Skocz do zawartości
SkoczekPL

Nowy dział na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bry,

Zawsze zastanawialiśmy się co zrobić z tematami "gniotami" co to nic nie wnoszą do życia forum, albo są po raz setny zdublowane - bo to to ani kasować (bo zaraz będzie że "łuny" kasują) ani łączyć z innymi tematami - bo po prostu nie raz się nie da.

Zainspirowani przykładami z innych for - informujemy że od dziś startuje "Czyściec" i zrobimy po woli troszkę porządku na forum.

Co tam znajdzie ?

Przesunięte dziwne lub zdublowane tematy i rozmowy nie na temat., które kasowane będą automatycznie po 20 dniach od przeniesienia.

Zdrówka życzę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 dni od przeniesienia czy od ostatniego postu?

Rob.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przeniesienia. Temat będzie zamykany i tam przenoszony.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się ustawić 20 dni od ostatniego wpisu?

pomysł dobry


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale chyba 20.dni od przeniesienia będzie ładnie.

Bo bicie piany w czyściu nie będzie się kończyć a tak to zniknie..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba 20.dni od przeniesienia będzie ładnie.

Bo bicie piany w czyściu nie będzie się kończyć a tak to zniknie.. :)

Anieli głos rozsądku :)

Tak jak napisała Deb - nic dodać nic ująć ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' albo są po raz setny zdublowane'' czyli jak ???? 99 razy można dublować ?? sorki za złośliwość ale ... jak modowie ściśle przeglądną posty to gwarantuje że trzeba by wywalić z 70 % ,forum jest, jakie jest,tylko jak otworzysz ''gębe'' do autora że post na niskim poziomie,że może poszukaj ,poczytaj albo poprostu nie pisz głupot to zaraz gromy lecą bo to ktoś nowy,uczy się a i zaraz dotną że Ty też kiedyś zaczynałeś...

:thumbsup:takie moje przemyślenia ... teraz ide na piwo :cheers:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' albo są po raz setny zdublowane'' czyli jak ???? 99 razy można dublować ?? sorki za złośliwość ale ... jak modowie ściśle przeglądną posty to gwarantuje że trzeba by wywalić z 70 % ,forum jest, jakie jest,tylko jak otworzysz ''gębe'' do autora że post na niskim poziomie,że może poszukaj ,poczytaj albo poprostu nie pisz głupot to zaraz gromy lecą bo to ktoś nowy,uczy się a i zaraz dotną że Ty też kiedyś zaczynałeś...

:thumbsup:takie moje przemyślenia ... teraz ide na piwo :cheers:

@robi strasznie dużo negatywnych emocji, włącz pozytywne myślenie.

Pomysł czyśćca uważam za bardzo dobry :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to będzie bezsensu, dlatego, że te posty itak zostaną i będą zaśmiecać forum. Ja bym poprzeglądał i zostawił te, które warto, ja wiem, że to dużo roboty ale tego jest tak dużo i czasem tyle głupot, że nawet nie dziwie się początkującym, że zakładaja nowy temat.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robi strasznie dużo negatywnych emocji, włącz pozytywne myślenie.

Pomysł czyśćca uważam za bardzo dobry :thumbup:

A ja myśle że jest do niczego...a emocje mam tylko pozytywne i dlatego pisze pozytywnie ! :animier: moim zdaniem to upiększanie i podnoszenie jakości forum na siłe, to tak jakby włożyć piękną koszule na nie umyte plecy ! ??? :beer:pregierz powinien być zdecydowany! pod ściane i :2guns:

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posty znikną, to szukajka ich nie znajdzie - zostaną powielone. Jeśli ktoś pisze bzdury, dla samego pisania - będzie miał cart blanche - wyczyścicie mu historię. U nas jest "rynsztok" posty tam trafiające są zamykane (Userzy nie mogą pisać). A jak ktoś wejdzie w historię postów Usera - wie jak poważnie jego wypowiedzi traktować.

