Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Siatkarze na olimpiadzie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, po prostu się wypalili. Wygrai Ligę Światową i za to im dziękujmy. Dzisiaj zagrali słabo, nie mogli się przedrzeć przez blok Rosjan, słabo w zagrywce. :crybaby: Czas na wyciągnięcie wniosków jeszcze przyjdzie. Następne igrzyska za cztery lata więc może ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz była szansa. Za cztery lata to można będzie pogdybać, bo nie objawi nam się w tak krótkim czasie następca Zagumnego, a póki co Żygadło to nie Guma i to było dzisiaj widać. Raz na jedne skrzydło raz na drugie. To i nic dziwnego że Rosjanie mieli czas żeby się ustawić. Czasem druga linia. Były jakieś kombinacje z krótkimi? Z drugiej strony Igła mu dzisiaj rozgrywania nie ułatwiał.

Z tak dysponowanymi Rosjanami to w optymalnej formie mieli by ciężko, a że nie mieli tej optymalnej to w pupę. Ten ćwierćfinał to przegrali już z Australią. Bo z pierwszego miejsca w grupie mieliby Niemców i tu były by większe szanse.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samolot??? dać im tratwę, ewentualnie jedno wiosło i niech se płyną na swój koszt.

PozdrT

Ej no Tomek nie przesadzaj. Nawet bez medalu, to jest jedna z najlepszych druzyn na swiecie. To ze przegrali wcale nie umniejsza ich wartosci.

Jestem dumny z polskej siatkowki chodziaz troche zawiedziony.

PS

Pamietacie Andrzeja Niemczyka - trenera polskich siatkarek? To moj wujek. Powaga


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Daiśmy ciała w poprzednich spotkaniach. Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Jak sięgnę pamięcią od kilku nastu abo kilkudziesięciu lat objawia się przed naszymi siatkarzami fatum ćwierćfinału. Dochodzimy do niego i na nim pozostajemy. Ech, może kiedyś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że chociaż chłopaki zarobili trochę kasy obstawiając premię za ligę światową u buków postawili na AUSTRALIĘ a płacili 14:1 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja się tylko obawiam jednego,aby teraz nie było sytuacji, w której szuka się winnego i heja-dymisja.

Tak bywa, dzisiaj to Rosjanie byli lepsi i przyznajcie wymiatali. Pomimo, że dawali naszym popalić fajnie się oglądało ich poukładaną grę. A my, no cóż po porażce z Białorusią i Australią to nie wiem, czy nawet Niemcy by nam nie dokopali. Ja tam jestem dumny że mamy taką drużynę. I może za cztery lata przełamiemy w końcu fatum ćwierćfinału...

pozdrawiam

panczew


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no Tomek nie przesadzaj. Nawet bez medalu, to jest jedna z najlepszych druzyn na swiecie. To ze przegrali wcale nie umniejsza ich wartosci.

wiesz, jakiś czas temu to bym im współczuł, ale po wygraniu LS chłopki wypowiadali się, że co to nie oni, śmiali sie z piłkarzy, że nie wyszli z grupy na Euro, zastanawiali się czy przywiozą złoto czy "tylko" srebro i wtedy mnie wkurzyli, po prostu ich wypowiedzi były żałosne. Pokora przede wszystkim...

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w przypadku naszej znakomitej tenisistki jak i nie mniej znakomitych siatkarzy zadziałał efekt olimpiady. Ci bardziej rozgarnięci stwierdzili, że ten czy inny puchar nie zastąpi medalu zdobytego na olimpiadzie. Taka szansa pojawia się często raz w życiu zawodnika i tylko dureń przepuści taką okazję. Dlatego co mądrzejsi by trochę odpocząć i przygotować się odpuścili sobie cykliczne turnieje "wyrobnika" i skupili na najważniejszym celu - Medalu Olimpijskim! Bowiem jeśli go zdobędą to zawsze będą pamiętani i cytowani jako medaliści olimpijscy a nie jako zwycięzcy "turnieju wyrobnika".

Ale w końcu przecież mogę się mylić... Tak czy owak "...Polacy nic się nie stało! Doprawdy nic się nie stało...!" :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.