Skocz do zawartości
Qlfon

Forumowe naklejki?

Naklejki forumowe na samochód?  

138 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?bys miec naklejk? Nano-reef.pl na tylnej klapie swojego samochodu?

    • Tak, super sprawa
    • Bez sensu, i tak mam fajn? tyln? klap?
    • Nie, nie mam tylnej klapy.
    • inne


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że najlepszym sposobem to zrobienie przez Twórcę prywatnej aukcji na Allegro.

Kupujący muszą zapłalcić ( aukcja allegro to umowa K-S) a twórca wie dokładnie ile sztuk ma zamówić/zrobić.


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem codziennie w innym mieście miło by było mieć takie naklejeczki na autku


5753_5838.png

START - 20.09.2012

Akwarium: Aquael Nano Reef 30L, Oświetlenie: Aquael Ecolight Duo (2x11W), Filtracja: Kaskada FNZ3 1200L\H (Phosguard, Purigen, Chemi Pure Elite, żywa skała 3 kg), Grzałka: Aquael Easyheater 75W, Cyrkulacja: Hydor Koralia Nano Evolution 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym chętnie kupił :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany , taką naklejką!

Pozdrawiam.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę trochę temat :) Pisałabym się na 2 takie naklejki.


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę trochę temat :) Pisałabym się na 2 takie naklejki.

Napisz mi na PW jakie chcesz kolory. Podam Ci adres pocztowy - wyślesz mi zaadresowaną kopertę zwrotną, w której odeślę naklejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany naklejkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja, i ja !!! ja też ... ! :)


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja, i ja !!! ja też ... ! :)

"Przepis" podałem wyżej i każdy może z niego skorzystać. Mankamentem tego rozwiązania jest to, że realizacja może potrwać kilka dni - bywa, że mam mało wolnego czasu i mogę nie znaleźć w sobie dość samozaparcia żeby np. w nocy jechać na pocztę z jedną kopertą :)

Zaadresowana koperta ma mi ułatwić życie i byłoby dobrze, gdyby znalazła się w niej informacja o ilości i kolorze naklejek, ale i info na PW jest do przyjęcia.

Niewykluczone, że w dystrybucji naklejek pomoże Mariusz (luft), bo z wysyłkami ma częściej do czynienia i pewnie będzie mógł dorzucić naklejkę do paczki, ale i jego nie możemy obciążać za bardzo, więc to będzie "przy okazji".

Naklejki były i są darmowe i zrobimy wszystko żeby takimi pozostały jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał.

Wielki szacunek dla Ciebie za to co robisz.

Zwłaszcza za ostatnie zdanie.

W dzisiejszej komercjalizacji to wielki gest.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na 2 naklejki.


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też ja też chcę


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

A ja bym bardzo chciała błękitnego konika morskiego z groszkowym napisem " nano-reef.pl" :) Da się takie coś zrobić? :) Zaraz dostanę opr,ale co moge za to, że nie lubię nemo :( . No przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przepis" podałem wyżej i każdy może z niego skorzystać. Mankamentem tego rozwiązania jest to, że realizacja może potrwać kilka dni - bywa, że mam mało wolnego czasu i mogę nie znaleźć w sobie dość samozaparcia żeby np. w nocy jechać na pocztę z jedną kopertą :)

Zaadresowana koperta ma mi ułatwić życie i byłoby dobrze, gdyby znalazła się w niej informacja o ilości i kolorze naklejek, ale i info na PW jest do przyjęcia.

Niewykluczone, że w dystrybucji naklejek pomoże Mariusz (luft), bo z wysyłkami ma częściej do czynienia i pewnie będzie mógł dorzucić naklejkę do paczki, ale i jego nie możemy obciążać za bardzo, więc to będzie "przy okazji".

Naklejki były i są darmowe i zrobimy wszystko żeby takimi pozostały jak najdłużej.

Wysłane z mojego GT-I9300


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie przygarne naklejeczke

Wysłane z mojego GT-I9300


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniki jak najbardziej są aktualne

z miesiąc temu takie sobie sprawiłem wspierając schronisko


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te były w akcji na rzecz schroniska dla psów,na klapie mam ją nadal razem z nemo.Seb to organizował.

