Skocz do zawartości
czadol81

obudz sie Polsko.-tv trwam - kto za likwidacja

tv trwam  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto za likwidacja tv trwam

    • jestem za likwidacja
    • jestem przeciwko likwidacji
    • jest mi to oboj?tne


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z glosujacych za likwidacja jest mi w stanie racjonalnie wytlumaczyc dlaczego nie chcecie aby inni ludzie mieli dostep do telewizji katolickiej?

Tester podejrzewam ze gdyby to byla telewizja katolicka to nikomu by nie przeszkadzalo. problem jest taki ze tresci nadawane nie pokrywaja sie z nazwa telewizji


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opozycja to podstawa jakos tam funkcjonującej demokracji. TV Trwam jest potrzebna bez względu, czy odpowiada lub nie moim poglądom i interesom.

Pozdrawiam

Mariusz

p.s.

Uważam, ze likwidacja TVN Religia jest stratą dla Polaków.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Ja moge, jestem za usunieciem katolicyzmu z POLSKI, dlatego tez jestem za usunieciem owej tv... kosciol za duzo ma do powiedzenia i to mnie wkurza... kazdy od malego ma wpajane katolicyzm, nie ma wyboru innej wiary... mam corke ktora ma prawie dwa lata, kobieta chce ochrzscic a ja nie, dlaczego sama nie moze sobie wybrac kiedy skonczy 18 lat czy wczesniej, po co od malego to wpajac, mieszkamy w uk, a tutaj jest duzo innej wiary, moze bedzie chciala inna, chce dac jej ten wybor, w Polsce tego wyboru nie masz, chyba ze rodzice sa wyrozumiali... poza tym religia na swiadectwie ???? ZART, Rydzyk powiedzial i tak sie stalo.... nie bede sie rozpisywal bo cisnienie mi podskakuje a poza tym kazdy ma swoje zdanie, ja chcialem sie tylko podzielic swoim... ehhhh

jeszcze jedno, zamiast wydawac 100mln na kosciol przeznaczyli by te pieniadze na dzieci, sprzet szpitalny itp itd, w pl zeby kobieta dostala zastrzyk czy szczepionke jak jest w ciazy to musi zaplacic grube pieniadze, nie kazdego na to stac, w UK jest to za darmo, nie mozna by te pieniadze przeznaczyc na kobiety w ciazy ? oki spadam bo zylka puszcza, a pisac moglbym dlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest to organizacja, zarabiajaca na naiwnych ludziach niczym sie nie rozni od radia Maryja. jedynym celem tych platform jest robienie kasy i nic wiecej. nie mam nic do ogladajacych ale mam bardzo duzo do zalozyciela- ksiadz ,ojciec-jak dla mnie zwykly milioner naiwnych. jestem osoba wierzaca ale niestety nie wierze w instytucje koscielna i tyle. omamiaja tylko dla pieniedzy i niczego innego.

w moim rodzinnym miescie nasz proboszcz jest 2 z najbogatszych osob w miescie a na ogloszeniach katolickich nie ma nic o katolizmie tylko o skladkach na to i na tamto. niech wejdzie podatek na ta instytucje i bede bardziej spokojny.


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam corke ktora ma prawie dwa lata, kobieta chce ochrzscic a ja nie, dlaczego sama nie moze sobie wybrac kiedy skonczy 18 lat czy wczesniej,

Buczi - to czemu nie chcesz zeby ci co juz wybrali chrzescijanstwo nie mieli dostepu do takiej telewizji?

jeszcze jedno, zamiast wydawac 100mln na kosciol przeznaczyli by te pieniadze na dzieci, sprzet szpitalny itp itd, w pl zeby kobieta dostala zastrzyk czy szczepionke jak jest w ciazy to musi zaplacic grube pieniadze, nie kazdego na to stac, w UK jest to za darmo, nie mozna by te pieniadze przeznaczyc na kobiety w ciazy ? oki spadam bo zylka puszcza, a pisac moglbym dlugo...

