Skocz do zawartości
akvarius

edytowanie postów

Rekomendowane odpowiedzi

To nie prawda że nie działa wybiórczo funkcja edytowania bo działa u mnie nie ma ,a sprawdzałem u innego forumowicza i działa cały czas i tak jak pisze SYGEN chodzi o wyłącznie targowisko i uzupełnienie fot czy dopisanie w 1 poście a nie stukanie kolejnych i skakanie jak szalony tak ze funkcja jest dostępna dla nie licznych i to powinno się zmienić i nie mówię o moderatorach a o zwykłym forumowiczu 1 ma a 2 nie ma kiszka


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

mi już nie działa :rofl::thumbsup:

ale jak @Skoczek pisał można wył. wszystkim lub nikomu a tu było inaczej to jak to jest :realmad::wallbash:

AnT :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez głupotę, bo niektórzy nie dorośli do używania tej funkcji i w przypływie głupoty własnej kasują całe posty, wątki i potem temat ma się jak motyka do księżyca.

:coffee:

I znowy wiekszosc placi za "wybryki" kilku forumowiczow.

Ja bardzo czesto korzystalem z edytowania bo wiele swoich postow poprawialem zwlaszcza zwlaszcza te merytoryczne gdzie dokladalem forki, wykresy itp po napisaniu postu. Coz, ja osobiscie na tej zmianie stracilem


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i masz zacząłem się zadawać z nieodpowiednim towarzystwem


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za przywróceniem edycji, a dla tych, którzy nie umieją się zachowywać na forum i robią z innych balona wypunktować i zbanować. Ciezko mi sobie wyobrazic ze Tester nie moze swoich elaboratow edytować :) Jakby nie bylo w wielu tematach tworzone jest kompedium danego zagadnienia, z ktorego korzystać mogą wszyscy. Pozdrawiam. Mariusz

no, chyba, że Tester zostanie modem :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

no i masz zacząłem się zadawać z nieodpowiednim towarzystwem

idę do innej piaskownicy bo się skrzywię i będę dziwny :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jesteś w szeroko pojmowanym błędzie. Edytowania nie będzie, dlaczego ? Przez głupotę, bo niektórzy nie dorośli do używania tej funkcji i w przypływie głupoty własnej kasują całe posty, wątki i potem temat ma się jak motyka do księżyca.

Niestety ubogość silnika nie pozwala na "wyjątki" czyli nie mogę hop siup kliknąć guziczka i pozwolić żeby targowisko nie podlegało tej restrykcji - a żeby była jasność - też chcę żeby była taka możliwość.

Na razie programiści sprawdzają możliwość zmiany tego filtra. Dam znać niedługo co i jak.

:coffee:

Czyli ...szef powiedział "Edytowania nie będzie, dlaczego ? Przez głupotę, bo niektórzy nie dorośli do używania tej funkcji i w przypływie głupoty własnej kasują całe posty, wątki i potem temat ma się jak motyka do księżyca."koniec cytatu

w takim razie proponuje się nie rozczulać tylko zamknąć temat i nie doprowadzać do małych wojen i zbędnej dyskusji :unworthy:

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.