Skocz do zawartości
SkoczekPL

Allegro - ciekawe morskie aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam w offtopie :strutin

Często trafiają się różne "rodzynki" vel "kwiatki" nazywane super okazjami. Wklejajmy tu linki, kto wie może ktoś z nas skorzysta ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmmmmm.....a właśnie nie dawno chcieliśmy je kupić synowi.Ale trwają negocjacje co do ceny.Co z nim jest nie tak ?Facet mówił że wszystko ok,parametry idealne,miał nawet przy nas sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tinakn, dla syna powiadasz hmmmmmmmmmm to dam ci dobra rade kup synowi kota, psa a najlepiej chomika. Akwaryści zrozumieja dlaczego tak napisałem

I następny giguś. W maju dał ponad 4 tys za lampy a teraz stwierdził że nie ma czasu na akwarium

http://allegro.pl/lampa-led-120w-do-akwarium-morskiego-jak-nowa-i1206787344.html


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mój syn ma 30 lat i zawsze marzył o takim. Myślałam że to profesjonalne forum,a widze ze trzeba być "akwarysta" żeby sie cokolwiek dowiedzieć.Takim madrym sie juz urodziles,czy zaczynales od psa i chomika?

Czy ktos moze odpowiedziec mi na pytanie dot. danego akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche OT, ale...

@tinakn... gdybys uzuplenil profil... (np. wiek) nie byloby moze nieporozumien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#279561 tinakn :

Hmmmmmmmmmmmm.....a właśnie nie dawno chcieliśmy je kupić synowi.Ale trwają negocjacje co do ceny.Co z nim jest nie tak ?Facet mówił że wszystko ok,parametry idealne,miał nawet przy nas sprawdzić.

Słuchaj parametry OK ale - u niego u Ciebie polecą na łeb-naszyję bo zruszysz wszytko podczas przenosin........ jakoś nie widzę tego bajecznie kolorowego życia - pomimo "złych" zdjęć.

Cena troszkę naciągana w/g mnie nie warta świeczki.

Akfa "fala" troszkę nie pasuje do morskiego - w morskim liczy się głębia a nie pierdoły.

Chcesz akfa dla syna ? puknij kwotę jaką mu dajesz a coś ci doradzimy.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhm..dziekuje za odpowiedz! Zaproponowałam mu 6 tyś. ale on czeka do końca aukcji i ma sie jeszcze zastanowic.Niby za duzo życia nie ma ale zeby założyc od nowa z taka skałą i osprzętem to się bardzo opłaca. Mi własnie takie narożne by pasowalo najbardziej.Nie mówiąc juz o tym że mówił że ma paragony i jego to akwarium kosztowało w granicach 20 tyś, sprzet + życie- 3 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - Tinakn to kobieta! więc na dzień dobry szacunek! :strutin

Słuchaj Tinakn, jeżeli syn nie miał nigdy morskiego to za 6 tyś założysz mu coś mniejszego - coś co pozwoli mu "zapoznać się z morskim tematem. Zobacz sama, koleś krzyczy 11 tyś zapłacił ponad 20 tyś ? a nie odmówił Twoim 6-ciu - jeszcze.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu szacunku dla kobiet sie doczekałam :)dziekuje.

Niby coś małego można kupić,ale jezeli to sie oplaca bardziej w wyniku końcowym to dlaczego nie kupić wiekszego od razu..w dodatku Pan powiedział że on na nim na pewno nie zarobi, chce po prostu dostac jakas rozsadna cene, bo wyprzedaje całe mieszkanie i sie przeprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że lepiej od nowości nowe założyć.Na tym forum chętnych z pomocą jest bez liku.Doradzą koledzy i poprowadzą pierwsze kroki.

Ps.Gość odpisał mi z zapytaniem czego mu brakuje.:strutin

Ps2. Nie ma lepszego forum morskiego jak to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tinakn a wiesz, dla mnie to ściema :strutin Jaka ? .......... myślę że inni już wiedzą :strutin

Mam nadzieję że na Barbadosie (po IP wynika że to Barbados koło Opola :) ) jest słoneczko bo u nas pada.

Oficjalnie - pozdrawiam i powtarzam - nie warto i już.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i cisza:)


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280846 Błazenek :

http://allegro.pl/akwarium-morskie-800l-i1206013681.html Ciekawe co za sprzet dodaje ,jednak cena wydaje sie byc dosc atrakcyjna (sporo zwierza widac :p )

Pzdr

Na bank cały sprzęt będzie super ,tunze 6025 i kozacki odpieniacz "beast 400P" ktoś się pewnie natnie :clowning

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :clowning

Popatrzcie spobie na

(link w aukcji), tam jest lista sprzętu: "...Baniak 800 L ,HQi 2x250W XM 20000K, Reaktor Ca AM,odpieniacz ATi Twister pompka Aquabee 2000/1,Deltec 5250,Tunze 6100 x 3 ,tunze 6045 x2 ,Biopallets 1000ml, Sól Reef Cristal+InstanOcean, PO4 0,04ppm..."

a i korale i rybki prezentują się fajnie .


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#280853 Błazenek :

Jacek na takim "sprzecie" raczej nie utrzymasz tylu SPS w 800litrach :clowning

Co ty nie powiesz ,naprawdę ???


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz Burlinski, myślę że @Błazenek odnosił się do wypowiedzi dot. "besta"

#280847 Jacek_Lublin :...

Na bank cały sprzęt będzie super ,tunze 6025 i kozacki odpieniacz "beast 400P" ktoś się pewnie natnie :clowning

Pozdrawiam Jacek

a zbiornik prezentuje się na filmie super! Gratulacje :p


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.