nie badz naiwny - nawet gdyby te pieniadze zostaly w budzecie to i tak dzieci czy szpitale by ich nie dostaly


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczi82 - powiem Ci, że odpowiadasz podobnie jak wielu Polaków czujących wewnętrzny ból. A przecież katolicyzm nie jest zły, tylko Twoje doswiadczenia otrzymane od ludzi. Dziecko może Twoje być i ochrzczone i wybrać kiedyś własną drogę. Jedno drugiemu nie wadzi. Jestes glową rodziny, której musisz dac duchowe poczucie bezpieczeństwa szanując wewnętrzną potrzebę Twojej partnerki. Wiem, że duchowość to jedno, a związane z sakramentami obciążenia finansowe to drugie. Wiedz jednak, że te sprawy można łatwo rozdzielić i czuć się wewnętrznie wolnym, a nie negatywnie nastawionym do instytucji wspolnoty koscioła. Zycze Wam wszystkiego dobrego


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość edi

mnie to wogóle ciśnienia nie podnosi, wisi mi to, czy jest czy nie ma. kościół i polityka mnie nie obchodzi- oni wszyscy są tam tylko po to żeby napchać sobie kieszenie kasą i żyć jak królowie, a ludzi mają gdzieś, no może jest 0,01 % z nich co są normalni, nie wrzucam ich do jednego wora bo się jeszcze któryś obrazi :rofl:. tv trwam jak radio maryja robi wszystko żeby wydusić ostatniego grosza, szkoda mi tylko tych ludzi, a znam przypadki że oddają całe emerytury,żeby Ojciec mógł kupić sobie Mybacha! no ale wolna wola jest...pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nasz kraj tych pieniedzy potrzebuje i nie wazne na co to bedzie przeznaczone mniej z naszych dzieci bedzie musialo wykonywac wyborow typu- wyjazd na obczyzne- w celu zarobiena pieniedzy.

nakladajac podatek na kosciul kazdy kraj zarabial by dodatkowe miliony.

taksowki nie moga jezdzic bez licznikow a ksieza zbieraja co niedziele na tace pieniadze ktore nigdy nie sa i nie beda rozliczane.

dlaczego nie ma lustracji ksiezy, robi sie lustracje tylko ludzi ktorzy sa na ostrzu.


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia finansowania to wg mnie zupełnie odrębne zagadnienie. Tak w wielkim skrócie, samofinansowanie wszystkich telewizji bo nawet ta publiczna nie spełnia żadnych programowych wymogów.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Buczi - to czemu nie chcesz zeby ci co juz wybrali chrzescijanstwo nie mieli dostepu do takiej telewizji?

nie badz naiwny - nawet gdyby te pieniadze zostaly w budzecie to i tak dzieci czy szpitale by ich nie dostaly

Tester, kiedys w pl jak mieszkalem sie nie przelewalo, a moja babcia caly dzien sluchala radia maryja i wysylala kase na kosciol, do tego teraz tv ??? to babcie beda cala rente wysylac, a moja babcia polowe wysylala, kiedys kuzynka ja nakryla, fakt to jej pieniadze i sama decyduje, ale wku... mnie to jak tylko w radiu podawali nr kont i prosili zeby slac grrrrr

co do budzetu to mysle ze moze jakas czaesc by poszla jednak na dzieci...

Luft - jest religia i nauka ktora obala religie, ja jestem za nauka, wiec dla mnie nie ma czegos takiego jak katolicyzm, napisze otwarcie, nie wierze w boga o ktorym pisze, glosi kosciol... z reszta za pare lat chrzescijanstwo zostanie obalone, jest tyle dowodow ze juz niedlugo sie wszystko zmieni...

