Skocz do zawartości
czadol81

obudz sie Polsko.-tv trwam - kto za likwidacja

tv trwam  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto za likwidacja tv trwam

    • jestem za likwidacja
    • jestem przeciwko likwidacji
    • jest mi to oboj?tne


Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

Koronny argument- biedne dzieci (ew. biedne dzieci w Afryce).... wszyscy sobie ostatnio "buzie" tymi dziećmi wycierają. Tak naprawdę nie obchodzą was one, chcecie tylko, żeby Kościół nie miał, nie ważne kto tą kasę dostanie.

Ja uważam, że każdy ma prawo oglądać co chce i należy mu to prawo zapewnić. Osobiście w ogóle nie oglądam TV żeby była jasność, ale czy chcę likwidacji telewizji w Polsce? Nie, bo może ktoś lubi.

Jest jeszcze jedna kwestia- jak upadnie poniewierany przez wszystkich katolicyzm, to trzeba się będzie ugiąć pod batem wyznawców Allacha. Jeszcze zatęsknicie wtedy za choćby miejscowym proboszczem ,który jedyne co mógł zrobić, to pogrozić palcem a i tak ślub dał i dziecko ochrzcił...

Pucek jak padnie, to padnie wszystko... Za duzo tu pisania, trza poogladac troszke na youtube i discavery, tam znajdziesz odpowiedz... moge podac jeden przyklad, a jest ich duzo wiecej... Bogiem ludzkosci, ziemi jest SLONCE... czlowiek zamienil slonce w syna bozego...

np to:

lub to: http://www.youtube.com/watch?v=TkjAlp3zAyk

moze to dla niektorych bzdury, ale ja wierze w nauke a nie w to co kosciol biadoli...

@Ritter - socjal w uk to normalne, a nawet masakra bo angole czy ciapaci siedza w domu z 3-4 dzieci i na socjalu, ale na bulke z maslem bedzie ich stac, a w PL na socjalu przezyjesz ? Nie bonie uk bo mam na nia wyj.. nie o to mi chodzilo, chodzilo mi tylko o to ze ta kasa mogla by byc na cos innego przeznaczona... a co do wydawania wiekszej kasy to normalka, ostatnio ogladalem tvn turbo, wydali majatek na swiatla ktorych nikt nie uzywa, ale musialy byc zeby spelniac jakies tam wymogi, z reszta duzo jest niepotrzebnych inwestycji... no ale my tutaj piszemy o trwam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, skupiasz się na Rydzyku a pomyśl o tych ludziach co potrzebują nie tyle jego ale jego radia i tv. Każdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę, że o. Rydzyk to raczej biznesmen i to dobry a wręcz bezwzględny a nie duchowny. Dokonaj głębszej analizy tematu :D bo skupianie się na o. Rydzyku jest marnowaniem czasu i nerwów. Jeszcze kilka lat temu jak słyszałem nazwisko Rydzyk to też tak reagowałem ale z czasem emocje mi opadły albo po prostu się starzeję.

@buczi daj już pass, uszanuj, że są ludzie co wierzą w Boga niekoniecznie w katolickim wydaniu i odpuść kurs ateistyczny przynajmniej na tym forum, tamat dotyczył TRWAM a nie wiary

Edytowane przez cromags (wyświetl historię edycji)

Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

@cromags - spoko ja tylko odp na pytanie dlaczego jestem za, wiec napisalem co mysle... ale jak napisales, ja juz tutaj nie zagladam...

Ktos tam pisal o breloku bereta, ja bym byl chetny :) prosze o PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupienie abonamentu na "Trwam" powinno rowniez byc dla chetnych mozliwe, a sama Telewizja Trwam powinna placic takie same podatki jak inni.

Ponadto sama Telewizja Trwam powinna podporzadkowac sie rygorom, obowiazujacym inne telewizje. W przypadku uznania przez Zarzad Radiofonii i TV lub sad, ze nawoluje do nieporzadku, otwartego przeciwstawiania sie obowiazujacym przepisom, siania nienawisci do grup osob inaczej myslacych lub innych religii, to powinni z nia szybko zrobic to, co zrobili.