Dodatkowa korzyść, - kto nie chce, nie wchodzi do rynsztoka - dosłownie i w przenośni.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tym forum jest dużo osób, które pewnie tylko tam bedą zagladaly i szukały taniej sensacji.

Rob.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, porządek musi być.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ordnung muss sein.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ordnung muss sein.

kiedyś zrobiłem wpis po niemiecku to dostałem ostrzeżenie więc uważaj :p:D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się pomysł nie całkiem podoba ale nie muszę przecież czytać tego działu :)

Trochę to wygląda na usuwanie skutków a nie przyczyn ale może rzeczywiście się nie da inaczej.

Ja bym głosował za postęowaniem bardziej radykalnym ale można spróbować i ew. wprowadzić jakieś usprawnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych tematów jak znalazł - np. "teraz na discovery" itp.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rs, rozumiem że ten dział ma być alternatywą dla kasowania pewnej grupy postów. W innym wypadku, jesli jest możliwośc, to jasne że lepiej śmieci wyrzucać niż gromadzić. Ale z doświadczenia wiem, że nawet jeśli kasowanym wpisem będzie czystej wody spam, to i tak stanie się przyczynkiem do teorii spiskowej. Na forach społecznościowych tak już jest niestety. To już nie te czasy kiedy człowiek brał odpowiedzialnośc za swoje słowa. Dziś mamy pseudoanonimowść w sieci i podejście "żyję, więc wymagam".


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie ludzie myślą co chcą, porządek musi być i koniec. Za duże jest to forum, żeby je samopas puścić. I tak moderatorzy są stanowczo za łagodni, jak byłem modem to kasowałem bezsensowne wątki bez większej dyskusji i inni też tak robili. Tu nie chodzi o żadną cenzurę, ale o poziom forum.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie AquaManiaca - na forum panuje bałagan bo śmiecenie jest łatwe i bezkarne. Myślę, że parę tygodni zdecydowanego utrzymywania porządku i sytuacja by się poprawiła.

Samobiczuję się boleśnie - zdarza mi się offtopować ale staram się to robić z umiarem i nie dubluję tematów. Więcej - uważam, że kurczowe trzymanie się wyłącznie tematu, szybko by przerobiło forum w nudne i pobawione charakteru miejsce. Nie buntuję się, jak jakiś mój post zostanie usunięty decyzją osoby do tego upoważnionej.

@dale, postawę "żyję, więc wymagam" chyba by się udało odrobinę ograniczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro forum jest tak duże i podobno wszyscy zarejestrowani użytkownicy są aktywni to jaki problem dokoptowac paru zielonych, poprzydzielac np.: po dziale albo dwa i niech pilnują i kasuja zbędne posty które zasmiecaja, może wreszcie przy okazji większą uwagę się zwróci na błędy, bo rozumiem że się ktoś może pomylić...ale czasami jak czytam to.........nie mogę wyjść z podziwu.

wysłane za pomocą Tapatalka 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym razie ponownie sygnalizuje chęć przejęcia jakiegoś działu. Czasu mam teraz więcej, projekty doprowadziłem do szczęśliwego końca i mogę w końcu poświęcić się trochę więcej czasu mojemu ukochanemu hobby :) Nawet zawodowo coś tam kombinuję z morszczyzną znowu, tak więc jestem do dyspozycji, w razie czego.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym razie ponownie sygnalizuje chęć przejęcia jakiegoś działu. Czasu mam teraz więcej, projekty doprowadziłem do szczęśliwego końca i mogę w końcu poświęcić się trochę więcej czasu mojemu ukochanemu hobby :) Nawet zawodowo coś tam kombinuję z morszczyzną znowu, tak więc jestem do dyspozycji, w razie czego.

Wybierz sobie, do wyboru do koloru :) I witamy z powrotem na pokładzie ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj załogo! Miło wrócić na starą łajbę.

To ja wybieram na razie "Ryby" oraz "Korale".


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.