dobra ja sie zmywam, powaznie nie moge pisac o kosciele i polityce bo jestem bardzo wyczulony na tym punkcie... jesli kogos urazilem swoimi wypowiedziami to przepraszam, ale ja mam takie podejscie nie inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są dorośli. Chcą, to oglądają i wysyłają kasę. Jeśli telewizja nie łamie prawa, to nie ma co likwidować, mamy demokrację, nie dyktaturę. W końcu religijne zjeby też mają prawo do odrobiny radości.....chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że osoby głosujące za likwidacją TV trwam nie jest przeciwko telewizji katolickiej, tylko przeciw Rydzykowej władzy i manipulacji ludźmi,

Gość mówi na kogo głosować

Gość żyje w luksusach i mówi że nie ma pieniędzy

Jakiś czas temu, sąd dał mu karę 5000 zł za nielegalną zbiórkę pieniędzy, zapłaciła za niego posłanka PIS te karę twierdząc że biedny ksiądz nie ma pieniędzy. Na szczęście polskie prawo tego zabrania i zabrali się za posłankę :)

Problem jest w tym że jak któryś z nas będzie biedny i chory to nikt Ci nawet kromki chleba nie da !!, bo nie manipulujemy ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czadol w pelni popieram to co mowisz. Nie podam miejscowosci ale napisze tak jest i sie nie zmienilo do dzis bo jestem na bierzaco. Wiec w pewnej parafii ludzie powiedzieli sobie dosc kretactwa i wszelkie skladki jak i pieniadze z tacy zbieraja sami. Ksiadz tylko odprawia msze, prowadzi kroniki kancelarii i udziela sakramentow. Jego rola do tego sie ogranicza. Nie ma dostepu do kasy z datkow i skladek. Jest grupa tzw samorzad parafialny, ktory konsultujac z ksiedzem przeznacza fundusze na sprawy potrzebne. Od tego czasu pojawily sie eleganckie kosze na smieci przy cmentarzu parafialnym, posadzono ladne topole, zrobiono alejki itp. Kosciol zmienil wyglad nie do poznania. Wszystko w przeciagu zaledwie 3 latale w tym okresie tez bylo 3 proboszczy i 100 wizyt biskupow. Teraz sprazwa sie toczy w episkopacie w sprawia likwidacji parafii i rozdzielenia obszaru do pobliskich istniejacych.

To swietny przyklad jak wyglada katolickie prowadzenie "domu Bozego". Nie ma kasy dla ksiedza, to zaden nie wytrzyma dluzej jak pare miesiecy. Teraz kura przestala znosic zlote jajka to beda likwidowac kosciol, ktory stoi od 14 wiekow. Ale to nie przeszkadza jakos ze wszystko pieknie odreastaurowane, ze ludzi duzo na msze przychodzi, ze mlodzierz widoczna na mszach itp. Nie ! Trzeba zamknac bo interes nie daje dochodu.

Amen


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to wygląda. Ale to ludzie tworzą instytucje, ludzie przychodzą, ludzie dają pieniądze. Mają prawo. Nie można odgórnie wydać dyrektywy "Zamykamy ten burdel", bo wtedy zamiast klepać paciorki będą się plątać po ulicach z transparentami i hałasować. W moim mieście niedawno był marsz przeciwko prześladowaniu katolików (!) - widzicie, istnieje spora grupa bezmózgów, maniaków i pospolitych zj**ów, która ma zapotrzebowanie na tego typu działalność, zastrzelić ich nie wolno, ale można mieć tylko nadzieję, że z czasem się znacząco zmniejszy, wymrze, itp. Całkiem nie zniknie, ale może za jakiś będzie normalniej, tak jak w krajach Europy Zachodniej, gdzie do kościołów przychodzi trzy osoby na krzyż (pun intended).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Witam.

