Skocz do zawartości
Kubaaas

Montipory talerzowe od gory - Temat na piatek 13.07.2012

Zdjęcie tygodnia #28_2012  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Montipory talerzowe od góry

    • 1. Robert K
      2
    • 2. J@cekWro
      8
    • 3. DarekB30
      3
    • 4. adrianpotocki
      0
    • 5. Kubaaas
      7
    • 6. Norbi71
      50
    • 7. krzlew
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz domontuj tam antiasa i dawaj w tym tygodniu.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam andthiasów - i nie o to chodzi :) tylko żeby w miare porządek był - skoro wszyscy mają się dobrze bawić itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki kiedy trzasnales fote no nie widze w Exif?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki kiedy trzasnales fote no nie widze w Exif?

Wy się cieszycie swoimi a ja dziś musiałem swoją wywalić bo mnie dopadła plaga ślimaków,pewnie niejeden pomyśli witaj w klubie.:crybaby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Fota robione 5 min przed wrzuceniem zdjęcia, zawsze tak samo wrzucam, w tym samym programie kadruję więc nie ma mowy o pomyłce.

inmar - ja wygrałem z płazińcami, a montipory talerzowe umierały mi z uporem maniaka. Acry rozły i miały kolory a talerzówki zaliczały zgony, do tej pory odratowana czerwona stoi w miejscu od prawie roku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, sprawdź datę w aparacie (godz. z exifa 2012-07-13 00:28:21).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam złą godzinę w aparacie - co i tak nie zmienia faktu że w piątek (13.07.2012) o 00:28:21 konkurs był na etapie nadsyłania prac ;) Zakończmy temat bo do niczego nie prowadzi. Ja nie mam pretensji - zwycięskie zdjęcie jest świetne.

Gratuluje zwycięzcy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, napisałem o exifie tylko po to, żebyś sobie datę na przyszłość poprawił, nic więcej nie sugeruję :welcome:

A fotę dałeś świetną.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andretti - tego się nigdy nie dowiemy, szkoda bo zdjęcie dodane w regulaminowym czasie i nie zostało uznane.

Do organizatorów - może przesuńmy czas nadsyłania zdjęć na 23:00 w piątek - wtedy i snocho się wyśpi i my będziemy mieli jasność i nie będzie takich kwiatków :)

Pozdrawiam

Rzeczywiście zdjęcie dodane zgodnie z regulaminem. Niestety na takie sytuacje żadna zmiana regulaminu nie pomoże i w bliższej oraz tej dalszej przyszłości mogą się one powtarzać. Z tym spaniem to dokładnie odwrotnie, bo jestem właśnie na etapie sprawdzania ile kaw trzeba w siebie wlać, żeby jakoś funkcjonować po 3-4 godzinach snu :baby Proszę więc o wykorzystywanie piątkowego wieczoru na dodawanie zdjęć tylko w ostateczności, bo ankiety będę robił z doskoku i może się zdarzyć ponownie, że ostatnie 60 minut będę musiał odpuścić.

Mam również prośbę o sprawdzanie samemu, czy są EXIF-y i czy daty się zgadzają, bo moje sito na pewno nie będzie już tak dokładne.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.