzenia z systemem Android.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, wieczorem zainstaluje.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były pytania na priva:

Aplikacją będzie współpracowała ze wszystkimi lampami 3 kanałowymi i firmware 1.50 i wyższym - a więc:

Black Python CRP/XM

Metis CRP/XM/Hyperion R1

Pandora XM

IO

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

tak wracając do pierwszego postu w wątku - jak wygląda sprawa aktualizacji softu na macos? Jakaś nowsza wersja w planach/produkcji może jest?

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, aplikacja jest w przygotowaniu - jednak prace programistów są zakolejkowane więc trudno mi teraz określić kiedy będzie gotowa finalna wersja.

Aktualnie programiści pracują nad Bali Revision dla lamp 3ch na PC, softem na Android dla lamp 3ch - oraz softem/firmware dla komputerów R3 - i po tych pracach - będą kontynuowane prace nad softem dla Mac OS.

Aktualny soft na Mac OS umożliwia kontrolę lampy w podstawowych/najważniejszych aspektach - nie umożliwia podglądu spektrum czy też zainstalowania Bali PAR - ale są to rzeczy które dopiero co niedawno pojawiły się w wersji na PC - więc na Mac'a - chwilkę to jeszcze potrwa :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, w takim razie póki co jakoś to przeżyje póki co ;)

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja pochwalę...

jakiś miesiąc temu zawisła nad moim baniaczkiem zastępując HQI 150 x 2 + T5 80 x 2...

powiem wam wypas....trochę nadenerwowałem się na program aklimatyzacyjny.... nie lubię jak aż tak lampa sobie pozwala... żeby wyłączyć mi oświetlenie o 16.30....bo aklimatyzuje korale.... :blushing:

wgrałem podstawowy program i od 70% mocy zwiększałem po 5, potem 10 % co tydzień...

az w końcu nie wytrzymałem...i od kilku dni już idzie na programie Bali..... :thumbup:

jest rewelka...zmiany kolorów w ciągu dnia są niesamowite....szkoda że tyle pracuję i nie mogę posiedzieć dłużej i popatrzeć...akwarium jak dla mnie dostało urody. :clap:


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na bodajrze najnowsze zestawienie sprawności lamp zrobione przez Henning'a Wiese'a ... pojawiła się tez pozycja Pacific Sun Hyperion S

10300243_803434859668233_1086985194390335314_n.jpg


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.