Mieszkam w Toruniu na ul. Lotników. Z balkonu widzę Radio M. Głęboko w nosie mam to co oni tam mówią. Skoro mają tak wielkie grono słuchaczy to widocznie jest komuś potrzebne. Jednakże raz w roku jestem za likwidacją, w czasie urodzin radia zamykają całą ulicę "ze względów bezpieczeństwa" i pomimo adresu zameldowania w dowodzie nie moge dostać się do własnego garażu. Podczas jednych obchodów dwa lata temu, u mnie w domu miała miejsce mała impreza i postanowiliśmy projektorem zapodać na ścianie radia zawartość serwisu redtube. Do ściany okazało się za daleko ale na ulicy Żwirki można było już zauważyć walory niektórych aktorów.

Na terenie radia przy kasie (zwykły śmiertelnik może dojść tylko do kasy jak już go oprzez bramę wpuszczą) jest sklepik z pamiątkami w którym można kupić małe bereciki mocherowe w formie breloczka. Jak ktoś chętny to zbieram zamówienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo mnie to zgrzewa co moherki po godzinach ogladaja i czego sluchaja... jednak chora sytuacja jaka miala miejsce pod palacem prezydenckim i armia fanatykow broniaca krzyza napedzana byla ogolnie dostepnymi srodkami przekazu ojca dyrektora.... to bylo chore i spolecznie niebezpieczne. Pokazalo jak wielka wladze maja media oraz czym sie moga skonczyc manipulacje przy ich pomocy masami ludzi z zaburzeniem poczucia wlasnej zdolnosci myslowej - a tych takze w polsce niestety nadal nie brakuje...

Moim zdaniem powinien sie za to wziac episkopat bo do cholery do takich rzeczy powolano te fanlkub otylych w purpurze... wrrr

Do poki sciezki wiary polityki i budzetu sie ze soba nie krzyzuja nie przeszkadza mi to zupelnie. W tej jednak kwestii ktos powinien sie tym zajac...


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Koronny argument- biedne dzieci (ew. biedne dzieci w Afryce).... wszyscy sobie ostatnio "buzie" tymi dziećmi wycierają. Tak naprawdę nie obchodzą was one, chcecie tylko, żeby Kościół nie miał, nie ważne kto tą kasę dostanie.

Ja uważam, że każdy ma prawo oglądać co chce i należy mu to prawo zapewnić. Osobiście w ogóle nie oglądam TV żeby była jasność, ale czy chcę likwidacji telewizji w Polsce? Nie, bo może ktoś lubi.

Jest jeszcze jedna kwestia- jak upadnie poniewierany przez wszystkich katolicyzm, to trzeba się będzie ugiąć pod batem wyznawców Allacha. Jeszcze zatęsknicie wtedy za choćby miejscowym proboszczem ,który jedyne co mógł zrobić, to pogrozić palcem a i tak ślub dał i dziecko ochrzcił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z glosujacych za likwidacja jest mi w stanie racjonalnie wytlumaczyc dlaczego nie chcecie aby inni ludzie mieli dostep do telewizji katolickiej?

