Skocz do zawartości
Przemek

Wolna dyskusja o Euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już wątek o meczu Polska-Rosja - jednak nie ma miejsca aby podyskutować o pozostałych meczach - tak jak np. wczorajszy Portugalia-Niemcy.. Muszę powiedzieć - że żal mi Portugalii - w zasadzie, należała im się ta jedna bramka - drużyna Niemiec nie pokazała nic co mogłoby zachwycić - za to podobało mi się zupełnie inna niż dotychczas(nie egoistyczna) gra Ronaldo..

Gdyby był remis - w grupie byłoby naprawdę ciekawie..

co do naszej grupy - sądzę że we wtorek z Rosją przegramy - z Czechami wygramy - i wyjdziemy z drugiego miejsca - i spotkamy się w ćwierćfinale z Niemcami :)

Na meczu inauguracyjnym robiliśmy zakłady - 3 osoby obstawiły wynik 1:1 - i zgarnęły całą pulę...

Niestety to nie byłem ja - ale wiem że tym razem się nie mylę :p

Mecz z Rosją może się ułożyć zupełnie inaczej - i jestem przekonany że Rosja nie wlepi nam tyle bramek co Czechom - jednak na wygranie - szanse są jak 1:5..

Może jakieś zakłady zrobimy?(konkurs)?

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu portugalii to sie zgadzam :) a moj ojciec powiedzonko swoje (nie)ulubione dorzucil - wszyscy inni pieknie graja a to niemcy wygrywaja :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to też miałem napisać... Niemcom można odpuścić dopiero wtedy gry siedzą w autobusie po meczu..

Szkoda Portugalii - choć muszą teraz dwa mecze wygrać aby mieć szanse z drugiego miejsca..

Wtedy trafią w rundzie pucharowej na Rosję :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie szkoda Holendrów należała im się kurna wygrana ale trzymam za nich


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - holendrzy również słabo wypadli - jednak porównując ich grę(i samolubne - i nieco bez sensu czasem zagrania Robena) - to Portugalii bardziej ta bramka się należała :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie będą zbyt pewni siebie i to ich zgubi , obstawiam wynik 3:2 dla naszych.

POLSKA BIAŁO CZERWONI , POLSKA BIAŁO CZERWONI !!!!!!!!!!!!!!!!


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wczorajszy mecz Chorwatów i myślę że mogą namieszać na euro,większość stawiała na przeciwników a tu proszę


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwaci są mocni jak zawsze ale tylko w rozgrywkach grupowych. W ćwierćfinałach już się spalają.

Mnie akurat Portugalii nie jest żal, natomiast do Niemców mam ogromny szacunek za konsekwencję...grali, grali i ugrali. Są typową drużyną turniejową (tak jak Włosi) i z meczu na mecz będą się rozkręcać ale moim zdaniem nic wielkiego w tym turnieju nie zdobędą.

Bardzo dobra gra Włochów. Byłem na ich treningu w Krakowie i to co grali 11 na 11 na 1/4 boiska z pierwszej piłki to było coś niesamowitego a jeszcze Pirlo! Mistrz środka pola jakich już mało. Olbrzymie wrażenie zrobił na mnie Balotelli. Był tam gdzie właśnie trzeba było być i ma niesamowitą "lekkość" gry. Tyle tylko że właśnie Balotelli może Włochom wszystko wygrać jak i przegrać (przez swój temperament). Na treningu był genialny a w meczu już cieniem samego siebie. Mimo wszystko stawiam że włosi do półfinału dotrą.

Miałem także to szczęście że byłem na treningu Holendrów i widząc strzały Robbena zza pola karnego w okienka bramek nie dziwię się że tak często w meczu strzela. Kapitalnie w bramce wyglądał Sketelenburg - jest w wysokiej formie. Bardzo przypomina Van der Saara.

Dzisiaj zagrają Anglia i Francja. Nikt na nich nie stawia moim zdaniem to błąd. Anglicy grają bez tej presji, która im zawsze towarzyszyła i w tym widzę ich wielką szansę bo że w piłkę grać potrafią to chyba wszyscy doskonale wiemy i jeszcze Rooney, który nie gra w dwóch pierwszych meczach. Paradoksalnie to jest z korzyścią dla niego i dla całej drużyny. Zaskoczy w odpowiednim momencie.

No i Francja. Zawaliła dwa ostatnie turnieje jeśli dobrze pamiętam a MŚ w RPA to na pewno. Mają olbrzymie możliwości. Blanc odbudował te drużynę i jeżeli jeszcze nie w tym turnieju to w Brazylii pokażą klasę.

Zupełną nie wiadomą dla mnie są drużyny Ukrainy i Szwecji. Zaskoczyła Dania.

Mam jakieś takie przeczucie że w finale zagrają drużyny uważane za średniaków a nie faworyci, jak będzie - zobaczymy.

Na koniec mecz Polska - Rosja. Jakoś nie mam żadnego przeczucia co do rezultatu. Ale wiem jedno - Polsce w meczu z Rosją będzie łatwiej niż z Grecją. Wszyscy znajomi obstawiali i to za kilkaset złotych zwycięstwo Polski z Grecją i właśnie wydawało mi się to zbyt proste. Grecja to nie wygodny zespół i jeszcze napsuje krwi innym.

Przegrana z Rosją w najbliższym meczu obawiam się że fatalnie wpłynęłaby na morale drużyny polskiej. Już po pierwszym meczu wyczuwalne jest rozgoryczenie i nie dowierzanie a po wtopie w drugim meczu zacznie się nagonka i z Czechami polegniemy. Remis myślę że trzeba brać w ciemno ale odkładanie wszystkiego na ostatni mecz bardzo ryzykowne. Reasumując, wierzmy w zwycięstwo nad dumną po pierwszym meczy Rosją!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - choć myślę że Chorwacja ma szanse dojść aż do półfinałów - i nie sądzę aby Anglia czy Francja mogły(w aktualnych składach) coś namieszać w bezpośredniej konfrontacji.

