Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna piłka jaką posiadam to ta, którą noszę przed sobą. Ale to raczej lekarska :rofl::rofl::rofl:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna piłka jaką posiadam to ta, którą noszę przed sobą. Ale to raczej lekarska :rofl::rofl::rofl:

Nie popadaj w panikę,dasz radę ;%29.gif:thumbsup:.Są też inne dyscypliny sportu :whistle:.Nieco,że się tak wyrażę,bardziej stacjonarne --->:cheers:.

:rofl: :rofl: :rofl:

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyna piłka jaką posiadam to ta, którą noszę przed sobą. Ale to raczej lekarska :rofl::rofl::rofl:

Będę Cię podtrzymywał na duchu i dołączę ze swoją :D

PS. Dostałem urlop na 31.08 (piątek) - hurrrraa :thumbsup: Znaczy to mniej więcej tyle, że możemy startować o 11:00.

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madafaka, lookałem teraz Dorotkę Gardias i ta pipka coś tu straszy załamaniem pogody od soboty :)

Na wszelki wypadek weźcie ciepłe gatki :D albo więcej wody ognistej :p

Aaaaa, my z Kornelem i Shogunem "wylatujemy" Mietkiem około 4 rano z Lublina czyli na miejscu będziemy za jakieś 7/8 godzin :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Walesie siadam przed 18-ta. Tam kwiaty, powitania, przemowienia i juz okolo 20-tej bede (dziemy).

Ciesze sie, ze tym razem przyjada sami abstynenci :wine:

Widze, ze zbiera sie wspaniala zaloga! :ninja::alien::cat:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee...Jak sami abstynenci,to nie jadę ;):p

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że abstynenci to pół biedy, ale jacyś sodomici jeszcze będą. Ja bym tam się nie odważył publicznie przyznać że siadam na Wałęsie.

Jarek, ja ci mówię, nie pijemy. Trzeba się będzie pilnować, oczy z tyłu głowy normalnie :police:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie ciesze, ze swiecace oczy z tylu beda mi wskazywaly kierunek morszczakow. Pomimo ze przez piersze kilka godzin, normalnie to nikt porzadny na zjezdzie nie pije, postaram sie szybciutko nadrobic zaleglosci, gdyby jednak ktos sie wylamal.

Chlopaki, tak sie ciesze na Was, ze chyba Wasze zony musza Was przypilnowac.

:horse: Kiflu, Marzena boi sie Niemcow. Zrob cos bo ten cienias Garden jest podobno do niczego.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez piersze kilka godzin, normalnie to nikt porzadny na zjezdzie nie pije

Ja nie wiem, kto Ci takich głupot nagadał :D Przyjeżdżam o 13:00, odstawiam samochód i otwieram browca... Następnie rozkładam grill i wyjmuję świeżutką karkówkę... W końcu czymś tą karkówkę trzeba podlewać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bede przyjmowal delegacje, przecinal wstegi, zbieral po drodze dziewczyny, a Ty masz tlusta karkowke w glowie, zamiast spokojnie czekac na rozpoczecie zjazdu o 20-tej ??? n!!!

Karkowka jest mi powiedzmy obojetna, ale zimne piwo, zeby tak samemu, bez wyrzutow.Inni koledzy z pewnoscia poczekaja. Fu.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty zbieraj te dziewczyny, a ja zjem, żeby mieć siły, jak już je przywieziesz. Co wynajmujesz na lotnisku - osobówkę czy autobus? :thumbsup: A już całkiem poważnie - jakieś ognisko chyba da się tam zmontować wieczorem?

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drewno do ogniska zrzuci sie Seb i Skoczek i mamy ognicho przez cala noc.

Na Walesie, to mnie, kochany, po powitaniach przejmuja dziewczyny, a nie, ze "bede ich szukal czy cos".

Mozesz zreszta sam zobaczyc, jak dziala slowo "Morszczak" na miedzynarodowych lotniskach i innych Wdzydzach. Nie jedziemy na wies.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie małe pytanko czy nad tym zalewem można na skuterku pohasać ?? gdyż świeżo nabyłem i co weekend nie ruszam sie bez niego a miałbym ochotę poznać kolegów z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna. Poza pijanymi ratownikami, "strefa ciszy".


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi o skuter wodny, czy pojazd jednośladowy? A do drewna to i ja się chętnie dołożę :) Lata minęły, gdy ostatnio przy żywym ogniu siedziałem :(

Stani - nic złego nie miałem na myśli mówiąc o dziewczynach :) Pożartować wolno ;)

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to proszę mój numer sobie zapisać, 503 704 106, z zasięgiem jest różnie, więc w razie W, dzownić do skutku.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to proszę mój numer sobie zapisać, 503 704 106, z zasięgiem jest różnie, więc w razie W, dzownić do skutku.

Ja już się nauczyłem na pamięć, bo pewnie nie trafię :baby: to tata Seb poprowadzi.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tydzień kończy się w piątek... :animier:


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dyzma + Clevercookie

2. seb + Takamina

3. Jacek56+Monika i chłopaki (chyba, że jakieś problemy zdrowotne pokrzyżują ten piękny plan)

4. ArekF

5. Garden

6. LiZaRd

7. baszurek

8. Bartq+ Kasia+ dzieciaki....(antoś i karola)...

9. VDR

10. Radek Ch +1 (jeszcze nie wiem, którą kochankę zabiorę)

11. Skoczek + Skoczek Junior czyli Kornel (obecność kornela zalezy od pogody) + Shogun

12. Stani +2 Shogunki (ponad 18 cm!)

13. Tester

14. Włodzimierz

15. Ironista

16. mariusz_s

Zestaw obowiązkowy! :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajna lista osob :clap:

Radek, nie wiem o czym mowisz, nie przejmuj sie, bedzie wesolo :thumbsup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o kręceniu filmów. Jestem ciekawy fajnych ujęć. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Cztery piwka, Spanish Ladies, czyli pewnie bez Zejmana Spinakreów i EKT się nie obędzie :( - a ja na jakimś weselu :wallbash: panowie litości nie macie :( W przyszłym roku na otwarcie sezony przyjeżdżam z :guitar: będzie biba :band:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.