Skocz do zawartości
pawulon

Pomoc w wyborze miernika fosforanów

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz, ze akurat duża dobrze pokazała?

Duży sklep to chyba mają doświadczenie nie powinni pozwolić sobie na takie przełamanie .Sprawdze za tydzień jak znajdę czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży sklep to chyba mają doświadczenie nie powinni pozwolić sobie na takie przełamanie .Sprawdze za tydzień jak znajdę czas .

Masz rację,ale zazwyczaj tak nie jest.Jeśli wyszła taka rozbieżność to test powinien zostać wykonany ponownie.Wychodzą na rynek też wadliwe urządzenia więc to też trzeba sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło juz kilka miesięcy, możecie sie wypowiedzieć jak teraz wyglądają testy na hance i milwaukee? Ktore urządzenie jest lepsze?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Milwaukee i jestem zadowolony.


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na hance mam zawsze powtarzalne pomiary, regentow trefnych nigdy nie miałem. Ogólnie żadnych problemów.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno i drugie i pomiary są zależne od regentów. Czasami jak trafią się szare to wynik jest kosmiczny i muszę powtarzać. Leję do kreski bo zmierzyłem z miarką laboratoryjną i było ok. Strzykawka nie pokrywała się z miarką, zawsze było trochę więcej, przypuszczam, że o ilość wody w nosku na igłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę kotleta...

Chciałem kupić hanke ale w sklepach e-najtańszych akwarystycznych cena to ponad 4 stówy. A w sklepach nieakwarystycznych nieco ponad 2 stówy np.: http://www.sklep.labos.com.pl/product/469/136/hi-713-mini-fotometr-checker

Może mi ktoś podpowie czy ta hanka jest dobra czy niedobra?

Będę wdzięczny za podpowiedź, bo nie chcę wywalić kasy w błoto.


Akwarium 85x70x60, sump 80x70x35, około 450l w obiegu, Światło: 250W HQI (ReefLux 12KK) + 2x24W T5, Odpieniacz: Reef Octopus ro-ps-2000int, Cyrkulacja: Tunze 6025, Jebao WP25, Obieg: NJ 3000, Miękkich mało / LPS / SPS, 25kg LS i 7kg LR ==> więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

To jest to samo tylko dwie stówki tańsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. No to chyba się skuszę, bo niewiele taniej na targowisku można kupić.


Akwarium 85x70x60, sump 80x70x35, około 450l w obiegu, Światło: 250W HQI (ReefLux 12KK) + 2x24W T5, Odpieniacz: Reef Octopus ro-ps-2000int, Cyrkulacja: Tunze 6025, Jebao WP25, Obieg: NJ 3000, Miękkich mało / LPS / SPS, 25kg LS i 7kg LR ==> więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.