Skocz do zawartości
Tester

Mecz Polska-Anglia - będzie się działo...

Rekomendowane odpowiedzi

Głów to znaczy że będzie więcej miejsc pracy ? jeśli chodzi o oddzielone głowy od reszty korpusu to nie uwierzę póki nie zobaczę :secret: W Polsce przestępcy i oszuści nie ponoszą odpowiedzialności z kilku prostych powodów.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest :) zamiast udupic pzpn , dostanie po tylku pan kazio, konserwator, ktory bedzie musial sie przyznac ze zamknac kazali a on zapomnial :p


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialność za niesprawny stadion ponosi tfu premier ci którzy go zepsuli za podwójną stawkę dostali po premiach zamiast kare więzienia premier olał nasze/wasze pieniądze, minister sportu to bez komentarza. Pzpn to inne przekręty dużo mniej szkodliwe dla społeczeństwa nie mniej jednak ktoś powinien dawno rozwiązać to ugrupowanie.

O tym że stadion jest nie sprawy wiedzieli już przed euro ale tfu tusk nie raczył kiwnąć palcem było tyle czasu na poprawę albo wyroki.Ostatecznie anonimowy sędzia z innego miasta powinien oskarżyć tfu premiera o marnowanie pieniędzy.

Podobnie z budową wałów powodziowych przyjdzie powódź i w kółko Macieja to samo ze wszystkim.

W średniowieczu zdrajców się wieszało dziś się ich nagradza.

Polska mogła by być wielką potęgą ale od kiedy żyje jest gnojona najpierw z losu a teraz z wyboru.

Kupiłem dzisiaj specjalnie bardzo dobre piwo pils przed wyjściem do kolegi, licząc może nie na wynik ale chociaż na jakąś inną atmosferę niż na co dzień zostałem oszukany przez durne błędy, ludzie którzy przejechali więcej muszą ponieść dodatkowe straty.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiadomo co gorsze :D za kaczora by problemow nie bylo bo by stadionu w ogole nie bylo :D

Tak zle i tak nie dobrze :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiadomo co gorsze :D za kaczora by problemow nie bylo bo by stadionu w ogole nie bylo :D

Tak zle i tak nie dobrze :)

Co za różnica jak ktoś z po idzie do pis a z pis do po ? to ta sama rolka w innym opakowaniu.

Mecz zawsze może być w Anglii i oszczędzilibyśmy wstydu i 2 miliardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam :) troche optymizmu :) skoro grac sie nie da, to wroca handlarze i bedziemy mieli najbardziej wypasione targowisko w europie :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio mieli jak w Arabii saudyjskiej a ruch większy niż w biedronie nic dziwnego stadion był wolny od podatku :queen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat /WP

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska, o tym, że w trakcie wtorkowego meczu eliminacji mistrzostw świata Polska - Anglia dach Stadionu Narodowego w Warszawie będzie otwarty, dzień wcześniej zadecydował słoweński delegat FIFA Danijel Jost, który porozumiał się w tej kwestii z trenerami reprezentacji Polski i Anglii.

a calosc znajdziecie tu http://sport.wp.pl/kat,113114,title,Wiemy-kto-zadecydowal-o-otwartym-dachu-na-Narodowym,wid,15014451,wiadomosc.html?ticaid=1f5bf


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, czyli nie wina Tuska, ale ta zlewa to napewno wina Tuska.

Pozdrawiam, Marek


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Panstwa - watek zaczyna sie na nowo. Wrocmy do tematu meczu. Jesli ktos nie wie to dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego odbedzie sie mecz Polska - Anglia.

Hmm jakos sie trzeba zerwac z roboty :/

Mysle ze zmiana terminu meczu jest jednak korzystniejsza dla Anglikow


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester a jak tam w pracy dzisiaj :) nie mówili aby słomki do picia wysłać kurierem coby zdążyli odessać wodę z murawy? :p


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dachu:

Dach otwiera się "od środka" wiec chyba każdy kto ma jakiekolwiek pojecie o mechanice wie, że w czasie intensywnych opadow deszczu rozpoczecie jego otwierania jest ryzykowna procedura. Ja osobiscie bym sie na to nie zdecydowal zwlaszcza przy pelnym stadionie. Zdolnosc odprowadzania wody tez jest osiagana dopiero przy pelnym zamknieciu dachu.

Tak naprawde to nie jest nawet dach tylko rozwieszona płachta. :)

Drenaz:

Jak kazda instalacja ma swoje ograniczenia - jest w stanie odprowadzic iles tam wody w jednostce czasu. Przypuszczam, ze projektant nie zaprojektowal jakiegos super wydajnego drenazu bo w koncu stadion jest "zadaszony: :)

Co do zarzadzania stadionem, PZPNu, i POlska w ogole:

Szkoda gadać. Czas na zmiany.