Nie oglądam ,ale widziałem i słuchałem kilka razy,ogólnie jest mi obojętne ,każdy ma swój rozum,ale najgorsze jest to że pod przykrywką kościoła wyłudzają pieniądze od naszych dziadków(moja babcia też słała),a sam biskup Pieronek się kiedyś wypowiedział że w Polsce nie jest zarejestrowana żadna tv katolicka,więc coś tu nie gra,a do tego są stronniczy ,pchają się w politykę i z tą prawdą też u nich jest różnie,bo często kłamią, nie tak oni ale ich goście na antenie,zresztą jak wszędzie i w każdej tv,dlatego lepiej pooglądać np. Animal Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucek, bo probosz od tego wlasnie jest, zeby chrzcic dzieci i slub dawac....jak d*pa od srania. Uwaza ze ma powolanie to niech sie tego trzyma i nie bedziemy sie obawiac Allacha jak to piszesz. Wiesz taka jest prawda, mialem osiemnascie lat to mi babka mowila, synciu idz na ksiedza, bedziesz mial dobrze. A jesli Biblia i Slowo Boze wg ciebie zatraca wartosci to zadaj sobie pytanie dlaczego. Takie stacje jak Radio Maryja czy TV Trwam wyrzadzilo wiecej krzywdy jak dobra w "szanujacym sie" narodzie katolickim. Od momentu powolania w zycie tychze stacji sam zobacz ile zawirowan sie pojawilo. Ile metliku w glowach mlodego pokolenia. Zobacz co sie stalo z pielgrzymkami. Robi sie coraz wieksze bagno katolickie w naszym kraju i nie ma ono nic wspolnego z obliczem Kosciola w Polsce 20 lat wstecz. Przykre jest to co sie dzieje i niestety ale to co kolega buczi napisal o zalamaniu sie wiary katolickiej to niestety nieunikniony proces. To sie juz zaczelo. Kardynal ma swoje za skora ale i on ma juz nawet gow.....no do powiedzenia. Jest nieoficjalna mafia katolicka zerujaca na ludziach prostych, ktorzy nie pytaja o nic. Jesli ktos koronke odmowi na stacji radiowej to jest dla nich juz swietosc. Juz ich masz, teraz tylko podaj nr konta gdzie masz placic.Co? mamy tesknic za tym czy jakos nie zrozumialem tej przeslanki. Widzisz nawet moi rodzice, bardzo religijni powiedzieli twardo Nie!!!!!My w tym nie bierzemy udzialu. My chodzimy do kosciola i spelniamy sie po chrzescijansku a radio Maryja czy tego typu telewizje to dla nich tacy zebrzacy cyganie co ci wszystko wmowia zebys tylko wrzucil monete do kapelusza.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak nie mam pieniędzy to się nigdzie nie pcham. Jak Tv Trwam nie ma wymaganych pieniędzy to jej nie będzie. Z drugiej strony może trochę szkoda bo te pieniądze zaczną być zbierane od starszych osób. Co ciekawe kiedyś były rozprowadzane specjalne dekodery do ww stacji i co już się zepsuły?

Zobaczcie to

http://www.tv-trwam.pl/index.php (jazda próbna piątek 17.00)

I na testowanie takich super samochodów ich stać? (Mercedes ze "skrzydłami")

Na co taki program, który dziadzia taki kupi?

Jestem za zlikwidowaniem tej instytucji, bo wciska ciemnotę ludziom, o szatanie, żydach, masonach i cyklistach :)

Zgoda na warunki licencyjne oprogramowania (np gry) to pakt z szatanem. Czyli piraci są święci bo walczą z szatanem :thumbsup:

Zresztą koło czegoś to mi lata.

P.S. Brawo za wyłączenie możliwości +/- pod postami.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buczi82 jesteś niepoprawny fantasta. Uważasz, że jest jakaś władza, która nie potrafi zmarnować dodatkowych 100, 200, 300,... milionów. Socjal urywa się wszędzie w Europie. Anglii też to dotyczy. Nie martw się zastrzykiem w czasie porodu. To pikuś przy opłatach za studia... Świat nie stoi w miejscu. Jeszcze będzie dużo demonstracji w Europie na skutek podnoszenia czesnego zanim twoja pociecha urośnie na tyle by dotyczył jej ten problem.

Co do chrześcijaństwa to...

Znacie ten dowcip... Co będzie wystawało nad wodę jak puści wielka tama w Holandii? Minarety meczetów... :thumbsup: . Natura tak już urządziła ten świat, że nie przewiduje czegoś takiego jak pustka. Czyli wyjdą jedni wejdą następni. Wprawdzie Holendrzy nie są jakoś bardzo religijni ale ostatnio używają prostej i logicznej zasady. Skoro Holandia to chrześcijański kraj zbudowany na tych zasadach to przyjezdni muszą się dostosować...

Księża podobnie jak politycy są emanacją większości społeczeństwa. Dotyczy to nie tylko Polski. "I z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!" Mikołaj Gogol.

Nie piszę tego by "skoczyła ci gula" a jedynie byś spojrzał nieco szerzej. Czy kościół ma płacić i jakie podatki?! To pikuś przy wyzwaniach tego świata jakim będziemy musieli sami sprostać.

