Skocz do zawartości
luft

Naklejka logo Morszczaka

Rekomendowane odpowiedzi

I ja taka naklejkę chce ! Na moim aucie będzie bardziej ... reprezentacyjna , bo auto na belgijskich blachach a po Polsce w wakacje sporo śmigam.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę wtrącić swoje "3 gorsze" to myślę, że pomarańczowy błazen mógłby być lepszy (czyt. bardziej widoczny). Będzie go widać zarówno na jasnych jak i ciemnych samochodach, a nawet będzie miał siłę przebicia gdy nam się troszkę tył zabrudzi w trasie :)

Ale poza tym jaki by nie był to z chęcią "przytulę" wlepkę :thumbsup:


JEST: 200x80x60 (w obiegu ok 1200L); faluje: Tunze 2x 6095 & 2x 6055; odpienia: DIY na 2x Tunze 9420.040; obieg: Jebao AC8000; świeci: PS Pandora Hyperion S2; LR ok 70kg; obsada: LPS + SPS + miękkie

BYŁO 2013 - 2015 120x50x50 ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez trzy strony piszecie "ja chcę to, ja chcę tamto" a nikt nawet projektu nie pokazał :D


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja to chyba się chciałam odnieść do tego co poniżej tylko mi się karty w przeglądarce "pokickały" :p

Wzór jest dostępny na forum dla każdego, wystarczy go wykorzystać i zamówić wykonanie naklejki w wyspecjalizowanej firmie. Temat i wzór dostępny w temacie TUTAJ

Dla swoich potrzeb zmodyfikowałem wzór kolorystycznie i zamówiłem wykonanie naklejki na Allegro.

gallery_10543_1456_95008.jpg

Symulacja wyglądu na aucie

gallery_10543_1456_10111.jpg


JEST: 200x80x60 (w obiegu ok 1200L); faluje: Tunze 2x 6095 & 2x 6055; odpienia: DIY na 2x Tunze 9420.040; obieg: Jebao AC8000; świeci: PS Pandora Hyperion S2; LR ok 70kg; obsada: LPS + SPS + miękkie

BYŁO 2013 - 2015 120x50x50 ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem,że trzeciej naklejki nie nakleję na auto,jeśli już to niech zostanie nemo.W sumie kiedyś był tylko biały i srebrny,ale może być pomarańczowy bo to tylko inna odmiana kolorystyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście podoba mi się taki projekt. Marku, zawsze możesz zmienić samochód na większy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

a mam pytanie do ludzi, którzy mają już naklejkowe symbole na samochodzie

- pytanie tyczy się wielkości - proszę o podanie wielkości i opinię, czy są akuratne/za duze/za małe (komentarz mile widziany - jaka wielkosc bylaby optymalna)

powtarzam powyższe pytanie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazny sprzed kilku lat, które wycinałem miały wymiar (jeśli pamięć mnie nie zawodzi) ok. 95x60mm. Były czarne, białe i srebrne. Rzeczywiście była jakaś akcja "sprzedażowa" ale to chyba była aukcja dla Owsiaka, zaproponowana przez BartY'ego.

Później wysyłałem naklejki po dostarczeniu mi zaadresowanej koperty zwrotnej, a potem na jakimś zlocie była dostępna większa ilość. Chyba nie stoi nic na przeszkodzie żeby akcję powtórzyć. Mogę też użyczyć rysunek w formacie cdr, jeśli odnajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazny sprzed kilku lat, które wycinałem miały wymiar (jeśli pamięć mnie nie zawodzi) ok. 95x60mm. Były czarne, białe i srebrne. Rzeczywiście była jakaś akcja "sprzedażowa" ale to chyba była aukcja dla Owsiaka, zaproponowana przez BartY'ego.

