Skocz do zawartości
sasz5

Zlot morszaków - KATOWICE 2-3 luty 2013r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dieter25

Andretti bez urazy ale wyobrażasz sobie ponad 40 osób w 20m2 ??? a gdzie te krzesła i stół chcesz dac? To jest zlot tu się stoi i opowiada a nie siedzi :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i PANIE dajmy szanse właścicielom sklepu, może trochę ich przerosło zainteresowanie w eterze a może szykują coś ekstra.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no dieter25 sklep ma więcej niż 10m na 2m, a wstępny limit osób był chyba 30, czyli po 15 osób na salę...

zresztą no nie wiem jakaś sala konferencyjna miała być ?!

dieter25 - ja tam mogę postać, grunt żebym to ja trzymał blachę z ciastem !


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jezli to zwykle spotkanie w sklepie zwizane z nowa dostawa, gdzie nawet godzina nie jest ustalona my sie nie bedziemy fatygowac.

Dobrze ze to zostalo wyjasnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to otwarta będzie chyba tylko ta nowa częśc sklepu bo w tej starej podobno jakiś remont :smiling: To troszkę mało miejsca będzie chyba :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - na samym początku była mowa, że otwarcie w podanym terminie będzie na 99% a nie na 100. Wszyscy chyba wiemy, że remonty lubią się przeciągać więc może być różnie. Kto się napalił niech trochę ostygnie.

Po drugie - w związku z powyższym chyba za wcześnie żeby popadać w jakieś skrajności. Zostały jeszcze 3 tygodnie i podejrzewam, że nawet organizatorzy "zlotu" mogą nie wiedzieć co odpowiedzieć na stawiane pytania. Może za parę dni wszystko się wyjaśni.

Po trzecie - jeśli w niedalekiej przyszłości organizator się nie określi jasno, to zamiast reklamy sklepu może to przedsięwzięcie mieć skutek całkowicie odwrotny więc dobrze byłoby mu to jakoś uświadomić.

Organizator prosił o rezerwowanie miejsc. Czy ktoś to zrobił? Tzn. czy organizator otrzymał taką rezerwację? Jak się okaże, że się nie zmieścicie bo przyjedzie jakaś inna grupa... ;)

Najlepiej chyba byłoby zapytać u źródła a nie tworzyć teorie na forum. Oddelegować kogoś do odbycia rozmowy telefonicznej z organizatorem i sprawa załatwiona.

Edytowane przez rs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejciu jejciu, ale tu sie dzieje.

Ja będę na 100% i zjem tyle ile się da - uwielbiam ciasto hi hi.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może skoro tyle osób wyraziło chęć na spotkanie, to sami się zorganizujcie. Nie wiem czy wszyscy są z Katowic czy z okolic - ale zarezerwujcie sobie knajpkę albo inne fajne miejsce, szkoda,zeby się taki potencjał zmarnował. Nie mówiąc o ciastach DebMat...:)

A jak sklep się akurat otworzy to też dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak można to ekipa z krakowa odwiedzi was Luft ,Sebastek,Akvarius,oraz ANT- czterej muszkieterowie ole :horse:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akvarius - jedziecie na dwa dni ? spicie w KAT czy nie ? Bo ANT to Tarnow ;) Czy zawijacie go jakos po drodze :p

Irmina - no ja nie jestem mam 240km w jedna strone wiec dlatego chcialbym znac szczegoly czy warto zrobic pol tysiaca km :p Dla samego odwiedzenia sklepu, nawet jak na mnie moze byc za duzy spontan ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niecierpliwych imprezy. Dziś mogę podać więcej szczegółów . :thumbsup:

- sobota będzie początek komercyjnie i reklamowo - nie tylko samego sklepu ale ogólnie akwarystyki morskiej. Jest zaproszone Radio Katowice, przedstawiciel DENNERLE aby pokazać nowe podukty akwarystyki morskiej, ja przkonam "słodkich" klientów do morszczyzny oraz przedstawię kilka metod walki z glonami a filavandrel opowie coś na temat różnych stworków w morskim, czy walczyć czy nie.. Po całem oficjalniej części przenosimy sie do bardziej atrakcyjnej formy weekendowej czyli do klubu aby przy "piwko" na luzie pogadać o tym i o tamtym. Zależy mi głównie na tym aby pokazać nowym klientom, że morskie wcale nie jest takie drogie oraz trudne jak się wydaje..

- niedziela - z racji tego, że nie każdy będzie miał opcję powrotną - luźny dzionek - czyli spokojne pogawędki na sklepie.

Co do parkingu - spokojnie w sobotę jest miejsce na całym -myśle że z 25 aut da sie wcisnąć.

Jak jakieś pytania to pisać do mnie na pv - nie zawsze daje rade NR poczytać a maile codziennie przegladam. Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ALE O KTOREJ GODZINIE??:)

Od rana mam jezdzic z ciastami?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie dzięki - godzina myślę że spokojnie od 12 do 16-17 max oficjalnie a potem już tylko na wesoło !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta knajpa daleko od sklepu?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co to za knajpa może "Biała Małpa"??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie grał Rammstein to nie musi być "pogadanek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja daleko nie mam więc pewnie wpadne się przywitać ;)


Akwarium (start: 16.01.2013): 100x40x50(wys.); Oświetlenie: 4x39W; Filtracja: Deltec MCE 600, 30kg lr; Ogrzewanie: Eheim Jager 200W; Cyrkulacja: Tunze 6045, Tunze 6025. - DZIENNIK

6505_6691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj,będzie się działo jak Owsiak gada.Takie pytanie do gości z daleka,macie już wspólnie ustalone miejsce spoczynku i plan działania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies tam plany były, no ale do końca nie czuję wymiany informacji (pytania napisałem wcześniej), także z mojej strony daję spokój i ciszę organizatorom. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co to za knajpa może "Biała Małpa"??

Oni akuratnie mają sale dla większej partyzantki. Dałoby rade myśle.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni akuratnie mają sale dla większej partyzantki. Dałoby rade myśle.

pewno że by dało i ile piwa :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.