Marku Seb jeszcze wtedy był pracownikiem naszego reefshop'u i faktycznie była taka akcja, ale ta akcja dawno wygasła, w tej chwili są wzory od RS i takie same chyba serwują w sklepie http://www.salarias.pl/ , czyli nemo pod każdą postacią i to chyba jest taki uniwersalny znak dla tych co są posoleni, jak coś to ja chętnie wrzucę parę nowych projektów, choć one nie będą aż tak uniwersalne jak nemo. Osoby które chcą by ich znaczek wyglądał tak, a nie inaczej, proszę o wrzucanie inspiracji, moi graficy popracują nad tym i może jakiś uniwersalny znak wyjdzie. pozdrawiam

Edytowane przez SirNick (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na pojawiające się pytania, jeszcze raz opiszę, co i jak.

Przedsięwzięcie jest typu non profit i naklejki nic nie kosztują, jednak ich wyprodukowanie to wymierny koszt i choć nie ma w tej chwili drastycznych ograniczeń ilościowych, to większe wysyłki mogą spowodować zmniejszenie dostępności naklejek w przyszłości, a tego byśmy przecież nie chcieli. Proszę zatem o umiar "ilościowy" :), chyba że jedno większe zamówienie ma na celu "obsłużenie" kilku chętnych. Tę kwestię pozostawiam sumieniu zamawiającego, licząc na zwykłą uczciwość. Nie czerpię zysków z naklejek i proszę innych o trzymanie się tej zasady.

Żeby otrzymać naklejkę należy wysłać do mnie prywatną wiadomość z informacją o ilości i kolorach naklejek. Odpowiem, podając adres pocztowy, na który należy wysłać zaadresowaną kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem. W tej kopercie wyślę naklejki.

Wpisy na forum, o chęci otrzymania naklejek, bez potwierdzenia na PW, będą ignorowane.

Umieszczenie w kopercie informacji o ilości i kolorze zamawianych naklejek bardzo mi ułatwi wysyłkę, bez konieczności sprawdzania korespondencji internetowej, więc w miarę możliwości prosiłbym o trzymanie się tego rozwiązania.

Naklejki występują w czterech podstawowych kolorach: biały, srebrny, czarny i pomarańczowy, ale istnieje możliwość zrobienia ich w innym kolorze.

Nie obiecuję natychmiastowej wysyłki, choć postaram się zrobić to możliwie szybko.

Dla osób planujących zakupy w sklepie Salarias, wygodnym sposobem pewnie będzie zamówienie tam bezpłatnej naklejki, bo także Mariusz (luft) wspiera dystrybucję naklejek, w ramach swoich możliwości. Będą to jednak tylko dodatki do zakupów i Salarias chyba nie będzie prowadził wysyłki samych naklejek. Zapewne będzie to szybszy i łatwiejszy sposób (nie będzie wymagane wysyłanie kopert, jak w przypadku kontaktu ze mną) otrzymania naklejki, ale każdy może wybrać opcję bardziej mu odpowiadającą.

Naklejka wygląda tak, jak w poscie Sebastka (# 70) w tym wątku: http://nano-reef.pl/...ka/page__st__60

A swoją drogą, istnienie różnych wątków na bardzo podobny temat, nie poprawia czytelności i pewnie przez to są jakieś niejasności. Dałoby się je jakoś scalić bez wprowadzania chaosu?

Edytowane przez rs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

tez wczoraj myslalem by połączyc tematy

jednak po wczytaniu sie w tematy, pomimo, że chodzi o naklejki to jednak nie o takie same

temat naklejek wrócił na tapetę w tym roku pod wpływem mojego tematu http://nano-reef.pl/topic/62412-naklejka-logo-morszczaka/

w którym napisaliście, że temat podobny już był. Różnica obecnie jest taka, że w końcu są i naklejki i możliwość ich dostania od ręki

- naklejka morszczaka z wizerunkiem NEMO - bo takowa forma została uznana przez nas wszystkich za najbardziej rozpoznawalną

- naklejki Nano Reef z konikiem morskim również są dostępne jak pisałem wcześniej

widzę, że kolejne osoby mają ochotę również coś zrobić w tym temacie tzn jeszcze inny wzór. Fajnie i o to chodzi by było ciekawiej


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.