Skocz do zawartości
sasz5

Zlot morszaków - KATOWICE 2-3 luty 2013r

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Grzesiu, a ostatnio to gdzie spotkaliśmy się he ?

Myślę, że forma spotkania będzie taka sama jak w Krakowie - pogadamy, pośmiejemy się, browara wypijemy, bardziej wytrwali może w miasto uderzą i do domu.

Chyba, że organizatorzy inaczej to widzą ?


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy my się zmieścimy tam taką ekipą? Byłam w sklepie parę razy i mam wrażenie,że może być ciężko tym bardziej że tylko jedna połowa czynna.


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Mr.CleverCookie uzależnienie od forum jest :)

Ja do Kato mam blisko ale mam nadzieję, że chociaż ciasto od DebMat

będzie gdzie zjeść w godnych warunkach ;) No i zastanawiam się

czy browar w sklepie czy przed czy o wynajęciu jakieś knajpy trzeba pomyśleć...?!

szkoda też zapowiadanych prelekcji, jakieś dyskusji , wykładu - bo zdaje się że to nieaktualne ?

Edytowane przez Andretti (wyświetl historię edycji)

PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja juz oglosilam sasz5 ze bedzie tam tak ciasno ze wrzucam ciasto i uciekam:)

A co do komercyjnego klimatu-moze.

Ale po cos te ciasta bede trzaskac-co by wyjsc obladowana koralami:)haha

Mi tez szkoda ze wykladow nie bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to czy ludzie się nie potratują i żeby była możliwość porozmawiania z kimkolwiek bez przeciskania się.


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu to jest zlot czy tylko otwarcie sklepu ? Bo ja to chetnie bym wpadl starych znajomych spotkac, uscisnac grabe i poznac nowych. Zakupy to ewentualnie jak acany beda po 20zl a scolymie po 30zl ;P Jak nie to jade tylko dla funu i na ciasto od Deb ;) ;)

Prezes nie lekaj sie - Milowka i Wdzydze u mnie na stale sa wpisane do kalendarza. Co prawda obecna Milowka dla mnie bedzie chellengem bo wprost z jednego "zlotu" na drugi, ale przynajmniej bede po treningu watrobowym ;P

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu to jest zlot czy tylko otwarcie sklepu ? ...

Moim zdaniem to jest otwarcie sklepu, które się nazywa Zlot.

Taka nowoczesna forma merketingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,otwarcie sklepu czy zlot,moim zdaniem warto pojechać i pogadać o morszczyźnie z bardziej doświadczonymi :thumbsup: Ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał, warto się wybrać choćby po to, żeby pogadać z ludźmi przy browarze czy cieście tyrajmisiu i oblukać nowy sklep.

Być może też się pojawię.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja chetnie bym sie spotkal i pogadal wlasnie tylko ze - jak wpadne do sklepu o 10:00 am i mam pozniej czekac np 6h az sie ktos pojawi to .... ? A jak wszyscy przyjada w niedziele ? To pozostaje albo zostac albo wrocic, a jak wszyscy przyjda w niedziele to piwka tez nie wypije bo w poniedzialek to ja juz w pracy musze byc itd itd. Z drugiej strony jak mam palic benzyne aby pogadac 2h to szkoda mi sie tluc :/

Wybiera sie ktos na 2 dni z zamiarem noclegowania i dyskusji do poznych godzin nocnych ? :p


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trzeba ustalić czy dwa dni czy jeden i o której godzinie zaczyna się spotkanie.


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... W szoku jestesmy ze za cene korala lub dwoch mozna by spedzici weekend w Milowce, a lista tutaj jest dwa razy bardziej okazala.

Dlaczego ludzie wola spotkania promocyjne w sklepie, niz prawdziwy zlot. Co niektorzy cala Polske przejada

Ani godziny spotkania, jakis remont, nic o noclegu, wiadomo ze ten gdzies kazdy we wlasnym zakresie...

