Skocz do zawartości
rafal19

[s] skała, lampa

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:

1. Akwarium 570L z sumpem 190L + szafka na stelażu z regulowanymi nóżkami, SPRZEDANE

2.Około 50kg żywej skały

Cena 20zł/kg przy zakupie całości, 25zł/kg mniejsze ilości

zywaskala.jpg

3. Lampę ATI powermodule 8x54w, używana 2 lata. W komplecie gratis używane 8mc świetlówki ati .

Cena 1700zł. Cena nowej to 3500zł. Lampa 100% sprawna, komplet linek do zawieszenia, stan bardzo dobry!

atipowermodule8x54wfront.jpg

atipowermodule8x54wprawastrona2.jpg

atipowermodule8x54wprawastrona.jpg

atipowermodule8x54wreflectorsodblysniki.jpg

Wszystko będzie do odbioru jak przeniosę zwierzaki do większego akwarium. Planowany termin to połowa pazdziernika :) wtedy tez będzie można odebrać akwarium, skałę, lampę

CENY DO LEKKIEJ NEGOCJACJI!!!! Zainteresowanych zapraszam do zadawania pytań :)

Możliwośc wcześniejszej rezerwacji po wpłacie zaliczki

kontakt:

tel. kom. 509238 307

gg 1723575

priv

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był ze Szczecina wziąłbym wszystko :| ale niestety za daleko :( Świetny zestaw!


175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polowie grudnia biore calosc za 3500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium z szafką i sumpem sprzedane

Dalej akutalna jest lampa i skała :) Skałę najlepiej całość i odbiór osobisty - skała powinna być gotowa do zabrania na początku listopada

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wysyłką się tak samo spieszysz jak z podstawkami ? (nie odbierz tego źle , ale jak na pw nie odpowiadasz to tu próbuje)


..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te podstawki przepraszam obiecałem wysłać pobraniówką 12 sztuk nie wysłałem - Sorki. na początku ręka w gipsie 3 tygodnie później trzeba było nadrabiać zaległości w pracy do późnych godzin wieczornych i niebyło jak wskoczyć na pocztę. Przepraszam raz jeszcze. Na priva zaproponowałem rekompensatę przeczytaj jak mozesz. Pozdrawiam raz jeszcze przepraszam - pierwszy raz mi sie tak przytrafiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie wzialbym 20-25kg skaly ale gdzies w polowie pazdziernika.

Tylko interesuje mnie jak dlugo skala dziala w twoim zbiorniku? jakies zycie w postaci korali, aiptasi posiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aiptasii niema, gdzieniegdzie pewnie będą kawalki montipor, troche discosoma zielonych... połowa pazdziernika to bardzo realny termin :) skała działała ponad 3 lata

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam, pilnie sprzedam około 50kg skały mocno porowata!!!! 20zł/kg jeżeli ktoś zabierze całość... skała kręci się w beczce z dwoma cyrkulatorami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany skalą około 10 kg i jesli cena 20zl odpowiada i wysylka na moj koszt kurierem to prosze o kontakt. Najchetniej żeby była jak pisałeś z discosomą i monti

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wezme tez 10kg jesli warunki takie jak podał Sebaq Tobie odpowiadają (20zł/kg). Również wysyłka

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą skałą? Chcesz sprzedać 10-20 kg? Cena jaka mnie interesuje to 20 zl/kg i tylko duże kawałki skały najchętniej z życiem

Daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.