Skocz do zawartości
Tester

iPhone 5 - klapa?

Rekomendowane odpowiedzi

Traktuję to jako zjawisko socjologiczne. Jestem zbyt pochłonięty pracą by się takimi rzeczami cieszyć :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że jakiś nowy telefon do pracy sobie muszę kupić, tyle, że nie wiem jeszcze jaki bo nie mam czasu śledzić :) Chyba, że tutaj jakiś wątek :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest zjawisko socjologiczne - nazywa się to efektem masy.

hehe

przypominają mi się stare czasy ,

jak stałem na zimnym peronie "z pół rocznym dzieckiem " aż przyjdzie przesyłka konduktorska z rybami :-))

czyż to nie jest podobne do tego co my robimy :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się przypomina powiedzenie "Get a life" :). Toż to tylko telefon z bajerami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - just a phone. Toć to telefon, czasem fajnie jak dzwoni, czasem niefajnie :)


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam czego to nie ma iCośtam5 względem konkurencji a co posiada i dochodzę do jednego wniosku. Jobs miał rację. Użytkowników trzeba sobie wychować. Nie jestem "wyznawcą". Jedynie analizuję to pod kątem jak następował rozwój tego projektu. A zaczęło się od Newtona, którego nawet używałem. Rewolucyjny! A jakże! Podobnie jak NeXtStep i co?! I klapa! A dlaczego? Użytkownicy nie byli gotowi. Podobnie jak jeszcze 10 lat temu na inny system jak M$ Win. Rozwój konsumenckiej technologii to nie projekt F-22 "Raptor" gdzie się pakuje wszystko to co można w danej chwili stworzyć najlepszego. Dla przeciętnego konsumenta liczy się cena, "prestiż" i użyteczność ale w rozumieniu jego subiektywnych umiejętności. Jak się przegnie z nowinkami to się przestraszy i nie będzie używał, nie kupi. Dlatego metodą kropelkową trzeba zapodawać "myślową miksturę" co by nie przegrzać nierozwiniętych umysłów a uzyskać efekt rozwoju umiejetności. Konkurencja a właściwie jeden konkurent Samsung gdyby rzucił dzisiejsze telefony 10 lat temu na rynek bez całej ferii usług dodatkowych poległby z kretesem. Tak na marginesie jaka to różnica gdy zamiast jednego potentata jest dwóch?! Nie liczę Nokii z MSWin7,8,... bo to kabaret a nie konkurencja dla pozostałych czyli firma prowadzona w duchu europejskim.

Skoro powstał rynek, do którego jedynie drzwiami jest iCośtam, systemy oparte o Androida ze sklepem Google a teraz Amazon ze swym czytnikiem to traktujmy te urządzenia jako "drzwi do sklepów" i nic więcej. A telefon...? telefon jest tak naprawdę na marginesie całej tej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Apple-ukradlo-design-zegara-z-nowego-iOS-6,wid,14944770,wiadomosc.html?ticaid=1f381

No, pozywają złodziei inni złodzieje... Jak Kalemu ukraść krowę to bardzo źle, jak Kali ukraść krowę - to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jednak chyba klapa, przynajmniej w pewnych względach.

Cytat z arykułu na frazpc.pl:

"Wczoraj w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Australii, Japonii, Hong Kongu i Singapurze rozpoczęło się weekendowe szaleństwo związane z rozpoczęciem sprzedaży przez Apple swojego najnowszego iPhone 5. Pod wieloma iStore ustawiły się długie kolejki, a najdłuższe z nich, jak zawsze w Stanach Zjednoczonych. W sieci można znaleźć już mnóstwo opinii pierwszych świeżo upieczonych użytkowników najnowszego iPhone. Te jak zwykle są różne, lecz jeszcze nigdy do tej pory w historii sprzedaży iPhone nie były aż tak negatywne."


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze wyciagna wnioski przy projektowaniu IP6

Zebym wrocil do iphona musi miec:

- otwarty system

- obsluge z poziomu "moj komputer" (bez iTunes)

- pulpit z widgetami i pelna personalizacja

- flash

- zewnetrzna karte pamieci


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester: obawiam się że już nigdy nie będziesz miał iPhone'a:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne nie, ale ja jestem jednym z milionow. Apple przejal by ich z latwoscia a iPhone bylby niekwestionowanym krolem. Samsung i android byliby niszowymi produktami a nie rownorzednymi konkurentami.

iPhone jest super ale mnie ogranicza. Samsung jest ciut mniej dopracowany ale daje mi pelna swobode.

Wysyane z mojego GT-I9300 za pomoc Tapatalk 2


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale Jobs to wymyślił jak wymyślił i wątpię by ktokolwiek z jego następców odważyłby się zmienić to. Jobs strasznie nienawidził Androida więc jakkolwiek upodobnienie się produktów Apple do tego wyklętego systemu to byłaby schizma:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego licze ze projektanci iphona przemysla sytuacje i beda chcieli nadrobic straty przy ip6 wlasnie dodajac do iOSa niektore cechy Androida

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Androidem też nie jest tak różowo. Dwa miesiące temu wygoniłem z tableta Androida i wstawiłem w to miejsce Linuxa. Miałem przy tym sporo roboty gdyż trzeba było wszystko skompilować a do tego dopisać moduł ekranu dotykowego do jądra bo nie było obsługi. Mam porównanie co do szybkości działania obu systemów. Mimo tego, że oba systemy używają podobnego jądra to nie wygląda to tak samo jak przychodzi do działania.

iOSa otworzą zapewne w przeddzień zamarznięcia piekła albo gdy będzie zupełnie zbędny firmie. Nawet jeśli otworzą to i tak jak zwykle częściowo. Ot taka przypadłość korporacyjna. "Otwierany" był już Solaris, Symbian i co z tego? Kiedy wejdziemy w szczegóły choćby licencji to potem okazuje się, że jest jak zwykle.

Jest jeszcze problem "wysycenia możliwości" danej technologii. Zupełnie jak z Airbusem A380. Większego samolotu, z powodów praktycznych, prawdopodobnie nie będzie. W obu produktach by zaproponować ponownie coś niepowtarzalnego trzeba by dokonać sporej rewolucji. A z rewolucjami i ich wynikiem różnie bywa ot choćby tak jak było w przypadku wspomnianego poprzednio "Newtona".

Korporacje nie są zainteresowane wyniszczającą walką skoro jest jeszcze niezagospodarowany rynek, do wydojenia, "III Świata" czyli kraje a właściwie języki, w których nie ukazał się jeszcze iPhone5.

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
562044_465536856802767_1519564621_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iOS 6 na iP5 zlamany w mniej niz 24 godziny po wyjsciu na rynek:)

2.jpg

Tego jeszcze nie grali:)

Edytowane przez Qlfon (wyświetl historię edycji)

Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie dzisiaj Piatka i przyznam ze elegancki sprzecik :) Uzywajac na codzien SGS3 powiem ze bardzo fajnie lezy w dloni jednak zaczyna sie pojawiac ten sam problem co w "duzych" komorkach z androidem. Osoby z mala dlonia moga miec problem z siegnieciem do ikon wyzej polozonych. Co do softu to w zasadzie nic nie moge powiedziec - telefon goly chodzi jak burza.

Ogolnie rzecz biorac "Francja elegancja"


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.