Zastanów się co by się stało gdyby kościół został totalnie oddzielony od państwa? To mogłoby być wielce fascynujące lecz nie koniecznie spodobałoby się rządzącym w zupełnie świeckim wymiarze. Skasowanie samych Świąt Bożego Narodzenia mogłoby bardzo poważnie nadwyrężyć budżet państwa. A to jedynie drobny przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw likwidacji. Jest dużo osób które oglądają tą stacje. Że akurat ja nie oglądam to nie ma żadnego znaczenia. Ludzie powinni mieć wybór. A nie zaraz likwidować.......Bez sensu. To może i TVN zlikwidujemy bo część ludzi ich nie ogląda ??

Chcesz oglądać to oglądaj a jak nie masz ochoty to przełącz sobie na inną stację i tyle.

Tak jak napisałem JESTEM PRZECIW LIKWIDACJI .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można zadać pytanie: czy jesteś za likwidacją Polsatu czy RMF. Trwam jest prywatną stacją więc nie widzę sensu dyskusji. Poza tym mamy kilkaset różnych debilnych stacji na platformach cyfrowych wiec jedna kolejna ,debilna dla znacznej części społeczeństwa nie zaszkodzi a pomoże tej części społeczeństwa, która uważa ją za niedebilną. Osobiście telewizję rzadko oglądam a Trwam w życiu może z 10 minut oglądałem ale uważam, że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów czy to lewicowych czy prawicowych czy też prawicowo-katolickich (także katolicko-moherowych). Tester najobszerniej to opisał i podpisuję się pod jego wypowiedzią.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fragment wywiadu z ksiedzem "Rydzykiem"................oczywiscie dowcip ale chyba odpowiada na wszystkie pytania i watpliwosci

R(eporterka) pyta o pasje zyciowe,

K (siadz) odpowiada

R: prosze ksiedza, poza "misja" to jak znajduje ojciec czas na zycie prywatne?

K: nie mam zycia prywatnego corko

R: no tak ale przeciez ojciec przychodzi zmeczony do domu, zaklada kapcie i wtedy zaczyna sie prywatne zycie. Ojciec nie ma hobby?

K: juz mowilem, jestem tak pochloniety praca ze nie mam nawet kapci

R: niech ojciec nie mowi ze nie ma nawet akwarium w domu.

K: corko, musisz zrozumiec ze hobby to czyn diabelski

R: ale przeciez ludzie trzymaja w domach zwierzeta. Jest wielu, ktorzy maja rafowe akwarium morskie

K: corko, to co ludzie robia w domach to kumaja sie z diablem, powiem krotko, kto ma rafe w akwarium nie moze byc normalnym czlowiekiem. Tego nie da sie utrzymac w szkle, to co natura stworzyla przez miliony lat nie mozliwe jest do odzwierciedlenia w akwarium. Jesli ktos ma cos takiego to nie osiagnal tego samemu. Tu jest reka diabelska w tym. Taki czlowiek juz zawarl pakt z diablem.

R: czyli ksiadz jednak posiada wiedze o naturze, jednak jest jakies hobby, czy ojciec sie interesuje rafami koralowymi....mam na mysli te naturalne w morzach

K: corko, podkresle jeszcze raz, piekne rafy nie istnieja a te co mamy sa tak piekne bo to jest reka diabelska. To nie mozliwe aby cos tak pieknego uksztaltowalo sie bez pomocy diabla

R: prosze ojca, czy to nie jest jakas skrajnosc, przeciez to sa jakies wybroczyny fanatyczne co ojciec mowi

K: corko kochana, nie moge tego sluchac jak bladzisz, ale pomozemy ci wyjsc z tego. Tu jest moje konto w banku. Odmowimy zdrowas maryjo w radiu, jak nie pomoze za pierwzym razem to prosze wplacic jeszcze raz. Bedziemy sie modlic do skutku


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.