Później wysyłałem naklejki po dostarczeniu mi zaadresowanej koperty zwrotnej, a potem na jakimś zlocie była dostępna większa ilość. Chyba nie stoi nic na przeszkodzie żeby akcję powtórzyć. Mogę też użyczyć rysunek w formacie cdr, jeśli odnajdę.

spoko, jeśli mnie wyręczysz to może coś innego wymyślę. Niech się dzieje w naszym świecie.

zanim grafik odpali licznik za swoją pracę jak możecie zobaczyć sonduję co i jak może sprawić Wam radość biorąc średnią statystyczną, w której wygrywa Błazenek. Przedstawionego projektu oczywiście nie mogę użyć z obawy o naruszenie praw autorskich - nie znam kolegi, który wykonał ten projekt. Z drugiej strony ciekaw jestem co graficzka może zrobić lepszego. Zlecenie poszło. Zostały techniczne pytania jak wielkość. Na tej podstawie wybrałbym najszerzej propagowaną opcję (bo wiadomo, że nigdy nie uszczęśliwi się wszystkich).

Jeśli macie inne pomysły, które możecie i chcecie zrealizować dla dobra naszego posolonego środowiska - nie wstydźcie się tego czynić :scooter:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60x95mm jest okej. Wystarczająco widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Przedstawionego projektu oczywiście nie mogę użyć z obawy o naruszenie praw autorskich - nie znam kolegi, który wykonał ten projekt...

Chodzi o błazna?

Błazna ja narysowałem, więc nie musisz się bać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o błazna?

Błazna ja narysowałem, więc nie musisz się bać :)

no to reszte pogadamy na pw by tu nie zaśmiecać. Wypytam Cię m.in. o twe talenty graficzne :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60x95mm jest okej. Wystarczająco widoczne.

Jestem za :thumbup:


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś oryginalnego (nie mam nic do błazenków, ale wszyscy ich używają), może jakąś murenę (dumne i drapieżne), albo jakiś ślimok (nagoskrzelne są piękne) lub może jakiś rekinek (większość morszczaków marzy by mieć własnego na swojej domowej rafie)


8500006d59c35e020df4373662c10630u1259a1107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś oryginalnego (nie mam nic do błazenków, ale wszyscy ich używają), może jakąś murenę (dumne i drapieżne), albo jakiś ślimok (nagoskrzelne są piękne) lub może jakiś rekinek (większość morszczaków marzy by mieć własnego na swojej domowej rafie)

ja tam o rekinie nie marzę bo boli mnie jego widok w ciasnym akwarium

ale piszę tu ciekawostkę ze swego krakowskiego podwórka - nie przyjeżdżajcie do tego miasta z rekinem na samochodzie, który to jest symbolem grupy kibiców jednej z krakowskich drużyn. Taka naklejka może skutecznie wkurzyć miejscowego, który nie omieszka wyładować swej agresji na tymże rekinie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzyma sie juz drugi rok

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

post-8731-1389830742,37_thumb.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że na zderzak przykleiłeś :police:

Po co wyważać otwarte drzwi, jest błazenek i jest konik.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam tak zorganizowane :)

gallery_9028_1785_54245.jpg


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też takiego chcę :) I nawet nie będę marudził że błazenek bez ukwiała :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie ludziska tylko wpłaćcie na schronisko a naklejka sama do was przyjdzie , ważny jest szczytny cel a nie ,, nemo czy nie nemo'' konik jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemo to troszkę jak znaczek firmowy sklepu Acropora.

Tak się zastanawiam z czym kojarzy się ocean?

Nie sama rafa koralowa ale ocean na którym owe występują.

Taj jakoś skojarzyło mi się z wielorybem i delfinem i oczywiście rekinem, ale Mariusz pisał o złym odbiorze tego symbolu.

Jest dyskusja więc zabrałem głos, nie musicie mnie linczować.

Klamka już zapadła?

Poza tym są jeszcze akwaryści na innych forach morskich, może uwzględnić też ich zdanie.

To hobby ponad forumowe i żeby nie było że to znaczek akwarysty z forum NR

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, śmiało można się wypowiadać, cenne są dla mnie wszystkie opinie na temat.

cieszę się, że trochę już siedzę w "społeczności internetowej"

i ze spokojem czytam komentarze "po co", "daj spokój" etc :)

Póki co jeszcze nic nie zrobiłem, ale coś będzie, dla własnej satysfakcji choćby, a i może komuś sprawi to radość

trzeba wierzyć, bo wiara góry przenosi. Trzeba mieć marzenia, choćby małe i je realizować :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60x95mm jest okej. Wystarczająco widoczne.

Ja też jestem za :thumbup:

Popieram czerwonego błazna. I na pewno nabędę kilka sztuk - bardzo mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.