Skocz do zawartości
Qlfon

Nano-reef Chapter Lublin....

Lubelskie spotkania morszczaków  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. By?oby fajnie?



Rekomendowane odpowiedzi

jak nie rusza SPS-ów to tez go chcę :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszał, był dosyć długo i nawet jak były SPS to nie widziałem strat.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was ma na wymianę jakieś ciekawe korale miękkie lub zoa. Chetnie zamienie się za szczepki sps :-)


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Może ktoś w lublinie i okolicy ma do sprzedania trochę suchej skały nadającej się na półki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w Murenie też mają sporo płaskich kawałków.

...mobilnie...


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, wytrzymaj do niedzieli :) Pojedziemy do Jadwigi i wybierzesz sobie. A jak nie, ściągniemy od Salariasa - też będę brał do kostki...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie lepiej zobaczyć co jest na miejscu?


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, nie chciałem pisać tak wprost... Wiesz że byłem "lokalnym patriotą", że "za rogiem" brałem wszystko, czego potrzebowałem.

Widzieliśmy się tam nie raz...

Czego potrzebowałem, zamawiałem w sklepie - a wiesz ile to czasem trwało. I nie robiłem tego ze względu na cenę. Też to wiesz.

Ale na litość boską.... Przez miesiąc czekałem na flippera... "nie było w hurtowni", "będzie za tydzień"... I w końcu pojechałem na urlop zostawiając akwarium pod opieką osoby "spoza branży" bez czyścika (ciekawe kiedy doskrobię szyby)...

Paweł, sorki, ale tak się nie traktuje klienta.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby była jasność - ja nie wszystko kupuje u nich i czasem na niektóre rzeczy czekam a część produktów kupuje wyłącznie w innym sklepie - ale jak coś jest to biorę własnie lokalnie a wiem jak czasem jest z prostymi rzeczami które nie raz zamawiali przy mnie po czym w kartonie kilka dni później tego nie było więc może robisz problem z niczego - jak to mawia bliska mi osoba gównoburzę :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja lubię mieć sytuację jasną. Jeśli dzwonię co parę dni i słyszę że "za kilka dni będzie" albo że nie ma ostrzy zapasowych w hurtowni... A w tym samym czasie sprowadzalem od Jadwigi gobiodony bo mi jeden padł a nie chciałem żeby drugi się odzwyczail, i wspomniałem że szukam takiego czyściwa. I co? Ano za kilka dni były tam dostępne - wraz z zapasowymi ostrzami. Paweł nie robie burzy - mam lepsze rzeczy do robienia.

Po prostu cenie sobie pewne rzeczy, między innymi szacunek i bezpieczeństwo. Szkoda mi czasu na niepoważne traktowanie.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... nie chciałem robić burzy.

Po prostu miałem nadzieję że Paweł nie oddał całej pozostałej skały lub ktoś ma trochę luźnej.

Chłopaki w Murenie na pewno mają ale za pieniądze za które mogę mieć 2x więcej.

Skoro nikt nie ma w swoich zasobach to nie ma problemu...

Marek, wrócisz i pojedziemy, resztę wezmę od Mariusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha. Ja na grzebień czekałem ponad 3 tyg. Ale się udało. Dobrze że mnie nie piliło.

Myślę że trzeba im pomagać ale jak w życiu wszystko ma swoje granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się w tym naszym "super" mieście kupić grubą mate pod akwa (min 100x55)?


7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zobaczę może coś będą mieli szerszego niż 50cm


7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię, wydzierżawię, wezmę w leasing DOLABELLA SP. Może ktoś z kolegów posiada i chce się podzielić. Do Warszawy niestety nie mam jak podjechać bo eryba już w niedzielę nie czynna. W innych sklepach nie widziałem, dlatego w ostateczności pytam Was.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio w Murenie.Zadzwoń jutro do nich.Może jeszcze mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Spróbuję się dodzwonić jutro. Może ma ktoś jeszcze jakiś inny numer tel. do nich. Na ten z ich strony internetowej z reguły nie mogę się dodzwonić. Jak coś proszę o priv.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w Lublinie ma na stanie clavularię papaya niech się przyzna...

Potrzebuję szczepkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.