Skocz do zawartości
ejerzyk

[S] Zestaw 200 litrów

Rekomendowane odpowiedzi

SPRZEDANE!

Sprzedam mój poprzedni zestaw.

W jego skład wchodzą:

  • akwarium proste 100x40x50h (200 litrów) - ma kilka drobnych rysek
  • sump z dwiema komorami i bubble stopem - idealnie pasuje do stelaża i mieści się w nim odpieniacz
  • pudełko przelewowe z dołożonym durso
  • hydraulika (spływ z pudełka przelewowego + powrót przygotowany do podłączenia pompy NewJet)
  • stelaż z belek drewnianych z blatem kuchennym 38 mm
  • odpieniacz AquaMedic Turboflotor Blue 1000

Wszystko działa tak jak należy i jest w miarę możliwości wyczyszczone. Odpieniacz jest cichy, pracował niecałe 10 miesięcy, a pudełko przelewowe szczelne (w okresie od września do czerwca odpowietrzałem je tylko 2 razy!).

Zestaw przedstawiony jest na zdjęciach poniżej:

dsc3633resize.jpg

dsc3636resize.jpg

dsc3635resize.jpg

dsc3638resize.jpg

dsc3640resize.jpg

Oczywiście hydraulika nie jest złożona, bo została rozkręcona do czyszczenia i odpieniacz wisi na górze, żeby go było lepiej widać. Jak to powinno wyglądać, żeby było cacy jest zaprezentowane na następnych zdjęciach - sprzed startu:

0209201103.jpg

0209201104.jpg

0209201105.jpg

Na koniec na zachętę przedstawię jeszcze kilka zdjęć rafki, jaką trzymałem w tym zestawie przed przeprowadzką:

1resizedb.jpg

2resizex.jpg

3resizeg.jpg

Jak widać SPSy, LPSy i ukwiał miały się bardzo dobrze, nie mówiąc już o miękkich.

Cena to 700 zł. Koszt nowego odpieniacza z zestawu to 550 zł, a pudełka przelewowego następne 250 zł, więc to bardzo dobra okazja i można powiedzieć, że reszta jest właściwie gratis. Przewaga cenowa i jakościowa nad ReefMaxem jest niemała. :thumbup:

Ze względu na rozmiary, wagę i kruchość możliwy jest jedynie odbiór osobisty.

Dla zainteresowanych oferuję również moją pomoc w doborze wszystkiego innego co będzie jeszcze potrzebne oraz pomoc przy starcie lub przenosinach.

Edytowane przez ejerzyk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp pw


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.