Skocz do zawartości
DeeCann

Dobór lamp(y) do delty

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie luuuuuuuuuuuuuuuuz. Pax Pax. B)


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszt Diy 120w cree ze sterowaniem, obudowanej z dwóch stron plexą, miał kosztować ok 2500zł.

"Ciekawa" cena... Mnie wyszło 144W na Cree plus 2x24W T5 w obudowie z nierdzewki ze sterowaniem (wschody, zachody, ustawianie mocy, zegar) prawie dokładnie 1500zł... Niestety - z braku czasu ciągle nie skończona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opamietajcie sie...czy kazdy temat o lampach,doborze lampy czy budowie lampy musi konczyc sie sporem ???jakas paranoja!!!przeczytajcie pierwszy post i zobaczcie o co pytal kolega a na czym sie skonczylo!


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toteż zaproponowałem mu lampę trójkatną i jestem cham :harhar:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś w stanie tego zrozumieć to nasuwa mi się inne pejoratywne określenie :)

Albo inaczej, po prostu nie jesteś świadom tego co robisz, każdy z domu wynosi jakieś wychowanie a ty właśnie wyniosłeś takie jak prezentujesz.

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie juz spokoj...szczerze to chetnie bym sobie kupil dobra ekonomiczna lampe na cree od pacyfika z bajerami ,komputerami i bog wie czym jeszcze..fajna rzecz..ale nie stac mnie na taki wydatek..hqi tez fajnie-ale prad zre...diy-bardzo dobra opcja,ale nie kazdy ma smykalke do tego,albo efekt wizualny takiej lampy odrzuca..chinczyk-nic nadzwyczajnego,ale to jakis kompromis pomiedzy ladnym ,konkretnym pacyfikiem a zlepionym diy...wybor nalezy do tego co ma to sobie sprawic..tyle..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pio, proszę zejdź już ze mnie. Jak czegoś nie rozumiem to się do tego przyznaje, żaden wstyd. Pozdrawiam


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzizusie najsłodszy o_O.

Dziękuje za wnikliwą analizę rynków wschodnich co oczywiście miało niebagatelny wpływ na przyrost upierzenia dzikich pingwinów na północnych wybrzeżach Paragwaju.

Ja o zupie, a tu o d..ie.

Możmey już closed ? ;) A jeżeli kogoś interesuje temat to proszę o założenie nowego, ten temat został juz wyczerpany, pomoc uzyskałem, dziękuje, dobranoc.


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baniak u znajomego akwarysty tu u mnie..szczegulow nie znam,ale nie ma ani markowej lampy,ani hgi,ani T5,ani chinczyka....akwa oswietlane spotami led..podobnymi do tych co kolega w bodajze drugim poscie pokazal...nie kazdy uzyska takie efekty przy lampie drogiej,wytrzymalej,ekonomicznej,a ni przy lampie od zultkow..trzeba cos wiecej...wiec nie ma sie o co klocic..

dsc0034ky.jpg


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.