I zeby bylo jasne: Nie jestem za Pis czy PO, mieszkam i place podatki w Polsce.

P.S. Osobiscie przypuszczam, ze ta cala afera ma swoje drugie dno. Przypuszczam, ze ten dach jest niesprawny technicznie, i gdyby go nawet otworzyli podczas takiego deszczu zaczalby przeciekać. To bylaby dopiero kompromitacja i tego wlasnie boi sie nasza ekipa rzadzaca.

Edytowane przez TomekSz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomaszSZ. Może nie miałeś okazji wczoraj słyszeć projektanta stadiony, ale z tego co mówił:

1. Nic mu nie jest wiadomo, żeby nie można było zamknąć dachu gdy pada deszcz.

2. Zaprojektowana murawa miała 20cm wysokości i była wyposażona w odpowiedni drenaż. Założona obecnie ma 3-5cm i porównał, to do tego, jakby na beton położono dywan.

Nie chcę dyskutować w tej kwestii, bo się nie znam. Powtarzam tylko to co usłyszałem.

Współczuję tym, którzy faktycznie chcieli tam być i żyli tą chwilą. Nie wszyscy dzisiaj będą mogli to powtórzyć. Nie mówiąc o atmosferze. Szkoda. Wczoraj było święto, dzisiaj tylko poprawiny.

Najważniejsze, żeby nasi piłkarze zagrali jak najlepiej!


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego tv nie pokazala wczoraj co bylo na narodowym w srodku


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pokazuja na tvn24 :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo odplyw do sumpa powinien byc z rewizja, my tu caly czas to przypominamy.

Niemce wczoraj wygrywali 4:0 ze Szwecja a mecz skonczyl sie 4:4 - to byly jaja.

Ale tu nikt nie uwaza, ze to wina Merkel, ani ze mieszkajacy tu Polacy nie maja prawa tego krytykowac. Cale szczescie, bo to by oznaczalo, ze Polak po zmianie miejsca zamieszkania nie moglby sobie pokrytykowac ani Polski ani Niemiec, a przeciez korci.

Ten czesto zabierajacy glos w tej dyskusji czlowiek z "zagranicznym" nickiem jakos mi tu nie pasuje na wielkiego Polaka. Nie chce mi sie go cytowac, bo takie przegiecia slyszalem juz na tym forum i mnie smiesza, choc sa denerwujace i niesprawiedliwe. Te przepychanki na temat "bo Polska to lub tamto", ale jej inni nie pozwalaja, a jak nie inni to opozycja, albo wszystko mozna tylko Tusk, lub bo tylko mieszkajacy w Polsce sa Polakami,sa wsiowe i nie maja z europejska kultura nic wspolnego. Na naszych oczach kombinuje sie, jak tu zlaczyc kraje europejskie, jak potrzebujacym pomoc (Polska jest na pierwszym miejscu w wykorzystywaniu pieniedzy z Unii i na dalekim jesli chodzi o platnikow), a tyle narzekania i zadnej mysli o przynaleznosci do Europy z zajeciem wygodnego stanowiska nie przyjmowania Euro jako swojej waluty...

Z przegranej Polskiej druzyny nie robilbym wielkiej zaloby. W tym wszystkim chodzi o sport i kto troche w cos pogral, ten moze tez nauczyl sie rowniez przegrywac.

Bywaja stadiony, na ktorych "wlasna" publicznosc po przegranym meczu oklaskuje lepszego przeciwnika.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Boje się chodzić do lekarza bo wiem jakim jestem inżynierem"

Bardzo mi się podoba ten cytat choć za bardzo go do siebie nie muszę brać.

Ale mamy właśnie efekt tego, że pokolenie które przeszło przez szkoły na samych ściągach właśnie doszło do wieku kiedy zaczyna pracować zawodowo i kierować rożnymi instytucjami.

Na zaświadczeniach o dysleksji dysortografii i w ogóle na zaświadczeniach o byciu "bezrozumnym". Tak się tacy ludzi właśnie sprawdzają w realnym świecie gdzie już bycie inwalidą umysłowym powoduje takie efekty


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WolfAtTheDoor

" widze zes z Niemiec wiec po co chcesz zabierac glos o zyciu w tym kraju?"