Zdaje sie, ze Dyrektor czuje sie na tyle silny, ze mysli, ze go zadne przepisy nie obowiazuja. Ma tez sporo swoich wielbicieli. Znam osoby, ktore uwazaja, ze ogladanie innych programow niz Trwam jest "niewlasciwe". Z nimi nie ma dyskusji niemniej jednak, jak zaplaca to nikt im tego nie powinien zabronic. Czy to bedzie nowy program o wierze a nie tuba obecnej opozycji,.. smie watpic.

Gdybym rzadzil, to napewno tego programu bym nie chcial.

Mi osobiscie nie jest potrzebny do niczego.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja jestem za likwidacją tvp s.a. jako całości.

Ale jeśli taka żałość jak eska tv ma mieć swój kanał to tv trwam też powinna mieć na to prawo.

Jeśli chodzi o polską telewizję to jest to jedna wielka rządowa tuba propagandowa. Socjalistyczne narzędzie do prania mózgów. Podobnie jest z innymi socjalistycznymi telewizjami. W bbc też opowiadają bajeczki o angielskiej wspaniałości.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że profilaktycznie ktoś usunął tu plusy i minusy :thumbsup:

Mnie jest istnienie TV obojętne. Jeśli spełniają warunki prawne to jak najbardziej maja prawo istnieć podobnie jak telewizja Mango czy inne.

Przerośnięte ego Koscioła w Polsce i jego zakusy na rządzenie Polską mnie przerażają. Ale to w sumie inny temat...

Dano temu moja św p ciocia miała teściową. Teściowa była wyjątkowo "święta"> W sumie ogólnie była dobrą, pracowitą kobietą. Ale jeśli chodzi o Kościół... Były to lata 70. Wtedy wszyscy mieli po równo. Teściowa swoją emeryturę przesyłała do Niepokalanowa. Zostawiała tylko to co na tacę. Jak ciotce udało się zdobyć pościel(wtedy był to sukces) potrafiła oddać "biednym" oczywiście bez jej wiedzy. Imnóstwo takich innych spraw. Tak więc nie było Radia Maryja,Telewizji Trwam, a i tak tacy ludzie byli.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co taki temat, chyba po to żeby bardziej skłócić :baby:

A tak poważnie jak już ktoś napisał mam w ręku urządzenie którym ja kieruje i gdzie jak decyduje nazywa się pilot, ci co niemają to radze tez się w to wyposażyć i problem zniknie.

Ja nie oglądam ale w niczym mi ten kanał nie przeszkadza, ogólnie wogóle nie oglądam TV bo tam nic niema!!

Poza tym równie dobrze możemy zrobić temat czy usunąć kanały przyrodnicze, albo jeszcze lepiej czy zlikwidować sklepy z akwarystyką morską!! :smiling: co wy na to!

Opanujcie się troche :clap:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Temat telewizji trwam jest propagandowym telewizyjnym tematem zastępczym. Ludzie łapią ten temat jak głodne leszcze karmę - genialny temat zastępczy. Jak powódź w czasie wyborów. Jak jest każdy widzi. Państwo nie płaci polskim firmom, zagraniczne markety są zwolnione z podatków, kłamstwa w smoleńskiej sprawie, autostrad nie ma itd...

Za komuny ludzie nie mieli po równo. Tak mówiła propaganda. Realia były takie, że bogatym zabierali i partyjnym dawali.

Teraz mamy socjalizm i zabierają tym co się bogacą a dają cwanym. Propaganda mówi natomiast że mamy kapitalizm i demokrację. Ma to tyle wspólnego z prawdą co rosyjska gazeta prawda z prawdą. Demokracja powinna być taka jak demokracja w starożytnych Atenach - każdy polityk powinien odpowiadać całym swoim majątkiem i życiem za decyzje które podjął w czasie sprawowania służby państwowej. Tym czasem u nas nikt nie odpowiada za nic i w dodatku uważa że on jest u władzy i że dzięki temu jest lepszy od innych obywateli...

