Skocz do zawartości
sewer

1150L (w obiegu) House Reef

Rekomendowane odpowiedzi

@luft i tej wersji sie bede trzymał ;)

@Ant sam mnie na niego namówiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem na liście płac AF..., nie mogąc się powstrzymać wrzucam fotkę z mojego domowego gabinetu ;)

gallery_11375_3099_148355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyścigi moim kombiakiem na 1/4 mili... 10,8s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkim pełen profesjonalizm ! ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kiftu jak cos robić. To na maxa ;)

@Gaber Rs6 Sportmile 900KM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby spoko ale wole ogladac zdjecia akwarium niz sklepowe półki... wiec skieruj obiektyw w odpowiednim kierunku i zarzuc jakies fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kuba stronę wczesniej zdjęcia i filmik z przedwczoraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ja bym miał taki zestaw to na bank bym się po gubił co i jak i ile czego

Jak Ja bym miał taki zestaw to na bank bym się po gubił co i jak i ile czego


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yarcio zestawik tylko na ozdobę. Pod akwarium nie mam tego az tak duzo ;) używam w dzien Jod , Fluor czasami ProBioS w nocy coralV, coralA, coralE , coralB, coral food. Dla rybek raz w tygodniu garlic i dwa razy w tyg FishV. Oczywiscie phosphate minus, Carbon, żywice... Kurczę sporo tego sie używa zeby było pięknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium super,ale widzę że zakochałeś się w tym fiolecie ;)

wszędzie w pokoju masz tego naustawiane?

przy telewizorze też ?

Edytowane przez Waldi (wyświetl historię edycji)

900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Waldi dziękuję :) a i owszem zakochalem sie i jestem z tego dumny ... Tzw. identyfikacja z produktem ;) tam gdzie mam TV jest tylko Akwa , ktore pokazuje jak m.in. po "fiolecie" sie dzieje ;)

Wystawka jest tylko w domowym gabinecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zapytam z ciekawości jak już temat został w tym wątku ruszony, adres strony jest Aquaforest-u jest http://www.aquaforest.eu/pl/ czy tj. jakiś inny oddział ? email kontaktowy inny niż podawałeś, produkty "stare" adres krakowski a na stronie w/w nowy sącz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wlodek dzieki za czujność ;). adres strony prawidłowy podałeś. Email zarówno ten , który podałem jest dobry jak i ten ze strony. Zmieniliśmy siedzibę spółki na Nowy Sącz ul. Magazynowa 1. W Krs nie nanieśli jeszcze zmian i jest adres krakowski. W najbliższym czasie bedzie zmieniona strona. Juz jest prawie gotowy projekt graficzny. Beda na niej juz nowe opakowania i ogólnie bedzie super ;) duzo rzeczy dzieje sie równocześnie dlatego czasami mogą sie pojawić takie nieścisłości. Dla nas najważniejszy jest produkt (zawartość wiaderek i kartoników...) , jego jakość i tu nie moze byc zadnych niedociągnięć z resztą intensywnie działamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie moje stanowisko będzie mało znaczące bo jestem od Was jakieś 5000 km ale cieszę się że polskie produkty są coraz lepsze. Sam posiadam ReefMaxa będąc na Canarach. Nie używam produktów AF bo ich tu nie ma. Sewer, gratulacje zbiornika, jest super, Zyczę Ci abyś dalej mógł łączyć pasję z pracą. Powodzenia.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@petrus dzieki. Canary to masz wodę z oceanu... ;) bedziemy szukali dystrybutorów w Hiszpani. Moze wkrótce sie nasze produkty pojawią na kanarach ;) Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość. Dzisiaj jakość to dla nas najwyższy pryjorytet ...

Wracamy do mojego akwarium... Jestem dzisiaj w trójmiejscie i zaraportowano mi ze temperatura w Akwa 29st... Mam nadzieje ze nic sie nie stanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełeczka jak pudełeczka ,szkoda tylko że nie ma umieszczonych informacji o dozowaniu na butelkach ,pudełkach , na opakowaniach soli nie ma podanych podstawowych parametrów soli, a dozowniki w buteleczkach rzeczywiście są do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełeczka jak pudełeczka ,szkoda tylko że nie ma umieszczonych informacji o dozowaniu na butelkach ,pudełkach , na opakowaniach soli nie ma podanych podstawowych parametrów soli, a dozowniki w buteleczkach rzeczywiście są do bani.

