Skocz do zawartości
Wieczny

Polska vs Czechy

Wynik meczu Polska vs Czechy  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki bedzie wynik Sobotniego meczu Polska vs Czechy



Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomyliłem się :( z moim głosem.Tak ktoś za to powinien beknąć ,ale będzie jak zwykle.Nic się nie stało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Nie pomyliłem się :( z moim głosem.Tak ktoś za to powinien beknąć ,ale będzie jak zwykle.Nic się nie stało :D

PZPN :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez kot wywrozyl....


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na TVN24 Szczęsny i reszta wypowiadają się, że mamy całkiem fajną drużynę tylko szczęścia zabrakło hahaha


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies też. Panowie czego się spodziewaliście ? Nawet nie oglądałem tego przedstawienia :thumbdown::realmad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smuda wstawia tych którzy włażą mu w d*pę na treningach.. a Ci do się stawiają bo mają racje, siedzą na ławkach...

SMUDA WON TRENOWAĆ KOMARY...!!!!!!!!!


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed mistrzostwami napisałem: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor... i zdania nie zmieniłem. Nie jestem dlatego rozczarowany może dlatego, że nie uległem ogólnemu "pompowaniu atmosfery". Polska nie tylko reprezentacja jest gdzie jest i będzie potrzeba naprawdę morderczego wysiłku by choćby nie odstawać coraz bardziej.

Aby nie było tak "narodowo dwubiegunowo" napisze, że jest na boisku kilku zawodników, którzy mają stosowne warunki fizyczne i wiedzą do czego służy piłka oraz czym jest sport kontaktowy, bynajmniej nie "idoli tłumów". Dlatego jest zaczątek reprezentacji, która może zakwalifikować się na mistrzostwa świata za 2 lata. Nie mniej połowie trzeba, metodą innych reprezentacji, podziękować. Niech się przeniosą na siatkówkę. Tam przeciwnik jest za siatką i nie trzeba walczyć wręcz o piłkę i lepszą pozycję na boisku.

Wczoraj Szwedzi również przegrywając i odpadając w jednym meczu strzelili tyle samo bramek ile polska reprezentacja przez całe eliminacje - 3 mecze!

Zapewne jutro ktoś będzie chciał głowy trenera Smudy. Czyli typowo polskie rozwiązywanie problemów - znaleźć winnego... Każdy kto uprawiał jakikolwiek sport choćby półwyczynowo wie, że trener ma tylko takich zawodników jakich ma. Nie on odpowiada za ich przygotowanie a jedynie zestawienie. Jak nie ma czeg zestawiać to cóż może uczynić? Podać się do dymisji?!

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej siatkarze wstydu nie przynoszą :)


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodzic sie, nie jestesmy brazylią, agrentyną, anglią francją czy holandią, nasze miejsce jest poza czołówką i żaden czarodziej Smuda tego nie zmieni.

W piłkę kopaną są lepsi od nas i tyle, może za kilka lat będzie nasz czas :)

Edytowane przez jjablonski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 15 min. które zwykle jest w cenie bo pokazuje, która drużyna jest lepsza poszła w du... Trochę szkoda, ale cóż to jest sport i rządzi się swoimi prawami. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jest takie powiedzenie:

"raz na wozie, raz pod wozem"

Nie zawsze będzie remis albo tak, żeby dla Nas było dobrze. Trzeba się z tym pogodzić. Niestety jeden błąd kosztował nas awans. Ale równie dobrze dwie - stuprocentowe sytuacje nie dały nam wygranej!!!

Teraz wypada trzymać za czechami albo za niemcami polskiego pochodzenia ;)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Smuda wstawia tych którzy włażą mu w d*pę na treningach.. a Ci do się stawiają bo mają racje, siedzą na ławkach...

SMUDA WON TRENOWAĆ KOMARY...!!!!!!!!!

On wystawił kolegów i graczy których managerowie są jego kolegami. Pisali o tym od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niektorzy maja aspiracje trenerskie. A nie mowilem , a nie mowilem i teraz sie cieszycie ze mieliscie racje.

I z czego Was tak radosc rozpiera?

Statysfakcja z przegranej. Dam Wam po plusie pochwalicie sie w poniedzialek w pracy.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie jest typowy polski obrazek ,szmaciarze itp itd panowie czemu nie bierzecie przykładu od Irlandczyków przeszmacili wszystkie mecze ale kibice nie obrzucają błotem piłkarzy ,a wy gdyby dzisiaj wygrali to sami byście ich za bogów mieli ,to jest sport .Piłkarzy ma się takich jaką się ma ligę a nasza liga jest taka jacy kibice do d*py taka prawda .Piłka nożna to są olbrzymie pieniądze a pieniądze są jak są kibice .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało , Polacy nic się nie stało ... :unworthy:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zlego. 5 stowek do przodu :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Nie ma tego zlego. 5 stowek do przodu :D

A ja znowu w plecy.

Wczoraj wygrałem worek hajsu dzięki Anglii, dziś worek wtopiłem... hazard :D

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wallbash: piłkarze po meczu zapewne tak sobie myślą 'ale o co tym ludzią chodzi...?' :wallbash:

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre komentarze są naprawdę..........słabe. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Najlepiej, żeby wygrywali wszystko, a gdzie prawdziwi kibice :unworthy: :unworthy: :unworthy: brawo za walkę, wreszcie nie było klapy, graliśmy dobrze, a że zabrakło szczęścia....cóż, szkoda. Przynajmniej JA nie wstydzę się za grę BIAŁO CZERWONYCH.

pozdro dla prawdziwych kibiców

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i caly misterny plan wpi!@# ! pocieszam sie tym ze grecy spuscili wpie@#$% ruskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były NASZE MISTRZOSTWA , i to był ich zasrany obowiązek wyjść z grupy.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre komentarze są naprawdę..........słabe. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Najlepiej, żeby wygrywali wszystko, a gdzie prawdziwi kibice :unworthy: :unworthy: :unworthy: brawo za walkę, wreszcie nie było klapy, graliśmy dobrze, a że zabrakło szczęścia....cóż, szkoda. Przynajmniej JA nie wstydzę się za grę BIAŁO CZERWONYCH.

pozdro dla prawdziwych kibiców

Grzegorz

Sorry ale z czego tutaj być dumnym masz tutaj małe statystyki...Pod jego wodzą Biało-czerwoni rozegrali 37 meczów. Wygrali 15 z nich, 13 zremisowali, a przegrali 9. Strzelili 47 goli, stracili 40. Najlepszymi strzelcami kadry Smudy byli Robert Lewandowski - 12 trafień i Jakub Błaszczykowski - 8 bramek.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre komentarze są naprawdę..........słabe. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Najlepiej, żeby wygrywali wszystko, a gdzie prawdziwi kibice :unworthy: :unworthy: :unworthy: brawo za walkę, wreszcie nie było klapy, graliśmy dobrze, a że zabrakło szczęścia....cóż, szkoda. Przynajmniej JA nie wstydzę się za grę BIAŁO CZERWONYCH.

pozdro dla prawdziwych kibiców

Grzegorz

grali dobrze? nie wiem gdzie niektórzy mają oczy...To że się mówi prawdę to nie znaczy że się nie jest kibicem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.