Skocz do zawartości
Tester

iPhone 5 - klapa?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos chcial kupic to mam nowke sztuke, :thumbup: , ale brak pudelka


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi

a ty nadal swoje...

cos chcesz udowodnic ? bo nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo... g... musi być dobre, miliony much nie mogą się mylić :D I jeszcze - religia to opium dla mas. I jeszcze - moc autosugestii - im częściej powtarza się, że jest się najlepszym, tym mocniej się w to wierzy, bez względu na fakty. I dalej - fanatyzm nie ma nic wspólnego z rozsądkiem... Dalej - umiejętnie kreowany PR sprzeda każdy shit. I tak dalej...

Wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autosugestia - sugerowanie sobie, ze ma sie auto :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzis wieczorem wygrywam nowy soft z piatki do ip 4s :) a za poku moze duej jesli ip5 nie pokae wad i poprawi baterie to na ni przejde a reszta moze gada栣o chce :p dla mnie to sprz괠ktspenia moje oczekiwania a nie mam ju si ani ochoty na testy i nerwy przy kolejnych wynalazkach innych firm. Zostawie to innym.

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moderatorow. Proszę poprawić edycje przez program tapatalk. Postujecie tu strasznie za używaniem polskich znaków jak tapatalk sobie z nimi nie radzi i zamienia wszystkie polskie znaki na dziwne krzaki podczas edycji postów.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina taptalk tylko iphona :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tam na północy to lepiej nic nie mów tylko na zimę sie szykuj :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo... g... musi być dobre, miliony much nie mogą się mylić :D I jeszcze - religia to opium dla mas. I jeszcze - moc autosugestii - im częściej powtarza się, że jest się najlepszym, tym mocniej się w to wierzy, bez względu na fakty. I dalej - fanatyzm nie ma nic wspólnego z rozsądkiem... Dalej - umiejętnie kreowany PR sprzeda każdy shit. I tak dalej...

Wystarczy ;)

Jak narazie to wystarczy przeczytać ten wątek i samemu stwierdzić komu tak naprawdę brak rozsądku i fanatyzm zaślepia zdrowe spojrzenie.

Kolejne ataki na posiadaczy iphonów, wyzywanie od snobów i fanatyków świadczy o niskim poziomie dyskusji.

Osobiście opuściłem ten wątek bo nic merytorycznego nie wnosi.

Pozdrawiam


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tacje Grzes, ajfon to syf


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ktoś pisał że jednak prosty telefon (np nokia 3310) jest lepszy od najnowszych i z tym się zgadzam. Własnie planuję kupno telefonu i teraz nie wiem jaki wybrać ponieważ mam problem z zasięgiem w miejscu gdzie mieszkam i zgadnijcie jaki telefon wygrał, najprostsza nokia 1800 za 10 funtów którą miałem w szufladzie. Nie rozumiem jak można zrobić telefon taki jak IP albo S2 bo takie testowałem i nie dopracować zasięgu.

Grzegorz ile chcesz za swoją nokię 6310i, chętnie kupię - mówię poważnie.

Mam zamiar kupić smartfona i po powrocie do domu przekładać kartę do jakiejś starej nokii, co za paradoks.

Edytowane przez gregior (wyświetl historię edycji)

100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregior tu masz racje. Mam samsunga s3. Zona iphona 4s. A czesto i gesto sie zdarza, ze gdy jestesmy na jakims zadupiu, gdzie psy d*pami wode pija, jedynym telefonem z zasiegiem jest fabrycznie zamontowana w moim aucie nokia 6210 :)

Triumf klasyka nad technologicznymi nowinkami.... ale jak juz zasieg jest.... :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyzywanie od snobów i fanatyków

Ja żartobliwie, a Ty się obrażasz... :) Zresztą, słowo "snob" nie padło tu dopóki Ty go nie użyłeś, a fanatykami i fanboyami ;) to się sami użytkownicy ogryzka już tu nazywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję, że problem samsunga polega na tym że nie jest tak rozpoznawalną jakościowo marką jak iphone.

Na pytanie jaki masz telefon właściciel odpowiada samsunga i.... multum modeli - lepszych gorszych itp. Apple wyrobiło sobie markę i prestiż i nawet jak najnowszy samsung będzie robił również poranną kawę to i tak zawsze ciężko będzie mu dogonić iphona ze względu na mentalność.

Generalnie, konkurencja zawsze technologicznie było przed iphonem tyle tylko że to wszytko były wodotryski aby BYĆ bardziej zaawansowanym od apple - iphony bez problemu się bronią jakością.

Można mówić - że to wszytko marketing - "walczymy" z reklamowanymi telefonami a jak idziemy kupić parówki to kupujemy morliny -heheh

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Iphoniarze-wgrywajcie nowego softa bo jak dla mnie jest super:)

Telefon znowu przyspieszyl o kilka,kilkanaście procent:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphoniarze-wgrywajcie nowego softa bo jak dla mnie jest super:)

Telefon znowu przyspieszyl o kilka,kilkanaście procent:)

Znaczy sie z 4-rki zrobiles 5-tke ? :hrhr:

htc for ever! :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC też ma ubgrade softu.... tyle tylko że z DUŻYM opóźnieniem - używałem kilku HTC - skończyłem na systemie WP7 - jedyna realna alternatywa dla osa - jedyna bolączka to mało apek ale się rozwija.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC też ma ubgrade softu.... tyle tylko że z DUŻYM opóźnieniem - używałem kilku HTC - skończyłem na systemie WP7 - jedyna realna alternatywa dla osa - jedyna bolączka to mało apek ale się rozwija.

ja upgraduje tylko softem 'gotowanym' przez 'kuchrzy' z xda-developers :p

antek na moim HD2 smiga juz 2 lata i do WM nie wroce (za mocno biznesowy) i to co napisales , za malo aplikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe też ostatni okres leciałem na HD2 z tej samej kuchni ;) tyle tylko że WP.

Siadł mi w nim dotyk i zmieniłem na iphona i naprawdę nie żałuje.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Iphoniarze-wgrywajcie nowego softa bo jak dla mnie jest super:)

Telefon znowu przyspieszyl o kilka,kilkanaście procent:)

Potwierdzam. Nie zauważyłem rownież wad opowiadanych przez właścicieli szajsunga.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
218068_10151105592503557_2111834240_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahahahahaha... Ogryzek "gurom"... to JEST fanatyzm... kropka. Dlaczego kupujący jakikolwiek inny telefon, nie zachowują się jak lemingi? To, co widać na filmach, to typowe korporacyjne pranie mózgu praktykowane od lat przez Amway, Tupperware i podobne wynalazki z USA - drzyj się, utożsamiaj, żyj, choruj i umieraj z nami. A jakim cudem scjentologia powstała w USA?

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.