Skocz do zawartości
Tester

iPhone 5 - klapa?

Rekomendowane odpowiedzi

(stwierdzam fakt, nikt nie musi przyznawać mi racji bo po prostu tak jest)

:whistle:

a moj samochod jest lepszy bo jest czerwony :thumbup:

W takim razie jak oceniasz trend rozwojowy iPhona? Czy nie uwazasz ze Apple mocno wyhamowal i z godnym podziwu uporem broni sie (nas?) przed ogolniedostepnym rozwiazaniami typu flash, pelen BT, pelna personalizacja interfejsu, dostep do katalogow etc

To sa rzeczy dla ktorych przeszedlem na "druga strone mocy" i jestem pewien ze w ten sposob Apple traci miliony potencjalnych userow


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak narazie inne smartfony to jego kopie (stwierdzam fakt, nikt nie musi przyznawać mi racji bo po prostu tak jest) na dodatek często jeszcze kiepskiej jakości.

Kolejny bzdurny absolut. To tak, jakbym napisał, że zegarek Poljot Aviator Chronograph to kopia Rolexa Oyster Perpetual - te same funkcje, tyle samo kamieni, tak samo wykonana koperta czy szkło... Też okrągły, też ma bransoletę, wskazówki, koronkę itepe itede. Litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecinnie udowadniania sobie co jest lepsze... Każdy ma to co lubi i tyle. Mi wystarcza iPhone innemu samsung a innemu jeszcze cos innego. Mi zależało na funkcjonalności, w miarę niewielkiej wielkości i bezawarujnosci więc mam iPhone. Inny ma inne wymagania i niech bierze cos innego. Na jakim forum bym nie czytał to zawsze na słowo iPhone pojawi sie stu zwolenników samsunga twierdzących oklepane słowa, ze ip jest dla snobów a tylko ich "cacka" są najlepsze. Odwrotnie zreszta tez to działa. Masakra.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie podoba mi się i nie kupię. Nic nowego, nic świeżego :)

A propos funkcjonalności to jak można zrobić telefon który nie obsługuje BT (chociaż go ma), mms, video rozmów po 3G, nagrywania wideo, flasha, katalogów, itd. pomimo, że inne konkurencyjne telefony miały to i dużo więcej w tym samym czasie? To ma być innowacyjność? Nie kupuję tego.

"wojna" zawsze będzie trwała. jedni wolą to inni tamto.

coca cola - pepsi

ps3 - xbox 360

vw - opel

itd. itp.

Nie mniej dla mnie Apple przegrywa jako firma swoim podejściem i chęcią "rządzenia światem". Chociażby z głośnej ostatnio sytuacji z delikatesami a.pl :)

Widzieliście może nowe Ipody?

http://funnypicturesplus.com/apple-ipod-nano-or-nokia-lumia.html

Dziwnie podobne do Nokii, ale na pewno to Finowie wykradli tajne plany od Apple ;)


Mój reefMAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy wlasnie chlopaki na I5 walczyli z przeslaniem zdjecia z jednego na drugi.... jak im pokazalalismy opcje "pukniecia" na S3 to obaj zaczelo sie zastanawiac nad wymiana czarodziejskich I5 na S3 :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy wlasnie chlopaki na I5 walczyli z przeslaniem zdjecia z jednego na drugi.... jak im pokazalalismy opcje "pukniecia" na S3 to obaj zaczelo sie zastanawiac nad wymiana czarodziejskich I5 na S3 :D

A to ciekawe, myślałem że jeszcze I5 nie ma w sprzedaży ...


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz sa... od dzis :p


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz sa... od dzis :p

iPhone 5 ma trafić do 356 sklepów Apple w USA o godzinie 8 rano 21 września. I należy się spodziewać, że na wiele godzin przed otwarciem w kolejce przed nimi będą się ustawiać długie kolejki.

Sprzedaż w innych krajach rozpocznie się tydzień później - 28 września.


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są/będą jakieś nie z Chin? :)

Heh ... Słuszna riposta ;)


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trend rozwojowy iphona - zmieniamy delikatnie telefon bo poprzedni model był ok - po co rewolucja skoro i tak większość użytkowników nie zna możliwości telefonu.(reszta producentów robi tak samo :) )

trend marketingowy iphona - nie zarzynać kury znoszącej złote jajka - tłum che iPhone to przeróbmy trochę poprzedni model i opchnijmy go za wyższa cenę - ludzie od marketingu zajmą się aby plebs kupował telefony jak młody pelikan łyka ryby :).

Cały marketing , sklepy, zapisy, reglamentowanie towaru, prezentacje przez Jobsa - wszystko tworzy magiczną otoczkę która ma przekonać przeciętnego konsumenta że iPhone jest mu potrzebny do życia.

Nie zmienia to faktu o wysokiej jakości telefonu, dobrym systemie operacyjnym. Produkt wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Cóż świat się nie kończy na Iphonie czy SGIII... moim zdaniem alternatywą, która przyciągnie wiele osób będzie nokia z flagowym modelem Lumia 920. Wystarczy poczytać o niej w necie. Obecnie "bawię się" lumią 800 i powiem jedno- jest super :D Darmowa navi i te sprawy. Jeśli teraz miał bym zmieniać telefon to tylko na taką Nokię. Nie przypadł mi do gustu android a od Apple odrzuca mnie polityka i wizerunek firmy, cena telefonu i jeśli chodzi o wygląd to lumia też górą :)

Moim zdaniem dzięki tej linii telefonów Nokia odzyska pozycję lidera w Europie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jesze jedna ogromna zaleta iphona.

