Skocz do zawartości
luft

Morskie prezenty na świeta jakie sobie sprawicie/liście sobie :) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Duże z nas dzieci, które wiedzą lepiej od Mikołaja co w swojej solniczce by sie nowego przydało.

Co wiec z okazji grudniowych świąt sobie sprawiliście lub kupicie na prezent z morszczyzny?

Sam bardziej zrobiłem mikołajkowe zakupy rybne, i jakies kolejne raczej w styczniu :) Chociaż nie. Wczoraj od Biesia kupiłem Tripneustes gratilla :)

4905_x599USc5K1.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na mikolaja nie wiem czy sobie czy moim ulubiencom sprawilem wiekszy baniak:) w sumie to i ja i oni bedziemy zadowoleni.

Ps. szukam dobrej lampy do 160l xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem patelnie grillową, wszystkie ryby pływają teraz wyjątkowo grzecznie ;)

Swoja drogą piękny zwierzak.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rafy kupuje sobie doktorka, ale z tego faktu jakoś 'szczęśliwy' nie jestem, bo padł mi poprzedni a ktoś musi obrobić pokolce :p

W tym roku sobie na prezent kupuję M. zebrę chilumbę 'maisoni reef' do malawki :)

Metriaclima%20zebra_medium600.jpg

http://213.180.95.58/fototavling/bidrag/medium/Metriaclima%20zebra_medium600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zpodalem na swieta zbiornik 400L do tego sump 100L, obieg NJ6000,odpieniek OrangeAgent od Mariuszduch, i lampke Maxpect Razor 160W ww trakcie zamawiania. A na szybko sliczna Tridacne.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refraktometr, dorobiłem również sumpa do akwarium w garażu z biotopem Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kończę przesiadkę do 128l pewnie rzutem na taśmę będę składał pokrywę w wigilię. :thumbsup:


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektrode redox do mojego aquareef metera.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe większe słodkie szkło :)


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez na swieta koncze przesiadke :) dni wolne beda obfitowac w cudowne uczucie wiercenia, przykrecania, wieszania itd wokol baniaka :)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bubble, elegance i czerwona gorgonie.

Przyszlo tydzien temu. Kurcze chyba choinke przestawie obok akwa, zeby prezenty mialy blisko :p

(z nadzieja ze mikolaj cos jeszcze przyniesie..)

tapatalk


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sprawiłam nowe szkiełko 520l + sump 120, niestety do odbioru będzie dopiero pojutrze, więc przesiadka po świętach. Rybki niezadowolone :wallbash:. A w ramach prezentu dzisiaj jadę po trzy rurówki dla Heńka (żeby nie schudł za bardzo, grubas) A z moich marzeń to chciałabym znaleźć w baniaku na święta pomacantus semicirculatus, ale litraż ciągle nie ten :/


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałam krewecie na aptasie i d*pa ;-( nigdzie nie na teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automatyczna dolewka :) czekam na gwiazdora jutro ma przywieźć ups-em :)


narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektyw makro, co by robić porządne zdjęcia zwierzaczkom - wyląduje za dwa dni pod choinką :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Mikołaj również przyniósł rybkę :) Co prawda nie do końca morską i mało kolorową, ale za to przepyszną :) 80 cm piękność:

dsc0792l.jpg

dsc0785j.jpg

dsc0783ec.jpg

dsc0789js.jpg


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, bank obrabowałeś

jesiotr. Mniam!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na siedem tomów Meerwasser Atlas Mergusa :) będę oglądał przez całe święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.