Mieszkając w Niemczech zrobiłem dla popularyzacji akwarystyki morskiej więcej niż Ty mieszkając całe życie w Polsce, tak więc będę sobie na tym forum zabierał głos na taki temat, na jaki sobie zapragnę. Poza tym, płacę podatki w Polsce bo jestem współwłaścicielem firmy z siedzibą w Polsce, mam polskie obywatelstwo, wychowuję swoje dzieci w duchu polskości itd.. tak więc żaden z tych "Polska dla Polaków" nie będzie mnie pytał, dlaczego zabieram głos w sprawie mojego kraju :) Nie musisz mi odpowiadać bo twoje zdanie mam głęboko w nosie.

Edytowane przez AquaManiac (wyświetl historię edycji)

http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Polska jest na pierwszym miejscu w wykorzystywaniu pieniedzy z Unii i na dalekim jesli chodzi o platnikow)a.

Mówi się tylko ile dają ale ile oddajemy ? Prawda jest taka że tracimy od początku.

O Niemcach nie wspomnę bo to było siła europy a teraz zdychają są wykończeni,mam z nimi przez Austrię duży kontakt więc wiem jak jest.

Unia będzie się rozpadać to kwestia paru lat,obecnie jest w sporym kryzysie przykładem tego jest pokojowa nagroda nobla - absurd.Euro przejdzie do historii maksymalnie do 2020r wytrwa z ze swoich zapasów.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
541353_532045543475579_1023420704_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajemy dużo mniej niż płacimy, na same drogi dostaliśmy w ostatnich latach prawie 10 miliardów Euro, nie jestesmy platnikiem netto. Oczywiście, spora część tych pieniedzy wraca do płatnikow w formie np. kontraktów dla firm z ich krajów - jest to układ który opłaca się obu stronom.

Zaś pogłoski o gospodarczej śmierci Niemiec są grubo przesadzone :)

Edytowane przez AquaManiac (wyświetl historię edycji)

http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pogłoski tempo rozwoju gospodarczego mają niższe niż w Polsce o Wschodzie nie wspomnę a przez całe życie było inaczej unia do tego doprowadziła.

Żyją z tego złota co już wypracowali ale i te pieniądze się skończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego tv nie pokazala wczoraj co bylo na narodowym w srodku

To jest wlasnie to czego sie najbardziej obawialem z tą płachtą

Chociaz tutaj akurat widac nieszczelnosc czesci zadaszenia nad trybunami.

TomaszSZ. Może nie miałeś okazji wczoraj słyszeć projektanta stadiony, ale z tego co mówił:

1. Nic mu nie jest wiadomo, żeby nie można było zamknąć dachu gdy pada deszcz.

2. Zaprojektowana murawa miała 20cm wysokości i była wyposażona w odpowiedni drenaż. Założona obecnie ma 3-5cm i porównał, to do tego, jakby na beton położono dywan.

To chyba ten projektant nie wie o czym mowi. Mysle ze projektantem on jest tylko z nazwy. (czytaj: on wygral przetarg) Pomyslmy logicznie:

Leje deszcz. Zaczynamy rozwijac płachte od srodka. POdczas tego procesu na nierozlozonej jeszcze plachcie zbiera sie woda, ktora nie ma gdzie odplynac (płachta jest pofalowana) i zbiera sie w płachcie. Co sie dzieje ? Cale obciazenie idzie na liny nosne. Katastrofa murowana. Ja bym nie zaryzykowal.

A jesli chodzi o drenaz i murawe to:

Sama murawa to tylko jakas warstwa trawy na siatce. System drenazowy jest pod murawa i sklada sie z warstwy przepuszczalnej i systemu drenow odprowadzajacych wode. Tego raczej sie nie wymienia razem z murawa. Wiec nie wiem o czym ten facet gada.

Edytowane przez TomekSz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
539299_10151191243838150_2100364591_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pogłoski tempo rozwoju gospodarczego mają niższe niż w Polsce o Wschodzie nie wspomnę a przez całe życie było inaczej unia do tego doprowadziła.

Żyją z tego złota co już wypracowali ale i te pieniądze się skończą.

Procentowo może tak, ale w liczbach bezwzględnych jest to nadal o wiele więcej niż w Polsce. Będąc tak rozwiniętym krajem jak Niemcy, trudniej jest się rozwijać niż np. Polsce, ale te 1.5% wzrostu to nadal jest więcej niż polskie 3%...Wiem co piszę, mieszkam tutaj, mam tutaj firmę, żona ma tutaj firmę, od klientów nie możemy się opędzić... Gospodarka niemiecka oparta jest na solidnych podstawach, dopuki takie firmy jak VW, Bosch, Mercedes itd.. nie bankrutują, Niemcy jakoś sobie poradzą. Ostatnio nastroje gospodarcze są bardzo dobre, powstaje wiele nowych inwestycji, dawno nie słyszałem o jakimś spektakularnym bankructwie...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.