Skocz do zawartości
bryczek

Lampa led 120 W Chinczyk nowa obudowa 55 X3 W

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś szczęście że akurat dało się ledy podzielić na sensowne stringi, a nie zawsze tak jest.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(.........)

Teraz pewnie dostanę BANA za nieprzychylne wypowiedzi, oraz za brak przywitania w odpowiednim dziale.

WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich.

Dostaniesz bana za multikonto szerloku.

Wesołych Świat.

Skoczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem 2 chińczyki 120W,zobaczymy,miałem i tak wymieniać świetlówki wiec koszt jednej lamy,lampę t5 będę miał w pogotowiu,na lepsze ledy na razie mnie nie stać,może i bym uzbierał ale wole kupić jakieś życie,a własnej firmy nie mam i robię u prywaciarza wiec china town muszę się na razie zadowolić,w piatek może bedą wisieć nad akwa to dam relacje co do swiatełka a co będzie działo się dalej od strony technicznej,czas pokaże, :) wesołych

Edytowane przez krzysiek26 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, ze to Twoj pierwszy post, moim zdaniem powinienes dostac ewidentego banana. a jesli to multikonto (czym zalatuje) to normalnie, legalnie i zgodnie z regulaminem, piatke w twarz.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem 2 chińczyki 120W,zobaczymy,miałem i tak wymieniać świetlówki wiec koszt jednej lamy,lampę t5 będę miał w pogotowiu,na lepsze ledy na razie mnie nie stać,może i bym uzbierał ale wole kupić jakieś życie,a własnej firmy nie mam i robię u prywaciarza wiec china town muszę się na razie zadowolić,w piatek może bedą wisieć nad akwa to dam relacje co do swiatełka a co będzie działo się dalej od strony technicznej,czas pokaże, :) wesołych

Jak dojdzie przesyłka, to polecam dać jej parę godzin na nabranie temperatury i podsuszenie. Moja dwie dotarły w piątek i były trochę zaparowane. Urok pory roku. Potem ciesz się światełkiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje że będę się cieszył a nie pluł se w twarz :chris: heheh :clover:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje że będę się cieszył a nie pluł se w twarz :chris: heheh :clover:

Jak chcesz to wdepnij na wątek z mojej stopki dzisiaj dodałem film z tymi ledami: "HQI vs T5 vs LED no name" i porównaj światełka ;-) Ja jestem zadowolony z tych ledów, zobaczymy co na to zwierzaki w akwa po miesiącu powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Wygląda bardzo fajnie, który model dokładnie założyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły wybór.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to kupić ? chińczyk sprzeda mi 1 lampe ? ta stronka to chyba dla hurtowników ? ciekawe ile by kosztowało sprowadzenie z chin ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejerzyk sprowadzał z Chin


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to kupić ? chińczyk sprzeda mi 1 lampe ? ta stronka to chyba dla hurtowników ? ciekawe ile by kosztowało sprowadzenie z chin ?

Napisz do nich odpisza czy sprzedaja pojedynczo jesli producent to ma minimalne zamowienie

Ale wskaze gdzie sprzedaja jego lampy na szt

Ale jest tam wielu sprzedajacych na szt


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich odpisza czy sprzedaja pojedynczo jesli producent to ma minimalne zamowienie

Ale wskaze gdzie sprzedaja jego lampy na szt

Ale jest tam wielu sprzedajacych na szt

Nie widzę cen

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj lampa wpadła jednym bokiem do akwa. Nie wiem jak to zrobiłem ale jakoś potrącilem stelaż na którym stoi na akwa. Korki wywalily. Ja juz prawie zalała ze wydatki mnie czekają. A tu po godzinie schniecia lampa odpala jakby nic się nie stało. Normalnie cud wigilijny hehe. Jednak nie są takie złe te lampy.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczesciarz

Wesolych swiat

Edytowane przez marine (wyświetl historię edycji)

DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chcecie poszukać lampek i innych ciekawych towarów to na priv poproszę i odpiszę z linkiem.

To będzie coś w rodzaju allegro tylko chińskie cena plus przesyłka etc bezpiecznie i pewnie.

Ja tam kupiłem moją lampkę za 100$


bbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 baksów? kosmos! ...to niczym prowokacja :D ...pw ofc. :D

btw. wiadomo coś o ryzyku oclenia i opodatkowania tj. jakie są szanse czy to loteria? :-) - kojarzę, że znajomy sprowadzał jakieś fanty z Azji, Celnicy na dzień dobry poddali w wątpliwość wartość przesyłki i oprócz ww danin publicznych musiał płacić dla DHL za upoważnienie do załatwienia czynności celnych etc. - coś chyba ponad 100 zeta (nie pamiętam) + VAT + Cło.


Get a 5ish!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilem się gdy na fakturze była wartość 20 $ pomyślałem że to jest jej faktyczna wartość i mocno przeplacilem.

A teraz wiem, że piszą tak po to by uniknąć cła i vatu.

Ale jak się celnik zechce przyczepić to cło doliczy jakieś 3 %

Ale mi się nie przytrafiło nigdy.


bbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kosa. Wyciągaj zasilacze.Wymyj je dokładnie w słodkiej wodzie i wysusz.

sól w środku będzie świetnym przewodnikiem jak złapie trochę wilgoci i szlak trafi zasilacze.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bo posiadam taka lampe chinską tylko bez sterowania . Koledzy jakie tam są podłączone potencjometry i gdzie ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz bez sterowania to lepiej niech tak zostanie. To nie kwestia podłączenia potencjometru dwoma przewodami "bele gdzie"


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.