Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Pan ,, Janusz '' brał ode mnie 2 szczepki i mimo że było 2x konkretnie ,,oddam za'' - zapomniał że miał - zwierzęta zabrał i ,, nie wida - ni słucha'' a ma do mnie podobno 2 km - no cóż - widac ,,celebryta....sprawa wyjaśniona...

Edytowane przez alenqer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Dale wystarczyła by informacja że będzie opóźnienie i nie było by problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, nie wycieraj sobie "twarzy" "nami Polakami", ponieważ naruszasz moją i wielu innych osób godność i dobre imię.

PRAWDA


Moja Babcia ma takie powiedzie że "są ludzie którzy i z gów...a śmietanę zliżą, jak im na nie spadnie".
Być, czy mieć?

Hehe dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pisać jeszcze na targowisku więc wypowiem się tutaj.

Znalazłem ofertę na Jebao DCT 4000, więc napisałem do sprzedającego i otrzymałem taka odpowiedź:

Cytuj

Minęło jej dwa lata ostatnio z czego rok przeleżała w szafie. Pracuje cicho, ja ja słyszałem, a moja kobita nie :)

Postanowiłem poradzić się u wuja google, który zaprowadził mnie do tego tematu:

Gdy sprzedającego zapytałem o wyjaśnienie sprawy, kontakt się urwał.

Jak dla mnie to wciskanie komuś wadliwego produktu, skoro sam w pewnym poście stwierdził:

Cytuj

 

Powiem tak: po długim czasie pompa została wymieniona. I w końcu mam ciszę... Zastąpiła ją Vectra M1.

Jebao jest dobre, bo tanie. Ale na pewno nie jest ciche.

 

Może kolega to tutaj wyjaśni, bo ja się nie doczekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wtrace 3 grosze ale kazdy sprzedajacy i kazdy kupujacy powinni obslugiwac PayPal. Zalozyc kazdy moze a w razie nie wyslania towaru zaklada sie „claim” i paypal zwraca kase a sami scigaja delikwenta. Przelew trwa pare sekund i bez tego nie wysylac towaru. Kazdy bylby zadowolony i napewno mniej by bylo „oszukanych” i chcacych „oszukac”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpliwe do zrobienia. Jak ktoś ma nadwyżki szczepek żeby zakładał konto paypal. A bezpiecznie jest kupowac od sprawdzonych akwarystów, lub wiaderko i heja osobiście.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, katani napisał:

 lub wiaderko i heja osobiście.

 z Bexhill UK  do Wrocka dość spory kawałek :) - a na poważnie ...  na ilość ofert naprawdę rzadko słyszy się żeby ktoś robił wałki - ale słuszna jest uwaga że kupować najbezpieczniej od sprawdzonych użytkowników 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak szczerze to wątpię żeby ktoś na forum ryzykował wyrzucenie albo hejt za kasę jaką da się wyciągnąć ze sprzedaży zbędnych gratów. Ile da się ugrać 100, 200?? morszczyzna nie jest chyba dla ludzi rzucających się na taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak za przekręty na targowisku kilku już z forum wyleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylecieli z tego forum i nawet na grupach na FB ludzie ich rozpoznają i nie dają im racji bytu.

Wystarczy że jedna osoba się przejedzie i taka osoba już nic nie sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly walek a smrod spory zostaje i bardzo dobrze!!! Stowa czy tysiac kazda kasa sie liczy i jesli czlowiek uczciwie zyje to liczy ze na drugiego uczciwego trafi. 

@silvia fakt ze spory kawalek ale wszystko da sie ogarnac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.