Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs KOTM (Kids of the month)

Rekomendowane odpowiedzi

Poobiednia drzemka z moim Antkiem (6 tygodni). Mama robiła zdjęcie, ja tylko suwaki poprzesuwałem w Picassa...

gallery_7666_1521_335322.jpg

łał. baaardzo fajne.

reef max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

kolejna edycja w toku...

warto pomyśleć o kolejnych (nie ma zdjęć przegranych, nadesłane do tej pory dołączają do puli kolejnych edycji)

Kochamy nasze dzieciaczki myślę nie mniej od naszych baniaczków

Nadsyłajcie fotki, niech dzieci się ucieszą, że tata, mama myślą o swoich milusińskich...

a Wy z dumą pokazujcie pociechy na tle Waszych baniaczków %29.gif

Sam już tez nie moge się doczekac kiedy będe mógł wykonać podobne zdjęcie hihi

pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o konkursie, cały czas czekamy na Wasze zdjęcia ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakoś tak nie mogę się doczekać kolejnej edycji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z powodu ze nigdy nie bylem dobry w konkursach, a zaciekawil mnie baner na starcie, to chcialem sie podzielic jedna z moich ulubionych fot... tak poza konkursowo:) Pozdrawiam

Edytowane przez bob (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche wody upłynęło więc proponuje nowy konkurs na Żony Miesiąca ! co Wy na to ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny ale co z paniami które są na forum? Żeby się nie czuły dyskryminowane to trzeba będzie zrobić tez konkurs mężowie miesiąca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkursy wracaj po małych problemach. A konkurs na żonę.... Nie sadze ze to dobre miejsce.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę sprzeciwy ! dlaczego ? dzieci też nie wszyscy mają lub mieć nie mogą ! no i dzieci to takie niewinne istoty więc... spróbujmy z żonami !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna by sie pokusić o taki konkurs ogólny "partner miesiąca" bez podziału na płeć

- warunki konkursu: fotografia pratnera/ki z akwarium lub wodą morską (foto z morskich wakacji, czy czynnosci przy baniaku) oraz opisem krótkim: czy morszczak moze liczyc na pomoc partnerki w hobby, czy wspiera go chocby tym, że podoba się akwarium. Morszczak głosowałby wtedy na najciekawszą historyjkę ze zdjęciem, a nie wybierał "która ładniejsza". Takie moje skromne zdanie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. 98% na forum faceci i będą głosować na ciekawą historyjkę :)

Jakoś ciężko mi uwierzyć że by tak się udało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiara czyni cuda"...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.