Skocz do zawartości
adam_s

ZOO Warszawa rekinarium i akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem lukę czasową w Warszawie i wstąpiłem do ZOO. Zwiedziłem tylko rekinarium i akwarium, bo to dwa oddzielne pawilony. Na razie jeden film potem wkleję więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w Warszawie to muszę odwiedzić ZOO. Rekin piękny, ławice rybek niezwykle wyglądają. Mój syn mi własnie krzyknął przy uchu - mamo Dori :D

Agnieszka Hepatusy miały ponad 20 cm. ZOO puste, w rekinarium byłem sam, pełen komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Warszawskim zoo też szału nie ma poza tym zbiornikiem z rekinem są może ze dwa akwaria warte zatrzymania.

Szkoda Adam że nie mówiłeś nic o wizycie z stolicy mogli byśmy zorganizowac jakaś część towarzyska ;-) albo przynajmniej zbiorową wycieczkę po stołecznych sklepach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, bo do ZOO to najlepiej rano w środku tygodnia, poza tym w wielki piątek nie czas na ZOO, święta idą.

Marcin pojechałem na Jagielońską na spotkanie służbowe, klient odwołał je 10 minut przed spotkaniem. Miałem następne za 3 godziny więc siup do ZOO. To był spontan. Mam jeszcze pozostałe zbiorniki nakręcone, ale to wymaga czasu. W święta dodam filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w każdym razie jak by Cię kiedyś naszło na wyprawę do Warszawy to służę swoim towarzystwem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pełna lipa z tym rekinarium. Jak tylko zostało założone to jeszcze było na co popatrzeć. O ile pamiętam były 3 albo 4 rekiny czarnopłetwe, parę płaszczek ( nie pamiętam jakich), drobnica typu żółtki,hepatusy itp i oczywiście ten nieszczęsny tawrosz. Ktoś kto zamawiał obsadę chyba nie doczytał, że Tawrosz lubuje się w rekinach i płaszczkach, a że przysłali z tego co wiem okaz dużo większy niż był zamawiany więc po wpuszczeniu w krótkim czasie zlikwidował całe towarzystwo chrzęstnoszkieletowe. I teraz jest jak jest :(

Edytowane przez MarcinM (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko to miejsce ma swój klimat i mi osobiscie bardzo się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, bo do ZOO to najlepiej rano w środku tygodnia, poza tym w wielki piątek nie czas na ZOO, święta idą.

Ja tylko w środku tygodnia chłopców w takie miejsca zabieram - w sobotę/niedzielę pewnie tłumy... podobnie jak u nas w krakowskim ;) Może w wakacje się uda odwiedzić rekina. Najchętniej bym pojechałam do Loro Parku na Teneryfie - tam było dopiero co oglądać. Byłam tam kilkanaście lat temu, i wrażenie zrobiło na mnie ogromne.

Monotonna ta dekoracja u błazenka ;)

Edytowane przez Agnieszka S (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jak dla mnie to pełna lipa z tym rekinarium. Jak tylko zostało założone to jeszcze było na co popatrzeć. O ile pamiętam były 3 albo 4 rekiny czarnopłetwe, parę płaszczek ( nie pamiętam jakich), drobnica typu żółtki,hepatusy itp i oczywiście ten nieszczęsny tawrosz. Ktoś kto zamawiał obsadę chyba nie doczytał, że Tawrosz lubuje się w rekinach i płaszczkach, a że przysłali z tego co wiem okaz dużo większy niż był zamawiany więc po wpuszczeniu w krótkim czasie zlikwidował całe towarzystwo chrzęstnoszkieletowe. I teraz jest jak jest :(

Można powiedzieć tylko: normalka. W państwowych instytucjach a taką jest też zoo nie decydują ludzie, którzy coś wiedzą tylko tacy, którzy mają znajomości... Wszystko robi się na pokaz, byle szybciej i jak najgłośniej tak żeby ku uciesze ludu gadali o tym w leming TV albo napisali coś w gazetce dla lemingów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, przyjdzie pora na narrację. Teraz kolejne filmiki słodki i słony z wycieczki do ZOO.

Pomarańcz - kolor na wiosnę!

Przemiły morski drapieżnik - murena!

Jutro lub pojutze coś dorzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak te Akwaria lepiej są zadbane niż w Łódzkim zoo :-) Filmy świetne teraz czas żeby pana Rekina na żywo zobaczyć jak będzie czas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jezeli chodzi o akwa morskie, to szkoda zachodu na ZOO w W-wie.

W każdym z kilku znanych sklepów zo0baczysz więcej.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Agnieszko ZOO jest uniwersalne a nie tematyczne każdy znajdzie coś dla siebie jak nie rybki to Węże, Papugi i tak dalej :-) a tak odchodząc od tematu to tematyczny Sklep nie wszędzie się utrzyma bo nie będzie miał z czego, przykład Łódź, Rybarium chłopaki mieli tylko Akwarystykę w ofercie ale jednak postanowili iść w Kierunku ogólnym i mają teraz w Ofercie Karmy dla Psów,Kotów,Papug bo nie utrzymali by się z samej Akwarystyki :-) w Łodzi tylko taki sklep zoologiczny porządnie wyposażony ma szanse przetrwać, Leopardus też w Łodzi i Rzeszowie wprowadził Zwierzęta Morskie do oferty. Warszawa jest akurat rynkiem że Tematyczny sklep się utrzymuje, ale nie wszędzie tak jest jak w Warszawie

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę gorszy i też kilka Filmów nagrałem :)

Ryby u Hipopotama

Rekina cień

Ogólny zbiornik

Sorka za jakość bo nagrywane Kompaktem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.