Skocz do zawartości
SkoczekPL

Allegro - ciekawe morskie aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

Asznajder a popatrz na inne aukcję tego uzytkownika, to zrozumiesz o jakie pieknie wybarwione koralowce chodziło :-)


175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się po kilkukrotnym wypłukaniu, chyba, że będzie śmierdział zgnilizną to wtedy się nie nada.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asznajder a popatrz na inne aukcję tego uzytkownika, to zrozumiesz o jakie pieknie wybarwione koralowce chodziło :-)

Od cholery ma nagoskrzelnych, jakiś laik kupi i potem znajdzie trupa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi powie czy po wypukaniu w ro taki piach nada sie do akwarium?

http://allegro.pl/pi...2649719027.html

Witam

Tak jak Włodzimierz napisał wydaje mi się że gra nie warta świeczki, ze znajomego i sprawdzonego źródła to bym się pokusił, a tak zaoszczędzisz parę złotych a potem wysadzisz baniak.

Jak to mówią tanie mięso psy jedzą.

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega (koleżanka?) z allegro lekko cwaniaczy, wstawiając cudze zdjęcia z własnym znakiem wodnym. Bardzo nieładnie, nic tylko życzyć zainteresowania autorów fotek.

Do tego nagoskrzelne w bardzo promocyjnej cenie 169 zł, jak na góra kilka tygodni życia w akwarium prawdziwa okazja :wallbash:

Koralowce ma ładne, ale jak wyglądają na żywo? Przy takim podejściu zakupów w ciemno (bez odbioru osobistego) na pewno bym nie ryzykował.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od cholery ma nagoskrzelnych, jakiś laik kupi i potem znajdzie trupa ;/

To napisz może jaki sklep nie miał nigdy nagoskrzelnych ?

Edytowane przez MayFly (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega (koleżanka?) z allegro lekko cwaniaczy, wstawiając cudze zdjęcia z własnym znakiem wodnym. Bardzo nieładnie, nic tylko życzyć zainteresowania autorów fotek.

Do tego nagoskrzelne w bardzo promocyjnej cenie 169 zł, jak na góra kilka tygodni życia w akwarium prawdziwa okazja :wallbash:

Koralowce ma ładne, ale jak wyglądają na żywo? Przy takim podejściu zakupów w ciemno (bez odbioru osobistego) na pewno bym nie ryzykował.

kapuhy kupowałem już kilka razy u gościa i wierz mi te koralowce mają takie kolory, na żywo wyglądają jeszcze lepiej sam byłem zdziwiony, ale zoanthusy wyglądają świetnie. Co do nagoskrzelnych, jak ktoś jest kumaty to się najpierw zainteresuje przed zakupem informacjami na ich temat w internecie a potem jeszcze raz się zastanowi czy warto.

175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do nagoskrzelnych, jak ktoś jest kumaty to się najpierw zainteresuje przed zakupem informacjami na ich temat w internecie a potem jeszcze raz się zastanowi czy warto.

Kumaty jest sprzedawca, który świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że ściąga życie nie do utrzymania w domowym akwarium. Cel jest tylko jeden - zarobić na nieświadomych. Czyste wyrachowanie, mnie osobiście takie postępowanie odrzuca i nawet najpiękniejsze zoa do takiego sprzedawcy mnie nie przekonają.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa osobiście i powiem że niektóre sklepy mogą mu pozazdrościć i jeszcze może ściągać korale na zamówienie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega (koleżanka?) z allegro lekko cwaniaczy, wstawiając cudze zdjęcia z własnym znakiem wodnym. Bardzo nieładnie, nic tylko życzyć zainteresowania autorów fotek.

Do tego nagoskrzelne w bardzo promocyjnej cenie 169 zł, jak na góra kilka tygodni życia w akwarium prawdziwa okazja :wallbash:

Koralowce ma ładne, ale jak wyglądają na żywo? Przy takim podejściu zakupów w ciemno (bez odbioru osobistego) na pewno bym nie ryzykował.

A to chyba kolega szmidt - który wylecial z naszego forum chyba za kombinowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa osobiście i powiem że niektóre sklepy mogą mu pozazdrościć i jeszcze może ściągać korale na zamówienie :D .

tak jasne .... a na sąsiednim forum jakiś czas temu sprzedawał montipore która była niby tricolor :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale mi to humor poprawilo :) dałbym "+" ale chyba nie moge.

Mam pytanie do tych co kupowali korale od kasiakr2

Czy jesli kupie np. 7 gatónków róznych zoa po 1 polipie to nie bedzie problemu zeby sie rozmnozyły? Nie muszą być np. minimum 2-3 polipy? Pytam bo gdzies wyczytałem ze np. Ricordea sie rozmnaza gdy dotyka sie z inna Ricordea. :) No i budżet na korale w tym miesiacu skromny, a 10 zł(nawet30) za 1 polip to troche sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.u...=item416c839478

Nie wiem czy dobrze to tutaj wstawiłem, ale sami oceńcie... chodzi o to czy ta ryba lubi mieszkać w szklance? czy właściciel?

Męka dla ryby :( właściciel nie odpowiedzialny. Właściciel nie weźmie łyżkę wody i się w niej utopi.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalna, bez szału


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale mi to humor poprawilo :) dałbym "+" ale chyba nie moge.

Mam pytanie do tych co kupowali korale od kasiakr2

Czy jesli kupie np. 7 gatónków róznych zoa po 1 polipie to nie bedzie problemu zeby sie rozmnozyły? Nie muszą być np. minimum 2-3 polipy? Pytam bo gdzies wyczytałem ze np. Ricordea sie rozmnaza gdy dotyka sie z inna Ricordea. :) No i budżet na korale w tym miesiacu skromny, a 10 zł(nawet30) za 1 polip to troche sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoa fajne troche juz wydalam na nie kasy, ale jak sie kupuje po 1 polipie to ciezko o szybki wzrost. Z doswiadczenia 10 polipow duzo szybciej sie rozmnaza niz 3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny sprzęt :)

http://allegro.pl/ph-regulator-bishof-rg-17-komputer-i2732047767.html

Przypomniały mi się pompy miechowe i brzęczyki :) ale to już wyższa szkoła jazdy :D


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś szuka wirnika igiełkowego do AB2000/1:

http://allegro.pl/wirnik-igielkowy-do-aqua-bee-2000-1-i2734170697.html


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.