Osobiście wybiorę korala, zamiast weekendu w jakieś paściarskiej Milówce. Ceny Korali są jakie są, wszędzie w Polsce podobne. W UK pewnie taniocha. Poza tym od początku napisane jest kto zaprasza, więc chyba wszyscy widzą że to nie Święty Mikołaj zaprasza. Ale pewnie Prezes jak to ma w zwyczaju chce pianę morską pobić :secret:


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybiorę korala, zamiast weekendu w jakieś paściarskiej Milówce. Ceny Korali są jakie są, wszędzie w Polsce podobne. W UK pewnie taniocha. Poza tym od początku napisane jest kto zaprasza, więc chyba wszyscy widzą że to nie Święty Mikołaj zaprasza. Ale pewnie Prezes jak to ma w zwyczaju chce pianę morską pobić :secret:

wypraszam sobie stwierdzenia "paściarskiej Milówce" nigdy nie byłes więc nie wyrażaj swojej opinii!! :police:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Też mi sie to nie podoba Geralt po co kogoś obrażasz??? Nie byłeś nie dyskutuj bo takich na forum jest pełno.Mi się w milówce podoba i szacun dla organizatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geralt, może jak byś się zjawił na takim zlocie, to może nie atakował byś tak personalnie.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie miałem na myśli zlotu, tylko samą miejscowość jako taką. Tam byłem kilka razy w życiu i dla mnie nie ma tam nic wartego zainteresowania, wolę morze. Nikogo nie atakuję, po co pisze o Milówce, że niby nikt nie chce przyjechać? Ja mam do Katowic 20 minut autobusem w jedną stronę. Nie mówią już o tym, że w Katowcach jestem kilka razy w tygodniu.

Miałem się nic nie odzywać, ale jakoś tak dzisiaj widać mam Dyzma Dzień :chris:

Edytowane przez Geralt (wyświetl historię edycji)

Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mawial Seb a ja sie z tym zgadzam w stu procentach - miejsce nie jest wazne, wazne jest z kim sie spotykasz. A poki co to zlot w Katowicach niby jest ale go nie ma... I jako uczestnik kilku zlotow nie wiem co mam myslec :( Bo checi mam wielkie, lubie spontan ale nie lubie totalnego braku organizacji - chociazby podania ram czasowych imprezy. Bo jak na razie to rozumiem ze przez 2 dni bedzie promocja na zycie z racji otwarcia. Ale to chyba nie ma nic wspolnego ze zlotem ? Lista jest dluga ale co dalej ? Chyba ze to lista kto zamierza skorzystac z promocji a nie kto bedzie na ? noo wlasnie gdzie i o ktorej ? do ktorej ? Moze zamiast dyskutowac na temat czy na zloty do Milowki warto jezdzic ktos wypowie sie w temacie tego "zlotu" ?? Moze jesli nie ma osoby ktora by spiela calosc to niech kazdy z listy napisze o ktorej zamierza byc ?

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Vdr masz rację to jest może lista ilu potencjalnych klientów będzie no bo trzeba wczesniej odpowiednią ilość korali i ryb kupić.

Też uważam to za brak organizacji ze strony sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mialam nadzieje ze sasz5 napisze conieco skoro był na forum i informował o dostawie...

No to czekamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Może zróbmy listę kto będzie i co kupi? i jakie ciasto zje?

Mógłby ktoś zmienić temat z morszaków na morszczaków?

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, a możesz określić godzinowe ramy zlotu? Wielu ludzi chciałoby w punkt przyjechać/skrzyknąć się by się nie minąć z tego co rozmawiałem. Pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moze byc!:)

Nr--osoba--co przyniesie--jakie ciasto zje

1.Debora-ciasto i ciasto--nie zje ciasta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Oficjalne otwarcie planujemy na 99,999% w dniach 2-3 luty 2013r. Wtedy też planujemy zorganizować spotanie morszczaków oraz prelekcje na temat akwarystyki morskiej. Dokładny plan weekendu akwarystycznego podam jak już będzie wszystko dopięte na ostatni guzik...."

"....Jak już pojawi się szczegółowy program zlotu - proszę o rezerwacje miejsc gdyż ilość miejsc w sali konferencyjnej w której planujemy zrobić wykłady i prelekcje jest ograniczona...."

Nie łapię za słówka ale taka była informacja ze strony Organizatora po której wpisywaliśmy się na listę,

moje generalne pytanie : Czy wogóle będzie gdzie usiąść i pogadać na spokojnie ???

Jakiś stół, krzesła itp. itd ?

Edytowane przez Andretti (wyświetl historię edycji)

PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Nr--osoba--co przyniesie do jedzenia-do picia-kupi

1.Debora-ciasto-piwo-hepatusa+favie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Haha:)

Dobra,zlotu nie bedzie,ciasta nie bedzie i w ogole niczego nie bedzie!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.