Skocz do zawartości
akvarius

edytowanie postów

Rekomendowane odpowiedzi

uważam że :-)) powinien być brak możliwość edycji i kropka


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na targowisku nie będzie możliwości edycji posta w którym sprzedaje się kilka rzeczy na raz przez co tworzy się po czasie bałagan to nie pozostaje nic innego jak rozdzielanie każdej sprzedawanej rzeczy w osobnym temacie,  łatwiej kontrolować sprzedawane rzeczy a moderatorzy zostaną zasypani pojedynczymi ogłoszeniami do zatwierdzenia.  :rtfm:


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna przecież aktualizację robić poniżej co się sprzeda a co nie. Co za problem.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej !nawet modowie nie powinni mieć możliwości edytowania! dlaczego ?pomyślcie sami,

np. piszesz,piszesz mod to edytuje lub nawet usuwa i daje "urlop" albo bana i nikt nie wie za co ??? bo co da wyjaśnienie że za off topa ??? albo za obrażanie ? bo np słowo cwaniak też może kogoś obrazić ! ? edycja zatraca obraz forum i jego użytkowników a pokazuje w innym świetle.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z poprawianiem błędów ?

Nic ,ludzka sprawa robić błędy,ale starajmy się aby ich nie było.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje że specjalnie zostało usunięte edytowanie z targowiska,coś mi tu ograniczeniami targowiska pachnie :)

i nie chcę tutaj denerwować modów ale nikt konkretnie się nie wypowiedział w tym temacie co i dlaczego

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje że specjalnie zostało usunięte edytowanie z targowiska,coś mi tu ograniczeniami targowiska pachnie :)

Niestety jesteś w szeroko pojmowanym błędzie. Edytowania nie będzie, dlaczego ? Przez głupotę, bo niektórzy nie dorośli do używania tej funkcji i w przypływie głupoty własnej kasują całe posty, wątki i potem temat ma się jak motyka do księżyca.

Niestety ubogość silnika nie pozwala na "wyjątki" czyli nie mogę hop siup kliknąć guziczka i pozwolić żeby targowisko nie podlegało tej restrykcji - a żeby była jasność - też chcę żeby była taka możliwość.

Na razie programiści sprawdzają możliwość zmiany tego filtra. Dam znać niedługo co i jak.

:coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok i to wyjaśnia cały problem tylko według mnie będzie to straszny bałagan a dlaczego?

mianowicie jeśli coś będę chciał kupić to np.pompę to znajduję temat że jest pompa i w pierwszym poście jest aktualna i jeszcze jakieś inne rzeczy też są do zprzedanie i zero jakiej kolwiek rezerwacji co dla kogo a cały temat ma kilkadziesiąt postów więc nie czytam całego bo czasu nie mam tylko mnie pompa interesuje i rezerwuje itp.okazuje się że została sprzedana bo w 17 poście jest taka informacja.Bałagan będzie


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz wtedy na koniec tematu i czytasz od końca czy pompa jest aktualna czy nie. Nikt nie każe czytać stu postów. To w obowiązku sprzedającego jest aby na końcu była informacja czy temat jest aktualny czy już sprzedał przedmiot. Ja jestem za wyłączeniem i utrzymaniem braku edycji bo połowa postów czasami ma jakieś p****e kropki zamiast treści i za grzyba nie wiadomo o co tam chodzi.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nigdy nie będzie na końcu co zostało powinno być w pierwszym jak wchodzę do tematu to widzę klarownie co jest a czego nie ma a co zarezerwowane


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w ten sposób jakby w dziale sprzedaży było tysiąc nowych przedmiotów dziennie. Jak dojdzie do tego poziomu to będzie sens zmian. Jesli jest tylko kilka nowych aukcji na jakiś czas to nie mów, ze nie masz czasu zerknąc co w nich jest. No chyba, ze nowe pompy kupujesz codziennie...?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o czytelność i przejrzystość tematów,jeśli byś coś sprzedawał to jak napisałbyś co ci zostało w ostatnim poście a ja bym pod nim napisał że ok korale i ktoś pod moim również to powinieneś znowu napisać w ostatnim co ci zostało i tak non stop jak piszesz


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsza gadka nie ma sensu. Jesli nie widzę na końcu tematu informacji, ze przedmiot jest sprzedany to pisze do sprzedającego pytanie i tyle. Ale jak już pisałem w innym temacie, Polacy potrafią robić problemy ze wszystkiego. Żyje teraz w wielokulturowym państwie i nie zauważyłem u nikogo innego tylu problemów i narzekania co u Polaków. Ci zrobią problem ze wszystkiego a wyprawa na dwutygodniowy urlop do polski kończy się zawsze tym, ze po tygodniu mam ochotę wracać do uk.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

punkt 6

http://nano-reef.pl/...tion=rules&f=42

tyle w temacie

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin w tym wypadku trzeba zmienić. Zreszta funkcja edytuj jak widzisz działa do pewnego momentu więc możesz je używać :p

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem konkretnie który punkt

chyba masz czas przeczytać mój ostatni post :thumbdown:

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz edytowalem swój post i teraz Twoja odpowiedz nie ma żadnego sensu dla kogoś, kto tego nie czytał razem z nami. Więc dalej uważasz aby każdy mógł sobie zmieniać i pisać co jemu wygodnie i kiedy sobie chce?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin w tym wypadku trzeba zmienić. Zreszta funkcja edytuj jak widzisz działa do pewnego momentu więc możesz je używać :p

więc po jakiego grzyba usunołeś to co napisałeć 5 minut wcześniej trzeba było napisać jako ostatni a teraz jak ktoś to będzie czytał to nie będzie wiedział czego dotyczył mój przedostatni post


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz edytowalem swój post i teraz Twoja odpowiedz nie ma żadnego sensu dla kogoś, kto tego nie czytał razem z nami. Więc dalej uważasz aby każdy mógł sobie zmieniać i pisać co jemu wygodnie i kiedy sobie chce?

jeśli byś czytał dokładnie moje wypowiedzi to byś tego pewnie nie pisał tylko brniesz w swoją racje.powtórzę jeszcze raz tobie o co mi chodzi a mianowicie o edytuj w pierwszym poście na targowisku i tyle a ty czytaj a nie nie spieraj o nic


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys czytał uważnie to byś doczytal to co napisał SkoczekPL. Silnik forum NIE POZWALA na wyborcze włączanie tej funkcji i pojedynczych działach i tematach. Koniec kropka. A swój post edytowalem celowo abyś obrazowo zobaczył jak wyglada połowa postów na forum w których barany po jakimś czasie zmieniają posty i wystawiają kropki bo tak im się podoba. Pózniej czytasz taki temat i nie wiesz o co chodzi.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam uważnie i wiem o czym pisze a opcja edytuj była zawsze a teraz jest chwilę i tu jest dyskusja ale ty byś regulamin zmieniał, forum to nie gg pamiętaj i po co tyle zaśmiecać na targowisku jak może być pierwszy post klarowny


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dajcie na luz.

..... albo dawajcie na rowery :)

Przypominam o konkursie :D

Witam

:thumbsup::ice::rofl:

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii zgadzam się z Sygen'em o ile możliwości sprzętowe pozwolą powinna być możliwość edycji w targowisku i ewentualnie w dziale nasze akwaria w innych działach jest to raczej zbędna opcja


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.