Może czas się obudzić i skończyć z socjalizmem?

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tą polityką . Polityka i religia tylko dzieli , a nas łączy solanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wczorajszych marszy, tylko TV Trwam było sensowne, pozostałe to było klasyczne bicie piany. A TV Trwam miało jasny cel : )

Ciekaw też jestem czy na forum jest ktoś z duchowieństwa.

ps: może namówimy ojca dyrektora na założenie solniczki : )


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Wydaje mi się, że duchowieństwo ma niewiele wspólnego z poglądami ojca rydzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zabraniać czegoś komuś , jak ktoś chce ogląda jak nie chce nie ogląda.

Podobnie z kościołem jeden chodzi drugi nie ale nie znaczy że chce zamknąć kościoły jest na nie zapotrzebowanie i dlatego powstaje.

Jak zlikwidują jeden kanał to wtedy bedą mogli likwidować następne i zostanie tylko tvn...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam to niezła skarbonka, legalna mafia i biznes na wysokim szczeblu.

Od początku istnienia chrześcijaństwa czy innych wierzeń, religia była niezłą przykrywką do prowadzenia expansji i tak sobie myśle, że mało miała i wspólnego z prawdziwą wiarą. Wyprawy krzyżowe, polowanie na czarownice itd. Księża od zawsze nosili złote krucyfiksy każąc modlić się za umierających. Zasłaniając się krzyżem i pismem świętym kręgi kleryckie pławiły się w luksusie a poddani zaślepieni ukrzyżowanym człowiekiem dawali na tace. Łatwo było manipulować ciemnogrodem, ludźmi z wykształceniem żadnym. Dzisiaj ma to postać troche inną ale fale radiowe dobrze mącą obraz ludziom. Nie tylko nasz "krzyż" ma ciemne strony, "czerwony pół księżyć" wysadza się w powietrze albowiem to religia pokoju, niezłe co ?! Moja wiara w Kościół nie istnieje, jakieś siły pozaziemskie są ale według mnie mają mało wspólnego z tym co z ambony nawołują tłuste klechy.

Nie interesuje się polityką ale wkurza mnie fakt, że kościół tak miesza się w politke kraju i na odwrót, oni liczą się z tym. Pewnie chodzi o hajs bo jakby inaczej. U większości Polaków ortodoksja religijna zaczyna i kończy się podczas mszy niedzielnej i paru świąt. Wolne od pracy to moge poświęcić jajka albo zjeść karpia.

Tv Trwam, niczym nie różni się od Polsatu czy innych mass medii. Sieczka.

"Niech będzie pochwalony, datki na Licheń wpłacajcie na numer podany na dole ekranu", "Wikary pedofil niewinny",

"Cichopek w stringach ! szok!", "Nowe fakty ds. Smoleńska, znaleziono UFO", "Natalia Siwiec charytatywnie pomaga dzieciom, skasowała 40 tys" etc etc etc.

Dobrze, że ja mam w miare szerokie horyzonty i niezbyt chłonny mózg. Tylko rybki ^^


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale narobilem . do napisania tego tematu naklonila mnie wlasna ciekawosc co o tym myslicie . widze ze nie byl to chyba za dobry pomysl, ale co napisane to napisane i chociaz mozna bylo wyzucic z siebie troszke wscieklosci na obie strony.

inspiracja byly tez dzisiejsze protesty poloni w USA ktora zawsze bedzie popierac wszystko co jest zwiazane z tym tematem mimo ze nie maja juz zadnych wspolnych wiezi z Polska.

mysle ze mozna juz zakonczyc ta dyskusje i zajac sie na nowo baniakami.

sorki jak kogos ten temat obrazil


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.