Co do greków - oni grają "brudną" piłkę - podobną do włoskiej - i na pewno drużynie Polskiej powinno łatwiej się grać z Rosją niż z Grecją.

Zauważ proszę, że nie potrafimy grac z ataku pozycyjnego - Grecja zmuszała nas do tego, w zasadzie wszystkie akcje które szły z kontraataku - były przeprowadzone dosyć poprawnie - i w porównaniu do tego co było jeszcze kilka lat temu - zaczęliśmy oddawać strzały w światło bramki :)

Mam nadzieję że Rosjan zgubi pewność siebie i pycha - i jeśli tylko ktoś nam nie podmieni drużyny w czasie przerwy - to może być ciekawie :)

Boję się nieco o Tytonia - oby to nie było szczęście początkującego.

Osobiście - ze Szczęsnym byłbym 30% bardziej spokojny - a tak - w zasadzie - im bliżej meczu - tym bardziej nie wiem co myśleć.

Wierzę że publiczność pomoże - i mam nadzieję że to wpłynie demobilizująco na Rosjan.

Ps. Nawet jestem w stanie uwierzyć w nasze zwycięstwo - tym bardziej, że Polacy będą krać na lekkim ciśnieniu(zależy jeszcze jak ułoży się mecz Czechy-Grecja).

Tak właśnie oto rozchwiany jestem przed tym meczem :D

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest trochę opcji na wyjście z grupy nawet jeśli jutro przegramy ale jestem przekonany ze tanio skóry nie sprzedamy i będzie dobrze

dach będzie podobno otwarty wiec ponad 40 stopni moze nie będzie :welcome:


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdym turnieju jest niespodzianka, jakas skryta druzyna na ktora przed impreza nikt nie stawia. Boziu zeby to Polska nia byla unworthy.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bramkarzy naszej reprezentacji... Szczęsny to wielki talent ale nie jest ostatnio w najlepszej formie. Przez ostatnie miesiące lepiej grał w reprezentacji niż w Arsenalu. Miał podobno kontuzje i może stąd to się brało. Zwróciliście uwagę jak Polska wychodziła na boisko? Szczęsny, który zawsze wychodził z jakimś bidonem, uśmiechnięty i żartujący, tym razem miał kamienną minę. Ale nie uważam że zawalił on ten mecz. Przy bramce dla Greków był brak komunikacji ale sytuacja była bardzo dziwna. To Grek był pierwszy przy piłce i oddał strzał, który trafił w naszego obrońcę. Szczęsny powiedział po meczu że piłka mogła spaść w tysiąc różnych miejsc a spadłą pod nogi nadbiegającego Greka. Przy karnym to co miał zrobić? Wyszedł do przeciwnika, który chciał go "objechać" i gdyby nie faul to by to zrobił i strzelił na pustą bramkę. Co do Tytonia to jest to bardzo dobry bramkarz, idący w ślady Dudka. Jedyny problem to ten że mądrala Smuda raczej na niego nie stawiał bo wymyślił sobie że grać będą "kanonierzy". I tu suprise bo Fabiański kontuzja a Szczęsny czerwień. Obawiam się o zgranie linii obrony z Tytoniem ale z drugiej strony Tytoń ma już duże doświadczenie i to może pomóc.

W dzisiejszym meczu ważne żeby nie stracić bramki jako pierwsi bo to byłby wiatr w żagle Rosji. A jeśli my pierwsi strzelimy to się pogubią i jeszcze łatwiej ich będzie skontrować. Wczoraj miałem jeszcze mętlik w głowie ale dzisiaj jestem jakoś tak spokojny o wynik. Zobaczymy jak będzie.

Hasło na dziś: Polska wygra mecz!!!

Edytowane przez biesiu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym, zeby Polska wyszla z grupy, ale...

Nic sie nie stalo, zreszta to grupa smierci. :nuke: W drugiej polowie sprawiali wrazenie, ze zupelnie nie maja pomyslow. Przed meczem trener powiedzial, ze remis to nic strasznego. Taka "druzyna" nie moze wygrywac.

Trener Niemiec powiedzial, ze Holandia nic soba nie reprezentuje. Wystarczy ja troche przycisnac i gubia sie jak dzieci. Pod presja, jest im ciezko wyprowadzic pilke na polowe przeciwnika. Rozumiecie, jak trenerzy wplywaja na psychike zawodnikow ...?

Tu sie mowi, ze remis jest ok a tam, ze przyjechalismy tu by wygrac. :rambo:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ns każdej imprezie sportowej realizator wyhacza z trybun ladne kobiety czy kibiców zabawnie przebranych. Wczoraj na meczu Anglia Francja zobaczyłem co futbol robi z czlowiekiem.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

post-8731-133949029973_thumb.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Italia !!! Zaraz po naszych zawsze za nich zawsze trzymam...

Miała być kompromitacja Włochów a tymczasem bardzo ładnie się pokazali.


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Italia !!! Zaraz po naszych zawsze za nich zawsze trzymam...

Miała być kompromitacja Włochów a tymczasem bardzo ładnie się pokazali.

Faktycznie Włosi zagrali dobra piłkę ale wydaje mi się że nie dadzą rady wyjść z grupy ja kibicuje Chorwatom a Hiszpanie pewnie jak zwykle przejdą dalej


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.