Skocz do zawartości
anx

Sklepy w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Znacie jakiś sklep z akwarystyką morską w Warszawie który jest dobry i tani?

Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję wycieczkę po warszawskich sklepach i wszystko będziesz miał odpowiedz na swoje pytanie :thumbup:


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Acroporę i erybkę w markach(pod Wawą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acroporę- nie erybkę w żadnym wypadku ! w tej 1-szej jest narawdę TYLKO ciut drożej za to bardzo solidnie i nie robią z klienta idioty!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli e-rybka/warszawa robi z klientów idiotów? Jakoś nie chce mi się wierzyć bo znam sklep w Zabrzu i tam jest OK.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wszystko od nich kupiłem, jak osprzęt to ok... ale zwierzęta... już więcej nie kupię. Wcisnęli mi błazenki zaraz po dostawie... zyły 4 dni :(. Kupiłem w Acroporze o 5 zł drożej i już miesiąc śmigają, a jakie żywotne!

Zresztą z krewetkami to samo było!

Polecem jeszcze ten w Warszawie ul. Indiry Gandhi 35.

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat do erybki nie mam zastrzezen zycia tam kupilem sporo i wszystko plywa albo sie pompuje :p - najtanszy sklep w wawie ale faktycznie obsluga slaba a wybor zycia (ryb) nie powala na nogi, polecic tez mozna korale.pl - ale jezeli jedziesz kupic koralowce bo ryb u nich malutko, AM na Gandhi znowu na odwrot - masa zwierzakow a koralowcow juz mniej, jest jeszcze akropora - drogo ale fachowo doradza i obsluza. Reszta sklepow sie nie liczy.

opinie o sklepach i lokalizacje znajdziesz na konkurencyjnym forum


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ie jest to miejsce ani temat do reklamowania sklepów,

ale ja absolutnie nie mam żadych zastrzeżeń do erybki w której zaopatruje się od samego początku(4-5 LAT) i gdzie zakupiłem większość sprzętu i zwierząt które w 90% aklimatyzowały się bez żadnego problemu , a ceny naprawde bardzo konkurencyjne...

Panowie i Panie nie sugerujcie się jakimś jednym nieudanym zakupem zwierzaka , bo przy imporcie żywych zwierzaków nie wszystko zależy od sklepu który z reguły nie jest do końca świadomy metod pozyskiwania i przetrzymywania egzotycznych żyjątek.

Podsumowując posta wydałem w erybce (w zabrzu) co najmniej kilkanaście tysięcy złotych i nie mam żadnych zastrzeżeń.... no ale to jest tylko moje zdanie na temat sklepu w zabrzu bo nie mam żadnych "doświadczeń' ze sklepem Tomka w Markach


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do erybki sporo osób miało zastrzeżenia, ja kupiłem tam de facto prawie wszystkie swoje rybiszcze i quadri i ... żyją od kliku miesięcy mając się dobrze. Faktem jest, że sklep nie powala czystością a w baniakach masa glonów czy zdechlizny. Aqua Medic dla mnie najbliżej i najbardziej go lubię, jak są dostawy to można wybierać przebierać, do tego jako stały klient mam zniżkę więc jestem z tego zadowolony. Acropora najdroższa ale za to obsługa najlepsza, no i wybór zwierza też nie najmniejszy. Ja od siebie polecam AM.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T.TOM.T

Panowie i Panie nie sugerujcie się jakimś jednym nieudanym zakupem zwierzaka , bo przy imporcie żywych zwierzaków nie wszystko zależy od sklepu który z reguły nie jest do końca świadomy metod pozyskiwania i przetrzymywania egzotycznych żyjątek.