Nie wiem na co ty patrzysz, ale ja na buteleczkach mam napisane ile dozować na ile litrów ( nie wiem jak na tych nowych opakowaniach ), a z dozownikami nie mam problemów - nigdy ich nie miałem.

Ale ja nie o tym - ludzie .... czy to jest wątek o produktach AF ?

To jest wątek zajebistego baniaka Sewera i przestańcie go zaśmiecać.

Od tego jest osobny wątek o soli AF i możecie tam wypłakiwać wasze żale.

Normalnie zachowujecie sie jak by wam zazdrość dupe ściskała - nie wiem, może ja jestem starej daty - ale się cieszę że ktoś zainwestował swoja kasę w polską firmę produkującą produkty których używam i spodziewam się jeszcze lepszej jakości i szerszej gamy produktów, ale to też nie jest miejsce na takie - to jest dział: NASZE AKWARIA.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, tez mi się tak wydaje, Sewer sam go zaśmieca, co mi się nie podoba trochę, bo fajny wątek był :-). Jak ja bym w swoim wątku pisał o swojej firmie zakładając, że wykupiłbym reklamę, to pewnie padałyby odpowiedzi dotyczące firmy a nie akwarium.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wchodząc do tego wątku chce oglądać akwarium a nie regał z produktami AF. Osobiście dla mnie wątek staje sie natretna reklama. Jest wątek o AF i niech tam się znajdują te wiadra,regały itp. Dziwi mnie ze moderatorzy dopuszczają takie postępowanie. Wątek mnie bardziej zraża do produktów AF niż z zachęca.

Edytowane przez Arturs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie zrozumiałeś, mnie do produktów nic nie zniechęca, raczej trochę do samego wątku.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełeczka jak pudełeczka ,szkoda tylko że nie ma umieszczonych informacji o dozowaniu na butelkach ,pudełkach , na opakowaniach soli nie ma podanych podstawowych parametrów soli, a dozowniki w buteleczkach rzeczywiście są do bani.

@Artur85 Faktycznie na pudełkach ani na buteleczkach nie ma informacji o dozowaniu gdyż są na papierowej wkładce do kartoniku. Zdarzyło się ze do naszych dystrybutorów poszła partia kartoników, do których nie włożyliśmy tych opisów. Przepraszamy za to i jutro wyjdą od nas brakujące opisy do tych sklepów. Niezależnie od tego opis dawkowania można znaleźć na stronie www.aquaforest.pl (za 2-3tyg powinna być już nowa strona ;) ). Jeśli chodzi o parametry soli to celowo nie ma tych informacji na opakowaniu. Jako producenci robimy taki skład soli jaki jest idealny do danego typu obsady. Czyli Sea Salt jest przeznaczona do obsady rybnej i koralowców miękkich. Reef Salt jest przeznaczona do akwariów o obsadzie z twardymi koralowcami (Sps, Lps + Ryby) zgodnie z tym jak są ikonki na opakowaniu. Probiotic Reef Salt to sól oparta na metodzie probiotycznej również dla koralowców twardych. Wychodząc do potrzeb naszych klientów od najnowszej partii soli (cześć już wyszło do naszych kontrahentów ) w każdym wiaderku (oprócz dozownika na sól do zrobienia 10L solanki) będzie informacja jakie dokładnie parametry ma dana partia soli. Czyli realny pomiar profesjonalnym sprzętem soli w danym wiaderku.Macie racje to nie jest wątek o produktach aquaforest i sam się podłożyłem chwaląc się moim biurkiem. Od teraz nie będę już tu umieszczał żadnych informacji o produktach a tylko o tym jakie konkretnie stosuję i co się po nich dzieje. Nie tylko AF ale o lampie , świetlówkach czy innych cudach , których używam. Biję się w pierś i Was też proszę o to aby od teraz informacje o produktach zamieszczać w działach do tego przeznaczonych (co sam będę robił ;) ). A tu piszmy faktycznie o akwarium i co się w nim dzieje. Zacznę od tego że mam parkę mandarynków Moyeri z Erybki. Są zajefane , żywe i odważne. Szaleją po całym zbiorniku i wyglądają czadersko. Niestety są bardzo malutkie (może z dwa cm). Liczę że urosną szybko. Już je wyławiałem z komina dwa razy. Pewnie je tam ciągnie bo jest tam duża populacja Misis ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.