Skocz do zawartości
seb

Rozpoczęcie sezonu Wdzydze 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Eheheheheh!!!! :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: ku......... :w00t:

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: ku......... :w00t:

A to ? :p

484038_501022479915125_664524081_n.jpg


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie pamietam :wub:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie nawet grać Polska kontra reszta świata, i tak Was nie widzę :p


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie pamietam :wub:

nie dziwie się :dj:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę być trenerem...obu reprezentacji. A żeby nie było problemów z gażą, to kontrakt chętnie podpiszę w litrach. :wine:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloha :)

Ja tym razem dam Wam fory:) Popracujcie troche nad forma, zebym znowu sam nie musial pic :laughing:

a tak na serio to strasznie chcialbym sie z Wami zobaczyc, ale nie mam nikogo kto by za mnie ogarnal ten bajzel ;)

zadzwonie z inspekcja :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crab - a to twoja baba pozwala Ci z internetu korzystać?


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crab - a to twoja baba pozwala Ci z internetu korzystać?

Oj tam od razu pozwala tak dobrze to nie ma, ale na pewno mam wiecej wolnego w tej kwesti niz Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grilla nie ma ale można się zrzucić i zakupić. A kiełbaski pieczemy w ognisku :))

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grilla nie ma ale można się zrzucić i zakupić. A kiełbaski pieczemy w ognisku :))

Mam trochę miejsca i się zastanawiam czy brać. Bo rano nikt ogniska nie będzie palił, a boczek pieczony chodzi już za mną ze 3 miesiące. A do piwka na dzień dobry to w sam raz...

Edytowane przez adam_s (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś, rano to idziemy spać a zaraz potem stoimy w Tawernie za jajecznicą i modlimy się żeby jajek wystarczyło :p;)

Są dwa paleniska, grila nie ma (czasami stoi jakiś przy niektórych domkach) także jak coś to możesz sobie takiego za 30 zł kupić i się nie martwić o kiełbaskę ciepłą z rana :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam bierz grila, mimo ze Obsluga w Tawernie jest mila czasmi sniadanie nie ma jajek :-D

Na na ognisku karkowi Ci nie zrobie, a na grilu palce pizac.

Bedziem pichcic


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś, rano to idziemy spać a zaraz potem stoimy w Tawernie za jajecznicą i modlimy się żeby jajek wystarczyło :p;)

Jadę bez żony, ale zabieram syna więc muszę się dostosować do jego rytmu dobowego.

Adam bierz grila, mimo ze Obsluga w Tawernie jest mila czasmi sniadanie nie ma jajek :-D

Na na ognisku karkowi Ci nie zrobie, a na grilu palce pizac.

Bedziem pichcic

Wezmę grila. Boczek ze śliwką suszoną albo morelą suszoną już mam przed oczami :yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie grill to Dyzma z Gardenem bedą mogli poszerzyć ofertę swojego sklepu i może Tawerna zbankrutować


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony gwarantuję, że ognisko zapłonie... :D tylko będę potrzebował paru chętnych do zbierania drewna na stosik, a później jeszcze Seby z gitarą :playing:strutin:clapping

Edytowane przez Macias (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że taki grill to dobry pomysł, zawszę można coś wrzucić na ruszt, a boczek z grilla rewelacja, dobra podstawa do procentów.


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony gwarantuję, że ognisko zapłonie... :D tylko będę potrzebował paru chętnych do zbierania drewna na stosik, a później jeszcze Seby z gitarą :playing:strutin:clapping

Ja pomogę, zrobimy takie jak poniżej , u nas tutaj co roku robią ognisko :thumbsup: , takie bonefire.

DSCF0065.JPG


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony gwarantuję, że ognisko zapłonie... :D tylko będę potrzebował paru chętnych do zbierania drewna na stosik, a później jeszcze Seby z gitarą :playing:strutin:clapping

Jest Garden, jest Skoczek to jest i drzewo ;) Tzn oficjalnie taczkę lub dwie kupujemy :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Garden, jest Skoczek to jest i drzewo ;) Tzn oficjalnie taczkę lub dwie kupujemy :)

O to to to, właśnie chciałem tak napisać. Garden to nawet o 2 w nocy potrafił taczkę szczap wyczarować.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to to, właśnie chciałem tak napisać. Garden to nawet o 2 w nocy potrafił taczkę szczap wyczarować.

A potem człowiek się budzi rano i zastanawia się jak to jest - przecież szedłem spać do domku w lesie, a jestem w domku na łące nad jeziorami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam i tutaj Cię pragnę uspokoić. Drzewo mamy zawsze wcześniej pocięte i za przeproszeniem porąbane ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.