I wlasnie na tym polega wg. mnie roznica miedzy dobrym sklepen ze zwierzetami a takim ktory jest absolutnie nie do zaakceptowania. Dobry sklep wie skad pochodza zwierzeta, jak je utrzymac przy zyciu i sprzedaje je tylko po kwarantannie. Taka jest Acropora. Sklep nie do zaakceptowania probuje "obchnac" zwierzeta zaraz po dostawie, dopoki jeszcze nie zdechly. Takich sklepow jest wiele, nie tylko w Polsce.

Edytowane przez lionfish (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam, Piotr

Moj blog: http://www.brightsidereef.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale - ceny bardzo fajne, miła obsługa i zawsze można się doradzić :)

Acropora jest droga ale za to zwierzaki od nich nigdy mi nire padły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T.TOM.T

I wlasnie na tym polega wg. mnie roznica miedzy dobrym sklepen ze zwierzetami a takim ktory jest absolutnie nie do zaakceptowania. Dobry sklep wie skad pochodza zwierzeta, jak je utrzymac przy zyciu i sprzedaje je tylko po kwarantannie. Taka jest Acropora. Sklep nie do zaakceptowania probuje "obchnac" zwierzeta zaraz po dostawie, dopoki jeszcze nie zdechly. Takich sklepow jest wiele, nie tylko w Polsce.

100% racja w AKROPOŻE badziewia nie kupisz


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T.TOM.T

każdy z nas ma swoje ulubione piwo, kiełbase i marke samochodów . Ja preferuje "lecha" , kiełbase śląską toyote i erybke - a przez pare lat nie mam z nimi żadnych kłopotów !

I absolutnie nie neguje profesjonalizmu innych sklepów czy importerów w Warszawie czy całej Polsce , wręcz uważam tak ja pewnie większość kolegów forumowiczów że wszelka konkurencja (rywalizacja) sklepów wychodzi tylko i wyłącznie na Naszą korzyść !

I wlasnie na tym polega wg. mnie roznica miedzy dobrym sklepen ze zwierzetami a takim ktory jest absolutnie nie do zaakceptowania. Dobry sklep wie skad pochodza zwierzeta, jak je utrzymac przy zyciu i sprzedaje je tylko po kwarantannie. Taka jest Acropora. Sklep nie do zaakceptowania probuje "obchnac" zwierzeta zaraz po dostawie, dopoki jeszcze nie zdechly. Takich sklepow jest wiele, nie tylko w Polsce.


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jedynie jaki sklep moge doradzic to Acropora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AM -> są i ryby i korale; (dobre ceny i kondycja zwierzaków, jak ryba chora to nie zostanie sprzedana) + fachowa porada i ciekawe rozmowy;

Acropora -> raczej nic nie kupisz, ponieważ jak jest dostawa to ryby/korale są najczęściej już zarezerwowane, i niestety ceny są wysoki (chociaż za szczepki nie płaci się jakiś wielkich pieniędzy); + fachowa porada i ciekawe rozmowy;

korale -> to już nie jest ten sam sklep co kiedyś, obecnie same korale i sprzęt;

e-rybka -> warto pojawić się zaraz po dostawie :) (im mniej ryba pływa w zbiorniku tym większe szanse, że przeżyje :), ogólnie ceny znośne, ale niestety chłopaki w W-wa nie ogarniają do końca tak dużej ilości wody

Pozdr

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racja w AKROPOŻE badziewia nie kupisz

Reklama pierwsza klasa


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze rabat dawali stałym klientom :)

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama pierwsza klasa

Kolego może to i reklama ale ja pod byle czym się nie podpisze a im zawdzięczam dzisiejszy wygląd zbiornika.:thumbsup:


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze rabat dawali stałym klientom :)

No przecież dają, może głowy nie urywa ale dają. Poza tym wiedza którą tam możesz dostać też swoje kosztuje, nie?:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież dają, może głowy nie urywa ale dają. Poza tym wiedza którą tam możesz dostać też swoje kosztuje, nie?:)

O tak wiedza to podstawa :unworthy:


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rabatu nie dali ale testuję i inne sklepy, teraz AM idzie :)

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.