Tak jak jeszcze w modelu 3 po dwóch latach miałem rysy i widać były ślady użytkowania tak w 4 nie ma nic. Polerka szatką i igiełka. 2 lata intensywnego używania (5-8h rozmów dziennie, plus aktywny praktycznie 12h/dobę).


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5-8h rozmów dziennie

Szczerze podziwiam Twoją odwagę. Wg. badań już 30 minut rozmów dziennie przez komórkę nie pozostają bez śladu dla mózgu człowieka...

http://wolnemedia.ne...ow-komorkowych/

A co do szkła, używam dużo starszego telefonu (ma 4 lata) - HTC HD2 - również nie ma na jego ekranie jakiegokolwiek śladu zużycia. Noszę go w kieszeni z kluczami, zapalniczkami, monetami. Od zawsze bez folii na ekranie i bez jakiegokolwiek pokrowca.

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie chlopaki :/ faktycznie ciala dalem. Na przewie fajkowej chlopaki z IT powiedzieli ze wlasnie odebrali nowe iphony i walcza z proba transmisji danych. Bylem pewny ze chodzi o 5. Teraz sprostowanie - nowe czyli nowe sluzbowe 4s....

Wstyd mi normalnie i w ramach pokuty obiecuje nie psioczyc wiecej na ajfona :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Nie jestem jakimś maniakiem sprzętu, ale jakiś czas temu trafił się Iphone 3 GS, po czasie była możliwość wymiany, nie było kasy na IP4 Kupiłem Galaxy S2 (opinie że miażdży konkurencje pomogły w decyzji). Co się okazało, zrobiłem może ze 40 zdjęć i galeria odpalała mi się kilka sekund co po poprzednim sprzęcie było irytujące, zainstalowałem aplikację i okazało się że procesor tak się grzeje że dosłownie parzy w łapę, dzwonie do serwisu, a pan mi mówi, że to pewnie poprawią w nowym sofcie ale na razie jest ok. No to kolejna próba, ipkiem zawsze kręciłem filmiki w akwa, biorę to "cudo" i się nie da bo cały czas ostrości szuka. :-(. Kolejny telefon do serwisu, i odpowiedź jak wyżej. Teraz wróciłem do Iphona 4 i mam spokój , wszystko odpala, nie muszę czekać. Chciałem zamówić Samsunga galaxy S3 bo nieźle się prezentuje, a tutaj kolega który uwielbia Androida, mówi żebym się wstrzymał bo strasznie się wieszają, bo jeszcze nie ma do końca pod nie softu. To główny powód dla którego mam Iphona, nie kupiłem telefonu żeby nim rzucać tylko użytkować, więc nie przeszkadza mi że jest ze szkła, a to że upadł dwa razy bez szwanku to świadczy również o ataku na przodującą markę.

Fajnie że ludzie mają różne gusta bo lipa by była jakby tylko Iphone były w sprzedaży, ale ja poczekam aż stanieją i nabędę kolejny produkt Apple. Ile razy można się sparzyć

:)

Pozdrawiam Marcin

Edytowane przez trike3 (wyświetl historię edycji)

Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trike3, używaj narzędzi do sprawdzania pisowni, bo Twój post woła o pomstę do nieba.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem posiadaczką ani jabłka ani Samsunga. Ale znam użytkowników i tego pierwszego i drugiego (i reszty) i muszę powiedzieć oiektywnie, że ludzie, posiadający iPhona są jak wyznawcy ortodoksyjni - nie ma z nimi dyskusji. Albo iPhone albo nic, bo cała reszta to kupa, "bo nie". I koniec...

A.

Coś w tym jest. Sam mam iphony od modelu 3G i nie zamienia na nic innego... Żona rownież . Jestem wyznawcą :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż świat się nie kończy na Iphonie czy SGIII... moim zdaniem alternatywą, która przyciągnie wiele osób będzie nokia z flagowym modelem Lumia 920. Wystarczy poczytać o niej w necie. Obecnie "bawię się" lumią 800 i powiem jedno- jest super :D Darmowa navi i te sprawy. Jeśli teraz miał bym zmieniać telefon to tylko na taką Nokię. Nie przypadł mi do gustu android a od Apple odrzuca mnie polityka i wizerunek firmy, cena telefonu i jeśli chodzi o wygląd to lumia też górą :)

Moim zdaniem dzięki tej linii telefonów Nokia odzyska pozycję lidera w Europie.

pozdro

moja przygoda z nokia zakonczyla sie przy modelu N97 mini, bardziej beznadziejnego systemu jaki tam zastosowali nie widzialem, wiecznie sie wieszala, nie odbierala rozmow, o predkosci pracy juz nie wspomne. po prostu syf. nokia skonczyla sie na telefonie 3310.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Pisałem o Lumii a nie o N97 z symbianem z przed 3 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem ze po porażce z poprzednimi modelami dla mnie przestała istnieć firma nokia. Tamten telefon tez był zachwalany jak teraz lumia a okazał sie nic nie wartym smieciem.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.